Projekt – Dafi Społem 2:3 (koniec) | Resovia – Indykpol 3:0 (koniec) | Jastrzębski – BBTS 3:0 (koniec)
Cuprum – Stocznia 2:3 (koniec) | Skra – GKS 3:1 (koniec) | TSV Sanok – Czarni 0:3 (koniec)
ZAKSA – MKS 3:0 (koniec) | Stal – Trefl 1:3 (koniec)

25:19
    Kończy to spotkanie asem serwisowym Karol Kłos!

24:19
    Po dłoniach Falaschiego w aut uderza Winiarski. Piłka meczowa dla gospodarzy!

23:19
    Teraz Karol Kłos notuje asa serwisowego. Druga przerwa w tym secie dla Piotra Gruszki – trenera GKS-u Katowice!

21:19
    Serhiy Kapelus trafia zagrywką Roberta Milczarka!

21:17
    As serwisowy na koncie Nikołaja Penczewa!

20:17
    W siatkę na prawym skrzydle uderza Butryn. O czas prosi Piotr Gruszka – trener GKS-u Katowice!

22:25
    Autowy atak na środku Lisinaca. GKS zwycięża!

22:24
    Na lewej flance po prostej w boisko trafia Butryn. Pierwsza piłka setowa dla GKS-u Katowice!

22:23
    Spore zamieszanie pod siatką, rozegranie Uriarte do Wlazłego i na prawym skrzydle nie do obrony atakuje kapitan Skry. O czas prosi szkoleniowiec GKS-u Katowice – Piotr Gruszka!

20:22
    Z prawego skrzydła Karol Butryn atakuje po prostej nie do obrony. O drugi czas w tym secie prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

14:17
    Bardzo dobrze ze środka w wolne pole trafia Paweł Pietraszko. O przerwę prosi Philippe Blain – szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów!

14:16
    As serwisowy Karola Butryna!

10:8
    Z przechodzącej piłki nad blokiem w aut uderza Paweł Pietraszko. Pierwszy czas w secie trzecim dla trenera GKS-u Katowice – Piotra Gruszki!

5:6
    Minimalnie w aut serwuje Tomasz Kalembka.

3:1
    Świetny serwis Winiarskiego. Piłka zatańczyła na taśmie i spadła w pole rywali. Zaskoczeni siatkarze GKS-u!

25:19
    Atakiem z drugiej linii w boisko kończy drugiego seta Skra!

24:18
    Nie porozumieli się między sobą przyjezdni. Będzie piłka setowa dla PGE Skry Bełchatów!

23:18
    Mariusz Wlazły punktuje w polu zagrywki!

21:17
    Punktowy serwis Srećko Lisinaca. O drugą przerwę prosi Piotr Gruszka – trener GKS-u Katowice!

15:13
    Przedziera się z prawej strony siatki przez blok rywali Wlazły. Pierwszy czas w tym secie dla trenera GKS-u Katowice – Piotra Gruszki!

9:10
    Świetnie na zagrywce Pietraszko, serwuje nie do przyjęcia!

9:7
    Punktowy serwis Nicolasa Uriarte!

25:22
    Świetny atak ze środka na zakończenie tej partii w wykonaniu Srećko Lisinaca. Bełchatowianie prowadzą!

24:21
    Pewnie nad potrójnym blokiem rywali w boisko atakuje Mariusz Wlazły. Piłka setowa dla gospodarzy!

20:17
    Z prawej strony między blokującymi w aut uderza Rafał Sobański. O drugi czas w tym secie prosi trener GKS-u Katowice – Piotr Gruszka!

4:7
    Zerwał atak na lewej flance Nikołaj Penczew. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

Adam Ka

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły (C), Marcyniak, Kurek, Kłos, Bednorz, Gładyr, Janusz, Uriarte, Szalpuk, Winiarski, Penczew. Libero: Milczarek.
    GKS Katowice: Krulicki, Butryn, Falaschi (C), Błoński, Kapelus, Kalembka, Pietraszko, Fijałek, Van Walle, Stelmach, Sobański. Libero: Mariański, Stańczak.

Sędziowie: Magdalena Niewiarowska – Marcin Myszkowski