Bytovia – Wisła Pł. 1:3 (koniec) | Lechia – Achmat 4:3 (koniec) | Legia – Grasshoppers 0:0 (koniec)
Śląsk – Chrobry 2:2 (koniec)
Śląsk Wrocław
2:2 (0:1)
Chrobry Głogów
Piątek 20.01.2017, 16:00 • Środa Śląska • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

90
    Gol dla Chrobrego!
    Jeszcze jedna akcja Chrobrego. Szybka kontra i dośrodkowanie przed bramkę, gdzie jest KRZYSZTOF KACZMAREK, który pewnym uderzeniem doprowadza do wyrównania!

84
    Gol dla Śląska!
    Co się odwlecze to nie uciecze! Szybka akcja w wykonaniu wrocławian. Rozegranie w końcu do RYOTY MORIOKI, który wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

49
    Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie przed bramkę, gdzie najwyżej do futbolówki wyskakuje PIOTR CELEBAN i wyrównuje stan tego pojedynku.

45+1
    Jeszcze jeden korner dla Chrobrego. Dośrodkowanie przed bramkę, gdzie najwyżej do futbolówki wyskakuje MICHAŁ MICHALEC i to głogowianie obejmują prowadzenie.

Piotr Grabowski

Gole: 49. Celeban, 84. Morioka – 45+1. Michalec, 90. Kaczmarek

Śląsk Wrocław: I połowa: Kamenar – Repski, Wiech, Dvali, Zieliński – Grajciar, Łyszczarz, Roman, Engels – Idzik, Mervo
    Zmiany: II połowa: Pawełek – Dankowski, Celeban, Dvali, Pawelec – Kokoszka, Morioka, Pich, Madej, Riera – Biliński

Chrobry Głogów: Janicki – Michalski, testowany, Michalec, Wawszczyk (46. Hodowany), Danielak (46. Machaj), Kona (46. Bonecki), Gąsior, Napolov (70. Kaczmarek), Machaj M (46. Wojciechowski)., Szczepaniak.
    Zmiany: Machaj B., Wojciechowski, Borecki, Kaczmarek, Hodowany, Bonecki