KS Bestios – Warmia 22:27 (koniec)
KS Bestios Białystok
22:27 (9:12)
Warmia Traveland Olsztyn
Środa 14.12.2016, 17:00 • Hala PG6, ul. KEN 1, Białystok • PGNIG Puchar Polski Mężczyzn • 1/16 finału

51
    Rzut karny dla Warmii i dwuminutowa kara Jaskurzyńskiego. (18:20)

48
    Puchalski przwerócony przez Deptułę. Drugie wykluczenie zawodnika Warmii. (17:19)

48
    Kara dwóch minut dla Steca. Rzut karny. Kuczyński zastąpił Castellano. (17:18)

45
    Dzido mocno zdenerwował arbitra i na dwie minuty siada na ławkę. Bestios będzie grał w przewadze. (16:17)

38
    Kara dwóch minut dla Deptuły i rzut karny Bestiosu! (12:14)

37
    Dworaczek wykluczony na dwie minuty. (11:14)

23
    Dwie minuty kary dla Bartoszuka. (7:11)

17
    Castellano wybronił bardzo dobrą okazję gości ze środka. Arbiter jednak dyktuje rzut karny po faulu Olecha. Dodatkowo zawodnik Bestiosu dostaje karę dwóch minut. (5:8)

Krzysztof

KS Bestios Białystok: Gregorczuk, Castellano, Kuczyński – Maksymczuk, Czekotowski, Olech, Bartoszuk, Jadczak, Szwech, Borowski, Stec, Konopko, Jaskurzyński, Gorczak, Puchalski, Kowalczyk.
    Warmia Traveland Olsztyn: Zakreta – Dzido, Deptuła, Fugiel, Pakulski, Sikorski, Dworaczek, Dzieniszewski, Malewski.