Łódź – Tychy 7:2 (koniec)
Malwee Łódź
7:2 (1:2)
GKS Futsal Tychy
Sobota 04.02.2017, 19:00 • Hala sportowa - Ośrodek Sportu i Rekreacji ANGELICA - Łódź • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 14

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Już w sobotę zapraszamy na kolejne ligowe starcie w 1. lidze futsalu. Ponownie wybieramy się do Łodzi. Malwee Łódź podejmie GKS Futsal Tychy,

GKS to typowa drużyna środka tabeli. Gracze z Tych mają na swoim koncie trzy "czwórki" – trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki. Plasują się na szóstej pozycji z dorobkiem szesnastu punktów.

Łodzianie zaś zamykają ligową stawkę. Malwee zdołało wygrać jedynie dwa mecze, raz zremisować i osiem razy musiało pogodzić się z porażką. Ich strata jednak chociażby do miejsca ósmego wynosi jedynie trzy punkty.

W ostatniej kolejce Malwee pauzowało. GKS zaś pokonał u siebie Remedium Hybryd Pyskowice 5:2.

W pierwszym październikowym starciu lepszy okazał się GKS. Zawodnicy z Tych wygrali 2:0. Czy tym razem będzie podobnie? Bądźcie z nami.

Jesteśmy już w hali. Niebawem podamy składy.
    Rozgrzewka dobiegła końca. Za chwilę obie ekipy wejdą na plac gry.

Malwee Łódź: Olejnik (Werner) – Sztaba, Pomykała, Baryła, Wasiak – Młynarczyk, Pruszkowski, Magnus, Olczak, Wyszkowski, Trzcinka, Pawłowski

GKS Futsal Tychy: Modrzik – Matusz, Fi.Biernat, Słonina, Szachnitowski – Józefowicz, Fa.Biernat, Kochanowski, Kołodziejczyk, Pa.Pytel, Po.Pytel, Sitko.

00:01

00:05
    Pierwsza okazja dla gości. Szybkie podanie do boku i Szchnitowski oddaje strzał. Broni Olejnik.

00:20
    Długie zagranie w kierunku Szachnitowskiego i wybija głową Pawłowski.

00:45
    Daleko wybija piłkęWasiak.

00:54
    Zablokowane uderzenie Matusza.

01:03
    Gol dla GKS-u!

PATRYK SZACHNITOWSKI mając na sobie obrońcę, znalazł okazję na oddanie strzału i GKS prowadzi!

01:15
    Bardzo zły początek Malwee. Gospodarze nie mogą zbliżyć się pod bramkę rywali.

01:40
    Od autu na wysokości linii środkowej zacznie Malwee.

01:57
    Siatkę próbował założyć rywalowi Trzcinka. Przeciwnik zagrywa ręką i mamy rzut wolny.

02:27
    Niecelne uderzenie po długim słupku Magnusa.

02:35
    Strata na własnej połowie GKS-u. Sztaba przechwytuje i niecelnie zagrywa do osamotnionego Trzcinki.

03:24
    Pomykała oddaje strzał z lewego skrzydła. Bramkarz gości interweniuje na słupek, a po chwili potrzebna jest mu pomoc medyczna. Przerwa w grze.

04:05
    Ponownie aktywnie gracze GKS-u. Tym razem czujnie w defensywie łodzianie.

04:06

Paweł Pytel zagrywa z boku do kolegi z zespołu, a ten pakuje piłkę do siatki. Niestety strzelca nieznamy, gdyż w protokole nie ma zawodnika z numerem 11. Postaramy sie z czasem się dowiedzieć.

05:10
    Słupek Pomykały ratuje GKS!

05:40
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Trzcinka. Piłka minęła jednak znacząco bramkę Modrzika.

05:52
    Kolejny strzał łodzian. Tym razem bramkarz GKS-u broni strzał Sztaby.

06:17
    Długie zagranie do Szachnitowskiego. Piąstkuje Olejnik.

06:22
    Zablokowane uderzenie z dystansu Filipa Biernata.

06:44
    Gol dla Malwee!

Strzał z lewego skrzydła Magnusa, przeciął jeszcze MIKOŁAJ TRZCINKA i nie dał szans bezradnemu bramkarzowi GKS-u.

07:05
    Indywidualnego rajdu próbował Pawłowski. Ostatecznie oddał niecelny strzał.

07:09
    Szybka odpowiedź gości i Matusz przegrywa pojedynek sam na sam z Olejnikiem.

07:44
    Fatalnie rozegrany rzut wolny. Kołodziejczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał już go minąć i wywalczył korner.

07:53
    Kontra Malwee, zablokowany strzał Wasiaka i korner dla Malwee.

07:59
    Dobra interwencja bramkarza GKS-u po strzale Sztaby.

08:05
    Płaskie podanie do środka do Młynarczyka, a ten huknął wysoko nad bramka.

08:15
    Kolejna próba Młynarczyka. Broni Modrzik.

08:55
    Zablokowane uderzenie Sztaby. Dopadł do piłki jeszcze Magnus, lecz wręcz podał piłkę w ręce bramkarza rywali.

09:13
    Bardzo brzydki faul Magnusa. Mała wymiana zdań między zawodnikami obu ekip. Sędzia reaguje, ale nie daje kartki. Rzut wolny.

10:00
    Połowa pierwszej cześci za nami. Wyrównała się gra obu ekip.

10:36
    Płaskie zagranie Magnusa z prawego skrzydła, nikt nie zamknął jednak tego podania.

11:21
    Fauluje Wasiak. Rzut wolny dla GKS-u.

11:26
    Zablokowane uderzenie Kochanowskiego.

11:55
    Dobra dwójkowa akcja łodzian. Piłkę dostał Młynarczyk i uderzył obok bramki.

12:10
    Kołodziejczyk uderzył głową obok bramki.

12:20
    Ponownie aktywny Kołodziejczyk. Miał przed sobą jednego obrońcę i Olejnika. Próbował kiwać, ale bez skutku.

12:37
    Minął się z piłka Młynarczyk. Filip Biernat tylko dziubnął piłkę, lecz pewnie wyszedł z bramki Olejnik.

13:24
    Fauluje w ofensywie Matusz. Rzut wolny dla Malwee.

13:42
    Uderzenie Baryły wpada prosto w ręce Modrzika.

14:00
    Trzcinka dostaje świetne podanie i tylko dostawia nogę. Trafia jednak w bramkarza!

14:04
    Czas dla GKS-u.

14:21
    Zablokowane uderzenie z dystansu Trzcinki.

14:48
    Kolejna próba łodzian. Obok bramki Sztaba.

15:17
    Trzcinka zagrywa do środka. Piłkę przejmują jednak goście.

16:00
    Cztery minuty do końca. Ciężko wskazać obecni drużynę znacząco przeważającą.

16:20
    Pawłowski nie zamknął świetnego podania Sztaby. Wystarczyło dołożyć stopę.

16:32
    Mordzik pewnie broni strzał Wasiaka, a o kolejny czas prosi trener gości.

17:01
    Rzut wolny dla GKS-u, bardzo blisko bramki rywala.

17:03

17:17
    Wasiak z przewrotki trafia w twarz rywala. Sędzia odgwizduje przewinienie.

17:26
    Fauluje w ofensywie Pomykała.

18:01
    Długo rozgrywali piłke łodzianie, aż w końcu za mocno zagrał Olczak i od autu rozpocznie GKS.

18:33
    Niecelne uderzenie Sztaby z prawego skrzydła.

18:44
    Z kontrą wychodziło Malwee. Olczak jednak zbyt słabo zagrał do kolegi.

18:54
    Modrzik broni strzał Magnusa. Korner.

18:56
    Kolejna próba Magnusa niecelna. Rozpocznie GKS.

19:23
    Strata Olczaka i GKS wywalczył korner.

19:25
    Obok bramki huknął Matusz.

19:40
    Bardzo mocne uderzenie Trzcinki i z problemami broni Modrzik.

19:45
    Kolejny raz bramkarz GKS-u zmuszony do interwencji. Tym razem po strzale Olczaka.

20:00
    GKS bardzo dobrze wszedł mecz i nadal prowadzi w Łodzi. Malwee próbuje gonić wynik, ale póki co było ich stać jedynie na bramkę kontaktową. Niebawem druga połowa.

20:01

20:40
    Niecelne uderzenie z prawego skrzydła Pomykały.

20:49

Mocne uderzenie SZYMONA PRUSZKOWSKIEGO z lewego skrzydła i po nodze Modrzika piłka wpada do siatki.

21:00
    Pawłowski przecinał płaską centrę i o mały włos skierowałby piłkę do własnej bramki.

21:50
    Odważniej atakuje GKS. Zawodnicy z Tych szybko chcą powrócić na prowadzenie.

22:53

Na strzał z może pięciu-sześciu metrów zdecydował się MIKOŁAJ TRZCINKA. Piłka długo toczyła się do bramki, lecz była tak precyzyjnie uderzona, że bez szans był bramkarz.

23:27

Powalczył do końca przy linii bocznej Magnus. Zagrał do środka, a tam próbując wybijać piłkę DAWID KOCHANOWSKI wpakował ją do własnej bramki!

23:49
    Pomykała przegrywa pojedynek sam na sam z Modrzikiem.

23:54
    Zablokowane uderzenie z dystansu Pawłowskiego.

24:28

Ależ seria Malwee! Bezradni gracze GKS-u! Piłkę parę metrów przed bramką dostaje EMIL MŁYNARCZYK i nie daje szans bramkarzowi rywala.

24:45
    Zablokowane uderzenie z dystansu Słoniny.

25:02
    Bez bramkarza grają goście.

25:15
    Z dystansu, obok bramki uderzył Trzcinka.

25:28
    Nie zdążył zamknąć podania Magnus! To powinno być 6:2!

25:47
    Tylko w boczną siatkę uderzył w kontrze Trzcinka.

26:01
    Świetna interwencja Olejnika i korner dla GKS-u

26:09
    Faulowany Młynarczyk. Rzut wolny.

26:12
    Modrzik pewnie broni uderzenie Młynarczyka.

27:05
    Długo utrzymują sie przy piłce goście.

28:00
    Malwee zamkniete na własnej połowie.

28:14
    Świetnie rozklepana obrona Malwee i Fabian Biernat nie trafia w piłkę, mając przed sobą pustą bramkę!

28:57
    Napór GKS-u trwa, a Olejnik nadal broni jak w transie.

29:40
    Malwee w końcu przejęło piłkę i stara się ją szanować.

30:08
    Sztaba mając przed soba tylko bramkarza, trafia prosto w niego!

30:19
    Korner dla Malwee.

30:20
    Pawłowski uderzył nad bramką. Czas dla GKS-u.

31:12
    Uderzenie Olczaka z prawego skrzydła, bez trudu łapie Modrzik.

31:35
    Olejnik najpierw broni uderzenie Pawła Pytla, a po chwili dobitkę Słoniny!

32:16
    Z ostrego kąta pokusił się o strzał Pawłowski – prosto w bramkarza.

32:36
    Korner dla GKS-u.

32:55

Tak może właśnie się skończyć gra z lotnym bramkarze. RAFAŁ PAWŁOWSKI uderzył przez całe boisko i zdobył gola.

33:14
    Zablokowane uderzenie Filipa Biernata.

33:54
    Rzut rożny dla GKS-u.

34:01

Już chyba nic nie zmieni wyniku. MIKOŁAJ TRZCINKA ponownie trafia, tym razem na pustą bramkę z własnej połowy.

34:32
    Leży na placu gry Marek Kołodziejczyk. Przerwa.

34:39
    Rzut rożny dla Malwee i po chwili Pawłowski bliski zdobycia bramki. Broni Modrzik.

34:49
    Kolejna świetna interwencja Olejnika. W tej połowie jest nie do zatrzymania.

35:20
    Strzał Kochanowskiego na róg wybija Olejnik.

35:50
    Dobrze rozegrana akcja łodzian i Pawłowski uderza nad bramką.

36:39
    Uderzenie Kochanowskiego z prawego skrzydła łapie Olejnik.

37:12
    Świetnie zabrał się na prawym skrzydle Trzcinka. Przegrał tym razem pojedynek z Modrzikiem.

37:40
    Czas na żądanie trenera Malwee.

37:55
    Wyszkowski wślizgiem z lewgo skrzydła, trafia piłką w Modrzika.

39:00
    Minuta do końca. Tu już nic się nie zmieni.

39:30
    Pewnie w defensywie Pawłowski.

39:45
    Werner broni strzał z lewego skrzydła, Pomykała wychodzi w kontrze i uderza prosto w bramkarza.

Koniec meczu. (20:32:55)
    Wspaniała druga połowa Malwee. Łodzianie zdobyli sześć bramek i nie dali szans GKS-owi. Tym samym prawdopodobnie opuszczają ostatnie miejsce w lidze. Dziękujemy za uwagę.

Adrian Somorowski

Gole: 7. Trzcinka (Magnus), 21. Pruszkowski, 23. Trzcinka, 24. Kochanowski (sam.), 25. Młynarczyk, 33. Pawłowski, 35. Trzcinka – 2. Szachnitowski, 5. ??? (Pa.Pytel)