Projekt – Dafi Społem 2:3 (koniec) | Resovia – Indykpol 3:0 (koniec) | Jastrzębski – BBTS 3:0 (koniec)
Cuprum – Stocznia 2:3 (koniec) | Skra – GKS 3:1 (koniec) | TSV Sanok – Czarni 0:3 (koniec)
ZAKSA – MKS 3:0 (koniec) | Stal – Trefl 1:3 (koniec)
Projekt Warszawa
2
23 25 25 22 12
Dafi Społem Kielce
3
25 21 14 25 15
Środa 04.01.2017, 16:00 • Arena Ursynów, ul.Pileckiego 122, Warszawa • Puchar Polski • Runda 7

0:0
    Gdy po gładko wygranym drugim secie wydawało się, że już nic nie zatrzyma dzisiaj Inżynierów do gry wrócili kielczanie i to oni ostatecznie awansują do półfinału Pucharu Polski. W ostatnim secie przy wyniku 12:13 i piłce po stronie gospodarzy wydawało się, że remis jest już tuż tuż, jednak w decydującym ataku pomylił się przyjmujący ONICO. Dziękujemy za śledzenie tej transmisji i zapraszamy na nasze inne relację z dzisiejszych zmagań w Pucharze Polski. (18:09:31)

12:15

12:15
    Mecz kończy się skutecznym blokiem Wachnika na Filipie.