Wieliczka – Zduńska Wola 0:3 (koniec) | Szczecin – Red Dragons 2:2 (koniec) | Rekord – Red Devils 7:0 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
2:2 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 22.01.2017, 17:30 • Azoty Arena, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 14

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:26:06)

Mateusz Gepert w słupek, a Piotr Błaszyk do siatki. Tak rozstrzygnęło się spotkanie w Szczecinie. Red Dragons uratowali punkt w ostatniej minucie i pozostają w kontakcie ze szczecinianami w tabeli Futsal Ekstraklasy. Niedosyt w obozie Pogoni, radość w obozie gości i piękne podziękowania od nich dla kibiców.

40:00

39:45
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki PIOTR BŁASZYK.

15 sekund przed końcem spotkania Błaszyk strzelił precyzyjnie z dystansu. Znakomite uderzenie w sam narożnik i wielka radość w obozie Red Dragons!

39:31
    Wachoński ucierpiał i już nie zagra w końcówce spotkania. Z pomocą partnera opuścił boisko.

39:30
    Gepert przejął piłkę i zakończył solowy rajd na połowę Red Dragons uderzeniem w słupek. To powinien być decydujący cios dla gości!

38:55
    Minuta do końca spotkania i Red Dragons Pniewy wznowią grę od autu na połowie szczecinian.

38:10
    Długo ustawiali atak pniewianie aż spudłowali. Pechowcem Zdańkiewicz, który tym samym wrócił na chwilę na ławkę.

37:25
    Red Dragons Pniewy zdecydowali się na wycofanie bramkarza. Przyjezdni ustawiają zamek na połowie Pogoni i szukają miejsca do strzału.

37:05
    Przerwa na żądanie trenera gości. Ostatnia szansa, by udzielić podpowiedzi swoim zawodnikom.

36:25
    Końcówka spotkania i wysoko rozgrywa Foltyn. Drużyna z Wielkopolski korzysta z tego wariantu zamiast wycofywać bramkarza.

35:40
    Pogoń odpowiada, kiedy tylko ma ku temu okazję. Dopiero Foltyn zatrzymał strzał rozpędzonego Kubika.

35:05
    Kapitanie, bezkompromisowo broni Koszmider. Może być ojcem zwycięstwa Pogoni. Bramkarz wyciągnął kolejny strzał z ostrego kąta, nie bacząc na to, że uderzy o słupek.

34:35
    Zabrakło boiska Maćkiewiczowi, więc grę wznowi od bramki Foltyn. Za moment zainicjuje następny atak Red Dragons.

33:45
    Dopóki nie zmieni się wynik należy spodziewać się ataków Red Dragons. Coraz mniej pozostało im czasu, by zapunktować w Szczecinie.

32:58
    Frajtag poszedł na przebój. Coraz więcej indywidualnych rozwiązań stosuje doświadczony zawodnik Red Dragons. Niekoniecznie wychodzą one na dobre drużynie.