Bytovia – Olimpia E. 2:4 (koniec) | Arka – Rad Belgrad 3:1 (koniec) | Cracovia – Ried 0:0 (koniec)
Lechia – Chojniczanka 3:2 (koniec)
Lechia Gdańsk
3:2 (2:0)
Chojniczanka Chojnice
Środa 01.02.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Gdańsk • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:47:53)

Lechia Gdańsk najpierw trzy gole zdobyła, później dwa straciła w ostatnim kwadransie. Mimo słabego finiszu wygrała 3:2 przedostatni sparing w okresie przygotowań. Golem i asystą popisał się Wolski. Poza pomocnikiem do bramki lidera I ligi trafili Flavio Paixao oraz Wiśniewski.
    Lechia wygrała przedostatni sparing.

90

86
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki MARCIN BIERNAT.

Bramka kontaktowa na cztery minuty przed końcem sparingu! Obrońca Biernat wybrał się w pole karne przeciwnika i pokonał Bąka.

79

Chojniczanka zdobyła swojego gola i zmniejszyła prowadzenie Lechii Gdańsk. Drogę do bramki znalazł szósty, celny strzał gości. PAWEŁ GOLAŃSKI przymierzył z rzutu wolnego, a Bąka zmylił rykoszet.

70
    Piotr Wiśniewski bombarduje bramkę chojniczan w drugiej połowie. Po następnym uderzeniu doświadczonego napastnika zatrzęsła się poprzeczka.
    Wiśniewski aktywny w przodzie!

63
    Gol dla Lechii!

Tego sparingu Lechia już niemal na pewno nie przegra. Precyzyjne uderzenie PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO na 3:0 i Budziłek ponownie musiał schylić się po piłkę do własnej bramki!

60
    Cztery celne strzały oddała przez godzinę Lechia Gdańsk. Autorem ostatniego był Wiśniewski w sytuacji sam na sam z Budziłkiem.

55
    Zmienili się piłkarze, ale nie obraz sparingu. Ponownie przycisnęła drużyna z Trójmiasta i gdyby lepiej przymierzył Haraslin, byłoby 3:0.

46
    Trener Lechii Gdańsk dokonał 10 zmian w przerwie. Jedynym zawodnikiem, który pozostał na boisku, jest Maloca, natomiast pojawili się między innymi Wojtkowiak, Chrapek i Mila.

46
    Lechia blisko zwycięstwa.

Na koniec pierwszej połowy jeszcze groźnie strzelił Marco Paixao, ale chybił i Lechia musi zadowolić się, i tak solidną, przewagą 2:0 do przerwy. Gole zdobyli Flavio Paixao oraz Wolski.