Arsenal – Hull 2:0 (koniec) | Man Utd – Watford 2:0 (koniec) | Middlesbrough – Everton 0:0 (koniec)
Stoke – Crystal Palace 1:0 (koniec) | Sunderland – Southampton 0:4 (koniec) | West Ham – West Bromwich 2:2 (koniec)
Liverpool – Tottenham 2:0 (koniec)
Liverpool F.C.
2:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 11.02.2017, 18:30 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 25

To już wszystko z Anfield. Na relacje na żywo z kolejnych meczów Premier League oraz innych lig europejskich zapraszamy Państwa do portalu Lajfy.com. (20:26:59)
    Liverpool wyrał ten mecz głównie dzięki Sadio Mane i wysokiemu pressingowi. Totenham nie potrafił sobie z nimi poradzić. Drugi w tabeli Tottenham i szósty Manchester United dzielą tylko 2 punkty.

90+5

90+4
    Tottenham nie stworzył już zagrożenia pod bramką Mignoleta, a sędzia Anthony Taylor za chwilę zakończy nam to spotkanie.

90+3
    Owacje na stojąco żegnają Sadio Mane, a my obserwujemy ostatnią akcję Tottenhamu w tym meczu.

90+2
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Sadio Mané, na boisku pojawia się Trent Alexander-Arnold.

90+1
    Adam Lallana podniósł się na nogi, ale musi opuścić boisko. Tymczasem Jurgen Klopp szykuje ostatnią zmianę.

90
    Sędzia Anthony Taylor doliczył cztery minuty. Tymczasem na murawie leży obserwowany przez medyków Adam Lallana.

89
    Ten mecz głównie za sprawą dyspozycji Tottenhamu nie spełnił oczekiwań. Był przerywany przez wiele fauli i nie oglądaliśmy zbyt wielu okazji bramkowych, szczególnie w drugiej połowie.

88
    Błąd Llorisa, który wyszedł z bramki. Piłka trafiła pod nogi Wijnalduma, który próbował lobować Francuza, ale kopnął piłkę zbyt lekko.

87
    Tottenham rusza z jednym z ostatnich ataków, ale wydaje się być on pozbawiony przekonania o powodzeniu.

86
    Liverpool skrupulatnie realizuje swój plan na końcówkę tego meczu i nie oddaje piłki Tottenhamowi. Wydaje się, że już nic nie może odebrać The Reds tego zwycięstwa.

85
    Uderzenie z rzutu wolnego Coutinho, ale Brazylijczyk trafił w mur. Piłka w posiadaniu Liverpoolu.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur F.C.).

84
    Jurgen Klopp przeprowadza zmiany defensywne, Mauricio Pochattino ofensywne. Niebawem dowiemy się, czy będą miały one wpływ na wynik tego spotkania.

83
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Son Heung-Min, na boisku pojawia się Vincent Janssen.

82
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Lucas Leiva, na boisku pojawia się Ragnar Klavan.

81
    Druga połowa zdecydowanie jest mnie widowiskowa. Tottenham nie sprostał wyzwaniu i nie strzelił do tej pory bramki.

80
    Nieco ponad dziesięć minut do zakończenia tego meczu. Liverpool nie ma zamiaru oddać piłki rywalowi irozgrywa go umiejętnie w okolicach środka boiska.

Kacper Dąderewicz

Gole: 16. Mané, 18. Mané

Kartki:   53. Lallana (LIV), 55. Henderson (LIV), 57. Matip (LIV), 69. Milner (LIV) – 28. S. Heung-Min (TOT), 66. Kane (TOT), 71. Winks (TOT), 79. Dier (TOT), 84. Alderweireld (TOT)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 2:1. Foule: 14:14.
    Liverpool F.C.: Mignolet – Clyne, Matip, Leiva (82. Klavan), Milner – Lallana, Henderson, Wijnaldum – Mané (90+2. Alexander-Arnold), Firmino, Coutinho (78. Can).
    Zmiany: Karius – Sturridge, Klavan, Moreno, Can, Origi, Alexander-Arnold.

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Dier, Alderweireld, Davies – Dembélé (77. Moussa Sissoko), Wanyama – Eriksen (68. Winks), Alli, S. Heung-Min (83. V. Janssen) – Kane.
    Zmiany: Vorm – V. Janssen, N'Koudou, Trippier, Moussa Sissoko, Winks, Wimmer.

Sędziowie: Anthony Taylor – Adam Nunn, Stephen Child – Mike Jones