Bytovia – Olimpia E. 2:4 (koniec) | Arka – Rad Belgrad 3:1 (koniec) | Cracovia – Ried 0:0 (koniec)
Lechia – Chojniczanka 3:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:4 (2:3)
Olimpia Elbląg
Środa 01.02.2017, 12:00 • Stadion w Gniewinie • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za uwagę! (13:51:09)

Bytovia dobrze zaczęła, ale źle skończyła. Drutex-Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg 2:4.

90

88
    Rzut wolny dla Olimpii. Dośrodkowanie w pole karne wybite przez obrońców Bytovii.

86
    Złe dośrodkowanie Poczobuta i od bramki rozpocznie golkiper Olimpii.

84
    Dośrodkowanie w pole karne Bytovii, pewnie łapie Szromnik.

83
    Dobre dośrodkowanie w stronę Klichowicza, ale uprzedził go golkiper Olimpii i wybił piłkę na aut.

81
    Dośrodkowanie Wilka z prawej strony boiska, ale zdecydowanie za mocne.

78
    Niezłą akcji Bytovii. Dośrodkowanie w pole karne przez Modelskiego tam piłkę uderza Wilk, ale trafia prosto w bramkarza.

75
    Niezły strzał z dystansu zawodnika Olimpii, jednak piłka leci obok bramki Bytovii.

72
    Było blisko piątego trafienia dla Olimpii, jednak dwoma bardzo dobrymi interwencjami popisał się Michał Szromnik.

68
    Kilka dośrodkowań w pole karne Olimpii, jednak ostatecznie futbolówka ląduje w rękach golkipera ekipy z Elbląga.

65
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego łapie pewnie Szromnik.

62
    Naciskany Szromnik wybija piłkę na aut.

61
    Niezła akcja zawodników z Elbląga. Po strzale jednego z nich piłka jednak leci obok bramki Szromnika.

60
    Strzał głową Poczobuta odbija bramkarz Olimpii.

58
    Strzał Modelskiego z prawego narożnika pola karnego leci dobry metr nad poprzeczką bramki Olimpii.

52
    Indywidualna akcja J.Bąka na lewej stronie, jednak został zatrzymany przez obrońców Olimpii i Bytovia od rzutu rożnego.

50
    Wysoki pressing zawodników Olimpii.

49
    Gol dla Olimpii!
    Szromnik minął się z piłkę i futbolówkę do pustej bramki pakuje zawodnik Olimpii.

46

Początek pierwszej połowy układał się wyraźnie pod dyktando Bytovii, czego skutkiem były dwie bramki, z czasem jednak gra "Czarnych Wilków" osłabła co wykorzystali zawodnicy z Elbląga, którzy wyprowadzili trzy szybkie ciosy. Do przerwy Drutex-Bytovia – Olimpia 2:3.

45

43
    Podanie w stronę Ploja, który wychodził na czystą pozycję, ale szybszy okazał się golkiper Olimpii.

42
    Akcja Olimpii zatrzymana przez obrońców Bytovii.

39
    Dośrodkowanie w pole karne Olimpii, tam do piłki dochodzi Ploj i głową pakuje futbolówkę do siatki. Sędzia jednak odgwizduje spalonego.

36
    Dośrodkowanie Omara wybija na rzut rożny Tułowiecki.

33
    Bardzo szybko zdobywa bramki Olimpia w ostatnich minutach. Strzał z dystansu SOKOŁOWSKIEGO i już 3:2 dla Olimpii.

31
    Już 2:2 dla Olimpii. Szybkie dwa ciosy ze strony zespołu z Elbląga. Po sytuacji sam na sam piłka ląduje w siatce Bytovii.

30
    Bramka kontaktowa dla Olimpii. Bieszczad próbował jeszcze interweniować, ale mu się to nie udało.

29
    Strzał zawodnika Olimpii leci minimalnie nad bramką Bieszczada.

28
    Kolejne akcje Bytovii. Jednak podanie Ploja w pole karne niedokładne i piłkę łapie Tułowiecki.

25
    Złe podanie Serafina w pole karne i piłka dla Olimpii.

22
    Moment dłuższego rozgrywania piłki przez Olimpię. Jednak ostatecznie zostali zatrzymani przez obrońców Bytovii.

20
    Przez pierwsze 20 min wyraźnie lepiej prezentuje się Bytovia. Olimpia stwarza sobie za mało akcji pod bramką Bieszczada.

19
    Strzał Wacławczyka zza pola karnego zablokowany i rzut rożny dla Bytovii.

18
    Bieszczad naciskany przez napastnika daleko wybija piłkę.

16
    Strzał głową Surdykowskiego łapie Tułowiecki.

15
    Dośrodkowanie Wacławczyka zatrzymane przez obrońców Olimpii.

13
    Omar ładnie utrzymał piłkę w boisku, odegrał do Ploja ten zwodem minął obrońcę Olimpii, strzelił, ale dobrą interwencją popisał się Tułowiecki.

10
    Olimpia nie może się odnaleźć w pierwszych minutach spotkania. Drutex-Bytovia wyraźnie dominuje nad rywalem.

8
    Gol dla Bytovii!
    Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje SURDYKOWSKI i 2:0 dla Bytovii.

5
    Optyczna przewaga Bytovii.

2
    Pierwsza akcja Bytovii w tym meczu i już gol. Dośrodkowanie Omara. Zamieszanie w polu karny, nikt nie zdołał wybić piłki i futbolówkę do siatki pakuje Bartosz WOLSKI.

1

Zawodnicy skończyli rozgrzewkę. Za chwilę początek spotkania.

Boisko w Gniewinie jest zmrożone, nie są to najprzyjemniejsze warunki do gry w piłkę.

Piłkarze są właśnie na rozgrzewce za kilka minut początek sparingu.

Zawodnicy Tomasza Kafarskiego w miniony weekend sparowali z Chojniczanką (1:1). Był to drugi remis w zimowym okresie przygotowawczym. Jak do tej pory „Czarnym Wilkom” nie udało się jeszcze wygrać sparingu. Jednak druga połowa meczu z Chojniczanką dała nadzieję na poprawę wyników Bytovii w kolejnych spotkaniach.

Olimpia w zimowym okresie przygotowawczym rozegrała trzy sparingi. W pierwszym pokonała GKS Przodkowo 1:0, w drugim uległa Chojniczance Chojnice aż 0:5, w trzecim natomiast przegrała z Bałtykiem Gdynia 1:2. Zespół z Elbląga przygotowuje się do rozgrywek w II lidze. Jesienią zgromadzili 26 punktów, co daje im 7. miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Adama Borosa w rundzie jesiennej zaliczyli sporo remisów. Mają ich aż 11, najwięcej spośród zespołów występujących w II lidze.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Krystian Błank

Gole: 2. Wolski, 8. Surdykowski – 30. Lisiecki, 31. Kubowicz, 33. Sokołowski, 49. -

MKS Bytovia Bytów: I połowa: Gerard Bieszczad – Lukas Bielak, Łukasz Wróbel, Marek Opałacz, Sebastian Kamiński, Jakub Serafin, Bartosz Wolski, Omar Monterde, Kamil Wacławczyk, Alen Ploj, Janusz Surdykowski. II połowa: Michał Szromnik, Krzysztof Bąk, Martin Cseh, Wojciech Wilczyński, Filip Modelski, Jakub Wilk, Michał Rzuchowski, Bartłomiej Poczobut, Mario Cieslik, Mateusz Klichowicz, Jakub Bąk.
    Olimpia Elbląg: I połowa: Tułowiecki – Iwanowski, Kubowicz, Bukacki, Sokołowski, Gulczyński, Pietroń, Danowski, Bojas, Lisiecki, Kolosov.