Projekt – Dafi Społem 2:3 (koniec) | Resovia – Indykpol 3:0 (koniec) | Jastrzębski – BBTS 3:0 (koniec)
Cuprum – Stocznia 2:3 (koniec) | Skra – GKS 3:1 (koniec) | TSV Sanok – Czarni 0:3 (koniec)
ZAKSA – MKS 3:0 (koniec) | Stal – Trefl 1:3 (koniec)

0:0
    Za wspólnie spędzony czas bardzo dziękuję. Zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w serwisie LAJFY COM. Do usłyszenia! (19:40:37)
    0:0 Jeden set stracili gospodarze, ale ostatecznie to Skra wygrywa ten mecz i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski, gdzie bełchatowianie zmierzą się z wygranym pary Cuprum Lubin - Espadon Szczecin!

25:19
    Czwarty set skończony.

25:19
    Kończy to spotkanie asem serwisowym Karol Kłos!

24:19
    Po dłoniach Falaschiego w aut uderza Winiarski. Piłka meczowa dla gospodarzy!

23:19
    Teraz Karol Kłos notuje asa serwisowego. Druga przerwa w tym secie dla Piotra Gruszki – trenera GKS-u Katowice!