Ghana – Uganda 1:0 (koniec) | Mali – Egipt 0:0 (koniec)
Mali
0:0 (0:0)
Egipt
Wtorek 17.01.2017, 20:00 • Stade de Port-Gentil, Port-Gentil • Puchar Narodów Afryki • Grupa D

Spotkanie w Port-Gentil kończy się bezbramkowym remisem! Dużo lepsze wrażenie pozostawiają po sobie reprezentanci Mali, którzy do samego końca walczyli o zwycięstwo. Dziękuję serdecznie za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (21:52:31)

90+3

90+2
    Orły miały rzut wolny na połowie rywali, ale defensorzy Egiptu wybijają piłkę po nie najlepszym dośrodkowaniu.

90+1
    Fathy nieprzepisowo przerywa ofensywną akcję rywali przeprowadzaną lewą flanką i arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

90
    Trzy minuty dolicza arbiter!

90
    Z ogromną łatwością gubią piłkę w środku pola siedmiokrotni mistrzowie Czarnego Lądu. Dla Egipcjan lepiej byłoby, gdyby ten mecz zakończył się lada moment.

89
    Bardzo dobrym piąstkowaniem popisał się El-Hadary. Chwilę później doszło do zamieszania, ale ostatecznie arbiter przerwał grę dopatrując się zagrania ręką przez Sow. Reprezentant Mali został dodatkowo ukarany.

88
    I jeszcze jeden korner dla Mali. Czy tym razem Orłom uda się pokonać dobrze dysponowanego bramkarza rywali?

86
    Znakomita okazja Maregi! Snajper reprezentacji Mali otrzymał idealne podanie w pole karnego rywali, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu golkiper Egiptu!
    85. Essam El-Hadary (EGY)

85
    Zupełnie bezradni w ofensywie są obecnie Faraonowie. Bardzo słabo wygląda gra Egipcjan, z kolei nakręcają się zawodnicy Mali.

84
    Z prawej strony dośrodkowywał Marega, ale w polu karnym nie było nikogo, kto mógłby przejąć piłkę po jego zagraniu.

83
    Zbyt niskie dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeden z obrońców wybija piłkę poza linię boczną.

82
    Wygląda to tak, jakby Orłom bardziej zależało na zdobyciu zwycięskiego gola. Reprezentanci Mali właśnie wywalczyli swój piąty korner w tym meczu.

80
    Utrzymują piłkę blisko własnego pola karnego Egipcjanie. Czy faworyci nie tylko tego meczu, ale również całego turnieju zdecydują się na atak w ostatnich minutach?

78
    Zadrżeli kibice Faraonów! Z bliska strzał głową oddał Coulibaly, ale futbolówka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką!

77
    Ostatnia roszada w drużynie Faraonów. Mohsena zastępuje Koka.

76
    Zupełnie nieudane wykonanie rzutu wolnego przez reprezentantów Mali, ale Orły szybko z powrotem w posiadaniu futbolówki.

75
    Sporo przewinień obserwujemy w ostatnich minutach. Tym razem faulowany na połowie Egipcjan był Traore.