Red Devils – Szczecin 1:2 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:2 (1:0)
Pogoń '04 Szczecin
Niedziela 05.02.2017, 18:00 • Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 15

To na tyle z hali Centrum Park Chojnice. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne. (19:30:58)

Zakończył się mecz Red Devils vs. Pogoń. W drugiej połowie Portowcom udało się odrobić straty z pierwszej części gry i to na ich koncie lądują trzy punkty. Po przerwie w poczynaniach obydwu zespołów brakowało skuteczności, lecz więcej klarownych sytuacji mieli goście i to im udało się dwukrotnie umieścić piłkę w siatce rywali.

39:35
    Steinborn otrzymał podanie na pustą bramkę i nie trafi w piłkę!

38:41
    Maćkiewicz w ostatniej chwili przecina strzał Kaźmierczaka.

38:40
    Piąty faul na koncie gości.

38:15
    Jakubiak oddaje słaby i niecelny strzał przez całe boisko.

37:36
    Po nodze Jurczaka podanie Wojciechowskiego ląduje na aucie.

36:57
    Kaźmieczak w roli lotnego bramkarza.

36:57
    Kubik po samotnym kontrataku precyzyjnym strzałem w końcu pokonuje bramkarza Red Devils!

36:28
    Rychłowski faulowany na własnej połowie. Po cztery faule na kontach zarówno gospodarzy jak i gości.

36:07
    Sporo niedokładności w grze obydwu zespołów, gra przesuwa się od jednej do drugiej bramki.

35:34
    Jonczyk kiksuje tuż przed bramką. Z niewielkiej odległości strzela nad poprzeczką.

34:58
    Gepert ukarany żółtym kartonikiem za faul na Steinbornie.

33:36
    Jurczak sam na sam z bramkarzem Red Devils, spróbował go minąć, lecz ten udowadnia, że dzisiaj to piekielnie trudne zadanie.

33:04
    Dobre podanie od P. Laskowskiego otrzymuje Wardowski, nie udało mu się jednak dobiec do piłki.

32:04
    Kartuszyński dzisiaj bezbłędny! Odbija strzał Jakubiaka, którego przed dobitką powstrzymał jeszcze Sawicki.