Burnley – Sunderland 4:1 (koniec) | Chelsea – Stoke 4:2 (koniec) | Leicester – West Ham 1:0 (koniec)
Man Utd – Middlesbrough 2:1 (koniec) | Southampton – West Bromwich 1:2 (koniec) | Swansea – Bournemouth 0:3 (koniec)
Liverpool – Man City 1:0 (koniec)
Liverpool F.C.
1:0 (1:0)
Manchester City
Sobota 31.12.2016, 18:30 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 19

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (20:27:13)
    Liverpool zgarnia dzisiaj komplet punktów:

Za nami już emocje na Anfield Road. Liverpool po bramce Wijnalduma z pierwszej odsłony rywalizacji wygrywa 1:0 z Manchesterem City. Gospodarze byli w tym meczu lepszym zespołem i stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich. Również goście mieli jednak swoje szanse na wyrównanie, jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystali Aguero i Silva. W efekcie zawodnicy The Reds odskakują w tabeli podopiecznym Guardioli już na cztery punkty.

90+5

90+5
    Na boisku pojawiła się jeszcze raca i przez to mamy nieco dłuższą przerwę w meczu. Za moment grę wznowi Mignolet.

90+4
    Liverpool wywalczył rzut rożny. Już chyba nic nie będzie w stanie wydrzeć podopiecznym Kloppa dzisiaj kompletu punktów.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Nicolas Otamendi (Manchester City F.C.).

90+3
    Do samego końca bardzo uważni w defensywie są gracze The Reds. Kevin De Bruyne nie zdołał przedrzeć się pod bramkę Mignoleta.

90+2
    Zawodnikiem spotkania zdaniem ekspertów wybrany został strzelec jedynego jak do tej pory gola Wijnaldum.

90+1
    Sędzia Pawson ostatecznie dorzuca do tej rywalizacji cztery minuty. The Citizens wychodzą ze swoim atakiem pozycyjnym.

90
    Sędzia zapewne doliczy do czasu trwania tej rywalizacji dodatkowe trzy minuty. Poza zmianami nie mieliśmy zbyt wielu przerw w grze.

89
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Sadio Mané, na boisku pojawia się Lucas Leiva.

89
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Yaya Touré, na boisku pojawia się Kelechi Iheanacho.

88
    Bardzo szybko reaguje Pep Guardiola i już przygotowany do wejścia na boisko jest kolejny z jego podopiecznych Iheanacho.

87
    Kapitańską opaskę otrzymuje natomiast David Silva. Ciekawe ile dobrego przyniesie gościom wejście na boisko hiszpańskiego skrzydłowego.

86
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Pablo Zabaleta, na boisku pojawia się Jesús Navas.

85
    Do wejścia na boisko jest już przygotowany Jesus Navas. Za moment dowiemy się którego z graczy gości zmieni na boisku.
    Nadal utrzymuje się wynik z pierwszej połowy:

Dawid Czempisz

Gole: 8. Wijnaldum

Kartki:   7. Klavan (LIV), 75. Can (LIV) – 90+3. Otamendi (MAC)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 2:2. Foule: 12:12.
    Liverpool F.C.: Mignolet – Clyne, Lovren, Klavan, Milner – Can, Henderson (64. Origi), Wijnaldum – Mané (89. Leiva), Lallana, Firmino.
    Zmiany: Karius – Sturridge, Moreno, Leiva, Origi, Ejaria, Arnold.

Manchester City: Bravo – Zabaleta (86. Navas), Otamendi, Stones, Kolarov – Fernandinho, Y. Touré (89. Iheanacho) – Sterling, Silva, De Bruyne – Agüero.
    Zmiany: Caballero – Sagna, Fernando, Navas, Clichy, Iheanacho, Aleix Garcia.

Główny: C. Pawson
    Asystenci: P. Kirkup, M. Perry
    Techniczny: M. Atkinson