Polska – Bośnia i Hercegowina 3:1 (koniec)
Polska
3:1 (0:0)
Bośnia i Hercegowina
Wtorek 31.01.2017, 17:15 • Hala Sportowa, Tychy. • Turniej Czterech Narodów • Runda 3

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (19:01:38)

Za nami bardzo owocny towarzyski Turniej Czterech Państw. Reprezentacja Polski w ostatnim meczu pokonuje Bośnię i Hercegowinę 3:1. Z przebiegu meczu podopieczni Andrzeja Biangi byli lepszym zespołem i zasłużyli na ten tryumf. Bramki dla naszej kadry zdobywali Rafał Franz, Michał Widuch oraz Tomasz Kriezel. Honorowe trafienie dla Bośniaków było autorstwa Dejana Pavlovicia.

39:58
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki TOMASZ KRIEZEL!

Już nic nie odbierze naszej reprezentacji wygranej w tym spotkaniu! Tomasz Kriezel zdecydował się na strzał z własnego pola karnego i piłka finalnie trafiła do pustej bramki przyjezdnego teamu!

39:14
    Gol dla Bośni i Hercegowiny!
    Strzelcem bramki DEJAN PAVLOVIĆ.

W samej końcówce bramkę kontaktową zdobywają Bośniacy! Na strzał z prawej strony boiska zdecydował się Dejan Pavlović, a piłka po rykoszecie zaskoczyła kompletnie Michała Widucha i wpadła do siatki!

38:39
    Cały czas tempo akcji nadaje aktywny dzisiaj Radmilović, ale sam nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać pod bramką Widucha.

38:11
    Upływają kolejne sekundy tej rywalizacji. Polacy są coraz bliżej wygrania pierwszego meczu na tym towarzyskim turnieju.

37:45
    Polacy przez dość długi czas utrzymali się przy piłce i wyszli z kontrą, jednak Tomasz Lutecki nie zdołał uderzeniem z pierwszej zaskoczyć Galicia.

37:15
    Cały czas piłka znajduje się na polu gry. Ładnie rozegrali akcję z pierwszej piłki Bośniacy, ale nie doszli do pozycji strzeleckiej.

36:32
    Od autu grę wznowią za moment przyjezdni reprezentanci. Piłkę odbiera im jednak Zastawnik, ale uderza tuż obok słupka.

36:00
    W ostatnich czterech minutach Bośniacy grać będą z wycofanym bramkarzem, a tej roli na boisku Bevanda.

35:48
    Timeout dla gości.

35:40
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tego pojedynku. Polska najprawdopodobniej wygra ten mecz i zakończy turniej z czterema punktami na koncie.
    Gol Michała Widucha

34:52
    Strzelcem bramki MICHAŁ WIDUCH!

Najpierw dwa pojedynku z bramkarzem rywali przegrał Michał Kubik! Później kontrę Bośniaków przerwał odważnym wyjściem nasz golkiper i po indywidualnym rajdzie przez pół boiska trafił on do siatki mocnym strzałem po ziemi!

34:00
    To już ostatnie sześć minut tego spotkania. Reprezentacja Bośni i Hercegowiny szuka swoich szans na doprowadzenie do wyrównania.

33:29
    Rafał Franz mógł wykorzystać błąd w wyprowadzaniu piłki Bośniaków, jednak uderzenie z prostego podbicia trafiło wprost w Galicia.

33:06
    Z szybką kontrą dwóch na dwóch wyszli nasi kadrowicze, jednak na nieprzygotowany i niecelny strzał zza pola karnego zdecydował się Jurczak.

32:51
    Coraz częściej stwarzają sobie sytuacje strzeleckie przyjezdni reprezentanci, ale nie potrafią oni znaleźć sposobu na polskich bramkarzy.