Lublin – Jelcz-Laskowice 2:1 (koniec) | Rzeszów – Ruda Śląska 5:5 (koniec)
AZS UMCS Lublin
2:1 (1:0)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Niedziela 08.01.2017, 17:00 • Hala Sportowo-Widowiskowa Globus • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 12

Na tarczy do domów powrócą zawodnicy Orła Jelcz-Laksowice. Gracze AZS UMCS okazali się mało gościnni i utrzymują fantastyczną serię zwycięstw w Lublinie. Kibice zgromadzeni w lubelskiej Hali Globus nie mają czego żałować, ich ulubieńcy kontrolowali przebieg spotkania i prowadzili w całym meczu od 8 minuty aż do samego końca. Warto wspomnieć o Grzegorzu Fularskim, który swoimi dwiema bramkami poprowadził lublinian do zwycięstwa i umocnienia się w czubie tabeli. Za śledzenie relacji z tego spotkania serdecznie dziękujęmy i zapraszamy na kolejne mecze I Ligi Futsalu i nie tylko na lajfy com! (18:52:00)

39:51
    W tym meczu już nic się nie wydarzy.

39:40
    Po rzucie rożnym goście oddają kolejny niecelny strzał.

39:38
    Rożny dla Orła.

39:00
    Wankiewicz strzela niecelnie.

38:41
    Zawodnicy AZS UMCS chcą utrzymać piłkę jak najdalej własnego pola karnego.

38:28
    Drobny chaos zapanował w środku boiska.

38:02
    Czas na prośbę trenera AZS UMCS. Wyraźnie chcę on uspokoić swoich graczy i nakreślić plan na samą końcówkę spotkania.

37:41
    Orzeł próbuję zdobyć wyrównującą bramkę, jednak piłka po strzale jednego z zawodników mija światło bramki.

37:20
    Ze względu na bramkę kontaktową końcówka zapowiada się wyśmienicie. Do końca nieco ponad 2 minuty,

36:32
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Bramkę po składnej akcji zdobywa Krajewski. Piłka po jego precyzyjnym strzale z bliskiej odległości mija Zawiślaka i ląduję w siatcę.

36:28
    Zawodnicy AZS UMCS w ostatnich minutach skupiają się głównie na obronie.

35:12
    Niecelnie strzela zawodnik AZS UMCS.

35:00
    Do końca spotkania pozostało 5 minut.

34:02
    Boniaszczuk oddaję strzał z około 12 metrów jednak jest zablokowany przez ofiarną interwencję zawodnika gości.

33:39
    Gracze Orła raz po raz próbują pokonać bramkarza gospodarzy jednak piłka wciąż mija obramowanie bramki o dobre kilka metrów.

33:00
    Zagrożenie zostało oddalone od bramki gospodarzy.

32:50
    Rzut rożny dla Orła.

Konrad Buszko

Gole: 8. Fularski, 22. Fularski – 37. Krajewski

Kartki:   20. Szafrański (LBL), 20. Kozieł (LBL) – 20. Gutierrez (JLA), 20. Martinez (JLA)   7. Kozak (JLA)

AZS UMCS Lublin: Zawiślak (Hajkowski) – Zawiślak, Mietlicki, Boniaszczuk, Walęciuk, Fularski, Ławicki, Wankiewicz, Szafrański, Tarkowski, Kozieł, Zgierski, Paździor
    FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Viegels (Konieczny) – Dziubczyński, Matejko, Martinez, Majerz, Witek, Zagórski, Gutierrez, Jaskólski, Kozak, Krajewski

Sędziowie: Marcin Sprzączka – I sędzia, Tomasz Kondrak – II sędzia, Maciej Szyduk – sędzia czasowy