New Jersey – Pittsburgh | 2:5 (koniec) | | | NY Islanders – Washington | 4:3 (koniec) | | | Columbus – Boston | 4:3 (koniec) |
NY Rangers – Ottawa | 4:3 (koniec) | | | Detroit – Buffalo | 3:4 (koniec) | | | Nashville – Minnesota | 2:3 (po dogrywce) |
Chicago – Winnipeg | 1:3 (koniec) | | | Colorado – Calgary | 3:6 (koniec) | | | Arizona – Dallas | 2:3 (koniec) |
Anaheim – San Jose | 2:3 (po dogrywce) |
Nowokuźnieck – Novosibirsk | 0:1 (koniec) | | | Barys – Omsk | 3:1 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa | 5:3 (koniec) |
Soczi – Sp. Moskwa | 1:4 (koniec) |
Lugano – Mountfield | 4:3 (koniec) | | | Din. Mińsk – Davos | 4:5 (koniec) |
Łotwa – Rosja | 1:9 (koniec) | | | Dania – Finlandia | 3:2 (koniec) | | | Kanada – Słowacja | 5:0 (koniec) |
Szwajcaria – Szwecja | 2:4 (koniec) |
finał
Barys Nur-Sultan
3:1
(0:1, 0:0, 3:0)
Avangard Omsk
53:37
|
Kara dla Avangard Omsk (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Alexandr Pěrežogin.
|
|
49:56
|
Kara dla Avangard Omsk (Erik Gustafsson – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
44:48
|
Kara dla Avangard Omsk (Artur Lauta – 2 min., uderzanie).
|
|
43:49
|
Kara dla Barys Astana (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
33:48
|
Kara dla Barys Astana (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Nigel Dawes.
|
|
15:23
|
Kara dla Avangard Omsk (Michajl Grigorjev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
Składy i statystyki:
43. Paňukov (Savčenko, Shinnimin), 46. St. Pierre (Shinnimin, Savčenko), 60. Puškarjov (Kučin) – 19. Zubov (Pestuško, J. Medveděv)
Sędziowie: Gusov, Komarov – Misjur, Otmachov
Widownia: 5960
Spudłowany karny!:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Poulin) – Dallman (A), M. Semjonov (A), Barker, Šalapov, Lipin, Savčenko, Trjasunov – Puškarjov, Boyd, Dawes – Shinnimin, St. Pierre, Paňukov – Chudjakov, Kučin, N. Ivanov – V. Nikulin, Grenc (C), Belgibajev – Trivino.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Martynov, J. Medveděv (C), Meňšikov, Nikitin (A), Gustafsson, Grigorjev, A. Osipov – Pěrežogin (A), Chochrjakov, Booth – Lemťugov, Kučerjavenko, Lauta – Pestuško, Zubov, I. Michejev – Fiščenko, Juňkov, Machanovskij.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Martynov, J. Medveděv (C), Meňšikov, Nikitin (A), Gustafsson, Grigorjev, A. Osipov – Pěrežogin (A), Chochrjakov, Booth – Lemťugov, Kučerjavenko, Lauta – Pestuško, Zubov, I. Michejev – Fiščenko, Juňkov, Machanovskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gusov, Komarov – Misjur, Otmachov
Widownia: 5960