Jelcz-Laskowice – Słomniki 6:8 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
6:8 (3:2)
Lex Kancelaria Słomniki
Sobota 14.01.2017, 20:00 • Centrum Sportu i Rekreacji, Jelcz-Laskowice • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 13

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:51:15)

14 goli w jednym spotkaniu! Było go oglądać w Jelczu-Laskowicach. Lex Kancelaria Słomniki zdobyła twierdzę Orła Futsal dzięki znakomitej końcówce starcia. Drużyna, które prawie przez całe spotkanie goniła wynik, wytrzymała presję i potrafiła zadać decydujące ciosy w końcówce. Dzięki kompletowi punktów pozostała nad Orłem Futsal w tabeli. Ba, nawet powiększyła przewagę.

40:00

38:57
    Martinez strzelił niecelnie zza pola karnego i do końca pojedynku pozostała już tylko minuta.

38:45
    Strzał Kucharskiego obok bramki. Na domiar złego zawodnik Orła Futsal nabawił się kontuzji i potrzebuje pomocy medyka.

38:05
    Niedokładne podanie Martineza na skrzydle. Orzeł Futsal wygląda na drużynę rozbitą. Prowadził przecież prawie przez całe spotkanie.

37:23
    Gol dla Lex Kancelarii Słomniki!
    Strzelcem bramki JAKUB MACHLOWSKI.

W tym spotkaniu było już chyba wszystko. Jest również gol bramkarza. Machlowski ukarał rywali za manewr z wycofanym golkiperem!

37:20
    Po przerwie na żądanie trenera Orłą Futsal jego drużyna gra z wycofanym bramkarzem.

37:00
    Strzelcem bramki ADRIAN PATER.

Kontratak Lex Kancelarii dwóch na jednego. Akcję zakończył celnym uderzeniem Pater i pierwszy raz w tym spotkaniu przyjezdni są na prowadzeniu!

36:18
    Bramkę z 10 metrów zdobywa SEBASTIAN LESZCZAK.

Jeszcze jedno potężne i co najważniejsze skuteczne uderzenie Leszczaka z przedłużonego rzutu karnego. Błyskawiczne wyrównanie Lex Kancelarii!

36:08
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki KAMIL DZIUBCZYŃSKI.

Dziubczyński przymierzył precyzyjnie z dystansu i odzyskał prowadzenie dla Orła Futsal. Wielka radość w wypełnionej hali w Jelczu-Laskowicach!

35:32

Wyrównanie po bardzo długim pościgu! Lex Kancelaria ma prawo cieszyć się i być uskrzydlona. Pater zrobił różnicę swoim zwodem na lewym skrzydle i strzelił płasko obok Koniecznego na 5:5. Nie lada widowisko w Jelczu-Laskowicach.

34:48
    Do bramki gospodarzy wrócił natychmiast Konieczny i obronił uderzenie po krótkim słupku.

34:00

Celne uderzenie Leszczaka w narożnik bramki Bartkowiaka i Lex Kancelaria zdobyła gola kontaktowego! Do końca jeszcze sześć minut.

34:00
    Faul Majerza daleko od bramki, na połowie przeciwnika. Przedłużony rzut karny ma Lex Kancelaria.

33:35
    Piąte przewinienie na koncie Orła Futsal. Każde następne będzie karane przedłużonym rzutem karnym.

32:56
    Majerz strzela, Majerz podaje. Można śmiało przypuszczać, że ewentualna szósta bramka dla Orła Futsal zamknie pojedynek.

32:10
    Groźnie odpowiadają zawodnicy w pomarańczowych koszulkach. Najpierw Witek, a po chwili Kucharski oddał strzał z dystansu.

30:20
    Gonią króliczka futsaliści z Słomnik. Po każdym golu kontaktowym tracą dystans. Ponownie są w ataku pozycyjnym.

Gole: 2. Martinez, 6. Majerz, 6. Kucharski, 21. Dziubczyński, 30. Martinez, 37. Dziubczyński – 2. Przeniosło, 20. Podobiński, 27. Przeniosło, 34. Leszczak (10 m rzut karny), 36. Pater, 37. Leszczak (10 m rzut karny), 37. Pater, 38. Machlowski

Kartki:   19. Kozak (JLA), 29. Kucharski (JLA) – 30. Musiał (SLM)

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Konieczny (Bartkowiak) – Gutierrez, Dziubczyński, Martinez, Kucharski – Witek, Zagórski, Jaskólski, Kozak, Krajewski, Matejko, Synowiec, Majerz.
    Lex Kancelaria Słomniki: Machlowski (Zachariasz) – Nocoń, Czech, Wędzony, Przeniosło – Podobiński, Korzeniowski, Musiał, Leszczak, Ślęczka, Pater, Ząbek, Klim.

Sędziowie: Smolarek, Jagodziński – Orliński