Jastrzębski – Projekt 3:2 (koniec) | GKS – Czarni 0:3 (koniec) | BBTS – Stocznia 3:1 (koniec)
Dafi Społem – Resovia 0:3 (koniec) | Exact – Skra 1:3 (koniec)

0:0
    MVP spotkania został wybrany Michał Kędzierski (Carrad Czarni Radom) (18:37:03)

27:29
    Trzeci set skończony.

27:29
    Skuteczny atak Żalińskiego po rękach Sobańskiego kończy trzeciego seta i całe spotkanie.

26:26
    Smith dotyka siatki.

25:26
    Wiese skutecznie blokuje Van Walle i kolejny matchball dla Czarnych.

25:25
    Pietraszko psuje serwis.

23:24
    Skuteczny atak Żalińskiego i będziemy mieć piłki meczowe dla Cerradu Czarnych Radom.

22:23
    Po długiej wymianie Kędzierski skutecznie blokuje Kapelusa.

22:22
    Przerwa trenera Gruszki przyniosła efekt. Wiese psuje zagrywkę.

21:22
    Kolejna skuteczne zagrywka Wiese i o czas prosi trener Gruszka.

21:21
    As serwisowy Wiese.

21:20
    Krulicki myli się na zagrywce po czasie i będziemy mieli emocjonującą końcówkę

17:16
    Fijałek skutecznie blokuje atak gości i o czas prosi trener Prygiel.

15:16
    Czarni obejmują minimalne prowadzenie, jednak gra narazie toczy się w okolicach remisu.

8:6
    Po przerwie lepiej kolejną partię rozpoczęli gospodarze którzy prowadzą 8:6.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

19:25
    Drugi set skończony.

19:25
    Drugi set rozpoczął się od gry punkt za punkt do stanu 6:7. Później siatkarze Czarnych powiększali swoją przewagę, która w pewnym momencie wynosiła już 7 punktów (13:20). Piotr Gruszka poprosił wtedy o przerwę na żądanie i gospodarzom udało się odrobić kilka punktów. Podopieczni Roberta Prygla utrzymali jednak przewagę i skuteczne obicie Żalińskiego bloku GKS zakończyło tego seta.

Dawid Koza

GKS Katowice: Falaschi, Kapelus, Krulicki, Butryn, Sobański, Kalembka, Stańczak (libero) oraz Van Walle, Fijałek, Błoński
    Enea Czarni Radom: Kędzierski, Żaliński, Smith, Bołądź, Forlan, Kohut, Watten (libero) oraz Wiese

Sędziowie: Waldemar Kobienia – Paweł Ignatowicz