Muszynianka – Atom Trefl 3:1 (koniec) | PTPS – MKS 2:3 (koniec) | Rysice – BKS 3:0 (koniec)
Legionovia – POLI Budowlani 3:1 (koniec)
ENEA PTPS Piła
2
19 25 25 19 11
MKS Dąbrowa Górnicza
3
25 22 20 25 15
Sobota 10.12.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR, Piła • Tauron Liga • 11. kolejka

15:11
    Dziękuję serdecznie za śledzenie wyników portalu i przepraszam za problem z łącznością, który nastąpił w połowie trzeciego seta. Spokojnej nocy! (20:57:43)

15:11
    Zgodnie z przewidywaniami obejrzeliśmy w sobotę wyrównane, pełne emocji spotkanie. W meczu sąsiadów w OrlenLidze ze zwycięstwa cieszy się Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, który osłodził sobie blamaż w meczu z Chemikiem Police. W barwach klubu z Zagłębia Dąbrowskiego najlepiej spisały się Helena Horka i Regan Scott. Ten duet zdobył dla swojej drużyny 44 punkty.