Red Devils – Szczecin 1:2 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:2 (1:0)
Pogoń '04 Szczecin
Niedziela 05.02.2017, 18:00 • Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 15

To na tyle z hali Centrum Park Chojnice. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne. (19:30:58)

Zakończył się mecz Red Devils vs. Pogoń. W drugiej połowie Portowcom udało się odrobić straty z pierwszej części gry i to na ich koncie lądują trzy punkty. Po przerwie w poczynaniach obydwu zespołów brakowało skuteczności, lecz więcej klarownych sytuacji mieli goście i to im udało się dwukrotnie umieścić piłkę w siatce rywali.

39:35
    Steinborn otrzymał podanie na pustą bramkę i nie trafi w piłkę!

38:41
    Maćkiewicz w ostatniej chwili przecina strzał Kaźmierczaka.

38:40
    Piąty faul na koncie gości.

38:15
    Jakubiak oddaje słaby i niecelny strzał przez całe boisko.

37:36
    Po nodze Jurczaka podanie Wojciechowskiego ląduje na aucie.

36:57
    Kaźmieczak w roli lotnego bramkarza.

36:57
    Kubik po samotnym kontrataku precyzyjnym strzałem w końcu pokonuje bramkarza Red Devils!

36:28
    Rychłowski faulowany na własnej połowie. Po cztery faule na kontach zarówno gospodarzy jak i gości.

36:07
    Sporo niedokładności w grze obydwu zespołów, gra przesuwa się od jednej do drugiej bramki.

35:34
    Jonczyk kiksuje tuż przed bramką. Z niewielkiej odległości strzela nad poprzeczką.

34:58
    Gepert ukarany żółtym kartonikiem za faul na Steinbornie.

33:36
    Jurczak sam na sam z bramkarzem Red Devils, spróbował go minąć, lecz ten udowadnia, że dzisiaj to piekielnie trudne zadanie.

33:04
    Dobre podanie od P. Laskowskiego otrzymuje Wardowski, nie udało mu się jednak dobiec do piłki.

32:04
    Kartuszyński dzisiaj bezbłędny! Odbija strzał Jakubiaka, którego przed dobitką powstrzymał jeszcze Sawicki.

31:20
    Kolesnik po rzucie rożnym uderza minimalnie obok słupka.

31:14
    Wjciechowski po podaniu Sawickiego oddaje bardzo groźny strzał, lecz w ostatniej chwili wślizgiem piłkę wybił obrońca!

30:35
    Wojciechowski faulowany przez Jonczyka, za co ten otrzymuje żółtą kartkę. Bardziej w tym starciu ucierpiał jednak zawodnik faulujący, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

29:44
    Kubik w łatwy sposób ogrywa Sawickiego, wychodzi na świetną pozycję i trafia w słupek!

28:46
    Kaźmierczak oddaje bardzo silny strzał z dużej odległości, lecz niecelnie.

28:26
    Kolejna świetna parada bramkarza gości. Tym razem strzał Jurczaka odbija na rzut rożny.

28:07
    Bugański faulowany przez Wardowskiego. W faulach 2:1.

27:33
    Kartuszyński ratuje Red Devils przed utratą bramki po strzale Geperta z niewielkiej odległości.

26:57
    Teraz z kolei po dograniu z autu uderza on obok bramki.

26:55
    Kaźmierczak po dograniu z rzutu rożnego trafia w nogi obrońców.

26:23
    Kolesnik dobrze interweniuje we własnym polu karnym, gospodarze powoli się rozkręcają po słabej grze tuż po przerwie.

25:27
    Sawicki przepuszcza piłkę pod nogami Kubika, wychodzi na czystą pozycję, lecz nie znalazł recepty na pokonanie Lasika.

24:27
    Jedna z lepszych akcji gospodarzy w drugiej połowie zakończona wybiciem piłki spod nóg Wojciechowskiego, a że otarła się ona o nogę jednego z gospodarzy, od autu wznowią gracze Pogoni.

23:29
    Rychłowski oddaje strzał w boczną siatkę bramki Lasika.

22:46
    Słaby początek drugiej połowy przekłada się na wynik. Po krótkiej kanonadzie Portowców celny strzał oddał Jakubiak i mamy remis!

22:10
    Wardowski faulowany blisko środkowego koła.

21:41
    Gospodarze głupio tracą piłkę. Bugański znalazł się na świetnej pozycji do strzelenia bramki, lecz trafia w boczną siatkę!

21:14
    Wardowski wślizgiem blikuje strzał Geperta. Gdyby nie on bramkarz gospodarzy znalazłby się w sporych opałach.

20:37
    Gepert z dużej odległości strzela wprost w ręce bramkarza chojnickiej drużyny.

20:28
    Wardowski wybija piłkę z władnego pola karnego na aut.

20:01
    Od środka wznawiają zawodnicy Red Devils.

20:01

Po pierwszej połowie na prowadzeniu gospodarze. Cały mecz bardzo wyrównany, lecz w ofensywnych akcjach Red Devils możemy dostrzec zdecydowanie więcej jakości niż w przypadku gości, którzy mimo iż przeprowadzili ich więcej, nie potrafili skutecznie pokonać obronnych zasieków Czerwonych Diabłów.

20:00

19:37
    Niecelne podanie Mackiewicza ląduje za linią końcową.

19:18
    Kartuszyński popisuje się dobrą interwencją po strzale Kubika.

18:54
    Timeout dla trenera gospodarzy.

18:54
    Mackiewicz po raz kolejny w tym meczu uderza obok bramki z całkiem dobrej pozycji.

18:02
    Kubik niecałe dwa metry od bramki nie zachował zimnej krwi i nie sprawił zbyt dużych problemów Kartuszyńskiemu, który pewnie broni jego słaby strzał.

17:18
    Świetna indywidualna akcja Steinborna zakończona strzałem wysoko nad poprzeczką.

16:46
    Kubik z dużej odległości trafia minimalnie obok bramki!

16:36
    Bugański upomniany słownie za symulowanie i dyskusję z sędzią.

15:52
    Dobre wyjście Lasika z bramki. Wybiciem na aut zażegnuje on niebezpieczeństwo.

14:52
    Kolesnik faulowany w blisko środka boiska. W faulach 3:3.

14:30
    Seria zwodów Wojciechowskiego zakończona utratą piłki.

13:50
    Pogoń po raz kolejny popisuje się wielką nieskutecznością. Mackiewicz mógł wbić piłkę do pustej bramki, lecz uderzył obok słupka!

13:35
    Kolesnik w ostatniej chwili odbiera piłkę rozpędzonemu Kubikowi.

13:03
    Świetna dwójkowa akcja Sawickiego i Rychłowskiego zakończona strzałem tego drugiego wprost w bramkarza!

12:10
    Głupia strata gospodarzy, przed świetną szansą Mackiewicz, który przegrywa w pojedynku z Kartuszyńskim!

11:50
    Wardowski wślizgiem wybija piłkę spod nóg będącego na dobrej pozycji do oddania strzału O. Soleckiego.

11:21
    Wyprowadzający dobrze zapowiadający się kontratak P. Laskowski podcięty przez Michała Kubika, za co ten otrzymuje żółtą kartkę.

10:40
    D. Solecki miał przed sobą tylko bramkarza i uderza obok bramki! Idealna szansa do wyrównania wyniku meczu.

09:49
    Dobre wstrzelenie piłki Geperta na dalszy słupek przy którym znajdował się Jurczak, ten jednak nie zdołał wykończyć tego podania.

09:10
    Gepert ze znacznej odległości strzela wysoko nad bramką.

09:05
    Wojciechowski plecami blokuje strzał Jakubiaka, piłka ląduje za linią boczną.

08:35
    Świetną wymianę podań gospodarzy Kolesnik zakończył niecelnym podaniem, od autu goście.

07:31
    Sawicki otrzymał piłkę tuż przed bramką rywali i uderzył minimalnie obok słupka!

07:17
    Wojciechowski z rzutu wolnego trafia w obrońców, rzut rożny dla Red Devils.

06:14
    Kubik stanął przed szansą na błyskawiczne wyrównanie, lecz po raz kolejny na posterunku Kartuszyński.

06:03
    Kaźmierczak otrzymuje podanie 10 metrów od bramki Lasika i celnym strzałem w dolny róg wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

05:30
    Przechwyt Kubika, który wyprowadził indywidualny kontratak. W ostatniej chwili P. Laskowski odbiera mu piłkę.

04:01
    Mackiewicz oddaje silny strzał po parkiecie, lecz Kartuszyński staje na wysokości zadania i wybija piłkę nogami.

03:39
    Dobry pressing gospodarzy, goście zmuszeni do wybicia piłki na aut.

03:08
    D. Solecki po dograniu z rzutu rożnego oddaje słaby strzał obok bramki.

02:43
    Dogranie Kolesnia do Rychłowskiego, ten z niewielkiej odległości trafia w słupek!

02:40
    Tym razem faulowany Wojciechowski, z rzutu wolnego zacznie Kolesnik.

02:04
    Niecelny strzał Jurczaka z rzutu wolnego powędrował daleko obok bramki.

02:03
    Sawicki w środku pola fauluje jednego z zawodników Pogoni, rzut wolny.

01:30
    Dobra indywidualna akcja Wojciechowskiego zakończona strzałem odbitym przez bramkarza. Sawicki próbował dobić piłkę głową, lecz tę udało się złapać Lasikowi.

00:59
    Niecelne zagranie Jurczaka do będącego na dobrej pozycji Jakubiaka.

00:20
    Jakubiak naciskany przez Kolesnika podał piłkę bramkarzowi rywali.

00:01
    Przy piłce Portowcy.

00:01

Zawodnicy już wychodzą na parkiet, rozpoczyna się przedmeczowa prezentacja drużyn.

Składy wyjściowe obydwu zespołów prezentują się następująco:
    Red Devils Chojnice: Kartuszyński – Rychłowski, Kolesnik, Sawicki, Wojciechowski.

Pogoń '04 Szczecin: Lasik – Bugański, Gepert, Jurczak, Jakubiak.

Witam z hali Centrum Park Chojnice. Zawodnicy już od kilkunastu minut rozgrzewają się na parkiecie, za nieco ponad 20 minut zaczynamy pojedynek Red Devils Chojnice vs. Pogoń Szczecin.

Faworytem w dzisiejszych Derbach Pomorza z całą pewnością są goście. Być może w szeregach gospodarzy zadziała tzw. efekt nowej miotły i to oni pokuszą się o zdobycie trzech punktów. Jak będzie? O tym przekonają się Państwo śledząc od 18:00 naszą relację, do czego serdecznie zapraszamy.

Obie drużyny na poziomie ekstraklasy rywalizowały ze sobą piętnastokrotnie. Bilans tych spotkań to trzy wygrane chojniczan, sześć remisów i sześć zwycięstw zespołu ze Szczecina.

W meczach kadry narodowej, które zostały rozegrane przed kilkoma dniami zaprezentowało się trzech zawodników gości – Artur Jurczak, Michał Kubik i Dominik Solecki, który w przeszłości był zawodnikiem Red Devils.

Kibice Czerwonych Diabłów z pewnością liczą, że ich ulubieńcy pod wodzą nowego trenera – Krzysztofa Juśki zaczną się prezentować lepiej niż dotychczas. Przerwa na odpoczynek dla Red Devils nie była przerwą od gry. W minioną środę w meczu towarzyskim pokonali oni pierwszoligowe KS Credo Futsal Piła 8:4.

Portowcy są w zdecydowanie lepszej sytuacji, lecz jeśli marzą oni o tytule mistrzowskim, nie mogą oni sobie pozwolić na jakiekolwiek potknięcia. W tabeli zajmują oni czwarte miejsce, lecz strata to lidera jest już dość znaczna. Nadzieję mogą oni pokładać w dodatkowych pięciu kolejkach po fazie zasadniczej, przed którymi dorobek wszystkich zespołów zostanie podzielony na pół.

Dzisiejszy mecz dla gospodarzy będą kolejną szansą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Jak do tej pory w ligowej tabeli zgromadzili oni zaledwie dwa punkty i plasują się na samym dnie.

Witamy w relacji z meczu 15. kolejki Futsal Ekstraklasy, w którym na własnym parkiecie Red Devils Chojnice podejmą Pogoń '04 Szczecin. Początek spotkania już o 18:00.