Bytovia – Olimpia E. 2:4 (koniec) | Arka – Rad Belgrad 3:1 (koniec) | Cracovia – Ried 0:0 (koniec)
Lechia – Chojniczanka 3:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:4 (2:3)
Olimpia Elbląg
Środa 01.02.2017, 12:00 • Stadion w Gniewinie • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za uwagę! (13:51:09)

Bytovia dobrze zaczęła, ale źle skończyła. Drutex-Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg 2:4.

90

88
    Rzut wolny dla Olimpii. Dośrodkowanie w pole karne wybite przez obrońców Bytovii.

86
    Złe dośrodkowanie Poczobuta i od bramki rozpocznie golkiper Olimpii.

84
    Dośrodkowanie w pole karne Bytovii, pewnie łapie Szromnik.

83
    Dobre dośrodkowanie w stronę Klichowicza, ale uprzedził go golkiper Olimpii i wybił piłkę na aut.

81
    Dośrodkowanie Wilka z prawej strony boiska, ale zdecydowanie za mocne.

78
    Niezłą akcji Bytovii. Dośrodkowanie w pole karne przez Modelskiego tam piłkę uderza Wilk, ale trafia prosto w bramkarza.

75
    Niezły strzał z dystansu zawodnika Olimpii, jednak piłka leci obok bramki Bytovii.

72
    Było blisko piątego trafienia dla Olimpii, jednak dwoma bardzo dobrymi interwencjami popisał się Michał Szromnik.

68
    Kilka dośrodkowań w pole karne Olimpii, jednak ostatecznie futbolówka ląduje w rękach golkipera ekipy z Elbląga.

65
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego łapie pewnie Szromnik.

62
    Naciskany Szromnik wybija piłkę na aut.

61
    Niezła akcja zawodników z Elbląga. Po strzale jednego z nich piłka jednak leci obok bramki Szromnika.

60
    Strzał głową Poczobuta odbija bramkarz Olimpii.

58
    Strzał Modelskiego z prawego narożnika pola karnego leci dobry metr nad poprzeczką bramki Olimpii.

52
    Indywidualna akcja J.Bąka na lewej stronie, jednak został zatrzymany przez obrońców Olimpii i Bytovia od rzutu rożnego.

50
    Wysoki pressing zawodników Olimpii.

Krystian Błank

Gole: 2. Wolski, 8. Surdykowski – 30. Lisiecki, 31. Kubowicz, 33. Sokołowski, 49. -

MKS Bytovia Bytów: I połowa: Gerard Bieszczad – Lukas Bielak, Łukasz Wróbel, Marek Opałacz, Sebastian Kamiński, Jakub Serafin, Bartosz Wolski, Omar Monterde, Kamil Wacławczyk, Alen Ploj, Janusz Surdykowski. II połowa: Michał Szromnik, Krzysztof Bąk, Martin Cseh, Wojciech Wilczyński, Filip Modelski, Jakub Wilk, Michał Rzuchowski, Bartłomiej Poczobut, Mario Cieslik, Mateusz Klichowicz, Jakub Bąk.
    Olimpia Elbląg: I połowa: Tułowiecki – Iwanowski, Kubowicz, Bukacki, Sokołowski, Gulczyński, Pietroń, Danowski, Bojas, Lisiecki, Kolosov.