Przodkowo – Red Dragons 3:1 (po dogrywce) | Szaflary – AZS UŚ 3:9 (koniec) | Tychy – Wieliczka 0:5 (koniec)
Rzeszów – Słomniki 3:7 (koniec) | Karczew – Warszawa 3:5 (koniec) | Grudziądz – Szczecin 5:6 (po dogrywce)
GI Malepszy – Oborniki 2:5 (po dogrywce) | SAN Łódź – Zduńska Wola 5:7 (koniec) | Iława – FC Toruń 0:7 (koniec)
Uniw. Zielona Góra – Głogów 4:3 (koniec) | Ruda Śląska – Pyskowice 3:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Budmax Przodkowo
3:1 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 12.02.2017, 13:00 • Hala w Przodkowie • Halowy Puchar Polski • 1/16 finału

To tyle z Przodkowa. Za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (15:00:03)

W meczu było widać, że goście są ewidentnie wyżej notowani. Miejscowi liczyli głównie na kontry. Kluczowe dla Bumaxu okazało się wycofanie bramkarza przez rywali, którzy przy remisie cały czas stosowali tę taktykę.

Koniec spotkania w Przodkowie! Sensacyjnie gospodarze wyeliminowali ekstraklasowy Red Dragons Pniewy i meldują się w 1/8 finału Pucharu Polski!

50:00
    Gol dla Budmaxu Przodkowo!
    MACIEJ ARNDT jeszcze złapał piłkę i wykopał ją daleko przed siebie. Piłka wpadła jeszcze do siatki i sędziowie zaliczyli mu trafienie!

49:50
    Barzowski wślizgiem przeciął podanie rywala. Piłka poleciała daleko i niewiele zabrakło, by wpadła do siatki!

49:20
    Węsiora stracił piłkę pod własną bramką. Strzał oddał Skrzypek, ale na posterunku był bramkarz.

48:27
    Stankowiak uniemożliwiał wznowienie gry przez bramkarza gospodarzy. W konsekwencji dostał drugą żółtą kartkę i w końcówce Red Dragons będzie grało w osłabieniu!

48:20
    Strzał Frajtaga broni Arndt.

46:20
    Gospodarze wykorzystują ryzyko rywali! FILIP KREFT przechwycił piłkę na własnej połowie i oddał strzał do pustej bramki. Praktycznie wypełniona hala w Przodkowie wpadła w szał radości!

45:10
    Goście cały czas grają z lotnym bramkarzem.

45:01
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

45:00
    Pierwsza dogrywka skończona.

44:59
    Błaszyk uderzał z daleka, ale próba była bardzo niecelna.

44:50
    Kijak uderzał ze skrzydła. Broni jednak bramkarz!

44:07
    Kreft zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale próba okazała się niecelna.

44:05
    Skrzypek faulował rywala w niedalekiej odległości od pola karnego.

43:30
    Frajtag pojawił się na parkiecie w roli lotnego bramkarza.

43:00
    Dwie minuty do końca pierwszej części dogrywki. Czekamy cały czas na bramki w Przodkowie!