TAF Toruń – Unisław 2:5 (koniec) | Jagiellonia – Piła 4:1 (koniec) | Lubawa – Pol. Gdańska 5:4 (koniec)
KS Constract Lubawa
5:4 (1:2)
Futsal Politechnika Gdańska
Sobota 14.01.2017, 19:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa OSiR • I liga futsalu - gr. północna • Runda 13

Nie do opisania jest to co działo się w drugiej połowie na hali w Lubawie, mimo przewagi bramkowej drużyny gośći, drużyna Constractu zdołała wyrównać, a następnie wyjść na prowadzenie. MVP spotkania w Lubawie został Miłosz Jarzembowski, a KS Constract znów może myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej! Z mojej strony to wszystko, żałować mogą Ci którzy nie mogli być tu z nami i na własne oczy zobaczyć tego widowiska. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne. (20:57:45)

40
    Zablokowany strzał Kawki i rzut rożny dla Constractu, 12 sekund do końca!

40
    Kacper Zelma znów świetną interwencją daje nadzieje na 3 punkty dla Constractu!

40
    Rzut rożny dla gości.

39
    Kolejna świetna dwójkowa akcja tym razem Jarzembowskiego i Grubalskiego, piłkę z linii bramkowej na wślizgu wybija zawodnik gości

38
    Niecelny strzał Domżalskiego!

38
    Niecelnie Jarzembowski z przedłużonego rzutu karnego!

38
    7 przewinienie na koncie gości a więc kolejny przedłużony rzut karny!

38
    Zablokowany strzał Szmydki przez Grubalskiego!

38
    Miłosz Jarzembowski przerywa akcję gości!

37
    Na pustą bramkę ze swojej połowy strzelał Grubalski, lecz świetnie interweniował na wślizgu zawodnik gości!

37
    Ofiarna interwencja w defensywie Sassa!

36
    Futsal Politechnika Gdańska wycofuje bramkarza!

36
    Timeout dla gości.

35
    Patryk Szczepaniak strzela w słupek!

35
    Nieudana próba przelobowania bramkarza przez Zaborskiego!

35
    Gol dla Constractu!
    Perfekcyjny strzał pod poprzeczkę i drużyna gospodarzy na prowadzeniu!

Jakub Banaszewski

Gole: 8. Szczepaniak, 31. Jarzembowski, 32. Jarzembowski, 33. Ossowski, 35. Wasiak – 4. Domżalski, 5. Szmydki, 26. Bławat, 32. Pawlicki

Kartki:   23. Kawka (CON) – 25. Domżalski (PGD)

KS Constract Lubawa: Zelma (Kamiński) – Szczepaniak, Wasiak, Sass, Kawka – Zaborski, Grubalski, Ossowski, Mederski, Sadowski, Jarzembowski
    Futsal Politechnika Gdańska: Bucholc (Chodorowski) – Iwosa, Szmydki, Bławat, Domżalski – Martynowski, Fernandez, Kopecki, Mikucziński, Pawlicki

Widownia: około 600