Monaco – Nice 3:0 (koniec) | Bordeaux – Rennes 1:1 (koniec) | Lille – Lorient 0:1 (koniec)
Montpellier – Bastia 2:1 (koniec) | Dijon – PSG 1:3 (koniec) | Guingamp – Caen 0:1 (koniec)
AS Monaco
3:0 (0:0)
OGC Nice
Sobota 04.02.2017, 17:00 • Stade Louis II, Monako • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 23

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na lajfy.com! (18:58:32)
    Monaco pewnie pokonuje Niceę w hitowym spotkaniu Ligue1!

Monaco pewnie pokonuje OGC Nice w stosunku 3:0. Wszystkie bramki oglądaliśmy w drugiej połowie spotkania. To właśnie druga odsłona przyniosła nam wyczekiwane emocje. Całe spotkanie zagrał Kamil Glik.

90+3
    90+2.

90+2
    Valentin Eysseric byl sam na sam z Danijelem Subašiciem i trafił w słupek!

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do tego spotkania.

90
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Radamel Falcao, na boisku pojawia się Kylian Mbappé Lottin.

88
    Była okazja na szybki kontratak Monaco, ale sędzia przerwał to i podyktował rzut wolny dla gospodarzy.

87
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Bernardo Silva, na boisku pojawia się Nabil Dirar.
    85. Alassane Pléa (NIC)

85
    Jak na zawołanie Alassane Pléa z kilku metrów strzela głową w sam róg bramki i z wielkim trudem ale broni Danijel Subašić!

84
    Obie jedenastki zdają się czekać już na końcowy gwizdek. Mało sie dzieje na boisku.

82
    Nicea już nie rzuca się do ataku. Spokojnie zaczęli grę i rozgrywają piłkę w środku pola.

80
    Gol dla Monaco!
    Strzelcem bramki RADAMEL FALCAO, który cofnął się dwa kroki po piłkę w polu karnym i pewnie pokonał Yoana Cardinale! Mamy chyba po meczu!

79
    Alassane Pléa stanął przed szansą na bramkę kontaktową, ale źle trafił głową w piłkę i ta ześliznęła się, a następnie opuściła boisko daleko od bramki zajmowanej przez Danijelq Subašića.

77
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Valère Germain, na boisku pojawia się João Moutinho.

76
    W ostatnich minutach kilka fauli ze strony Monaco. Nie dają się rozpędzić przeciwnikom.

75
    Ostatni kwadrans gry przed nami. Czy coś się tutaj jeszcze zmieni? Czy gości stać na odrobienie strat?