Przodkowo – Red Dragons 3:1 (po dogrywce) | Szaflary – AZS UŚ 3:9 (koniec) | Tychy – Wieliczka 0:5 (koniec)
Rzeszów – Słomniki 3:7 (koniec) | Karczew – Warszawa 3:5 (koniec) | Grudziądz – Szczecin 5:6 (po dogrywce)
GI Malepszy – Oborniki 2:5 (po dogrywce) | SAN Łódź – Zduńska Wola 5:7 (koniec) | Iława – FC Toruń 0:7 (koniec)
Uniw. Zielona Góra – Głogów 4:3 (koniec) | Ruda Śląska – Pyskowice 3:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Budmax Przodkowo
3:1 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 12.02.2017, 13:00 • Hala w Przodkowie • Halowy Puchar Polski • 1/16 finału

50:00
    Gol dla Budmaxu Przodkowo!
    MACIEJ ARNDT jeszcze złapał piłkę i wykopał ją daleko przed siebie. Piłka wpadła jeszcze do siatki i sędziowie zaliczyli mu trafienie!

48:27
    Stankowiak uniemożliwiał wznowienie gry przez bramkarza gospodarzy. W konsekwencji dostał drugą żółtą kartkę i w końcówce Red Dragons będzie grało w osłabieniu!

46:20
    Gospodarze wykorzystują ryzyko rywali! FILIP KREFT przechwycił piłkę na własnej połowie i oddał strzał do pustej bramki. Praktycznie wypełniona hala w Przodkowie wpadła w szał radości!

39:30
    Stankowiak otrzymał kartkę za to samo, co kilka sekund wcześniej Błaszyk.

38:48
    Błaszyk uniemożliwiał wznowienie gry z autu zawodnikowi gospodarzy i dostał kartkę. Chwilę później za kłótnię kartkę otrzymał także Roj.

37:12
    Żółtą kartkę otrzymuje Węsiora (Budmax Przodkowo).

36:33
    Gol dla Red Dragons!
    ŁUKASZ FRAJTAG oddał strzał z prawego skrzydła. Piłka leciała po ziemi i wpadła do siatki. Red Dragons wyrównuje, a do końca nieco ponad trzy minuty.

32:55
    Goście wprowadzili lotnego bramkarza!

17:30
    Żółtą kartkę otrzymuje Borkowski (Budmax Przodkowo).

11:00
    Żółtą kartkę otrzymuje Barzowski (Budmax Przodkowo).

06:55
    KEWIN SIDOR oddał mocny strzał ze skrzydła i piłka wpadła do siatki. Jak na razie mamy małą sensację w Przodkowie!