Przodkowo – Red Dragons 3:1 (po dogrywce) | Szaflary – AZS UŚ 3:9 (koniec) | Tychy – Wieliczka 0:5 (koniec)
Rzeszów – Słomniki 3:7 (koniec) | Karczew – Warszawa 3:5 (koniec) | Grudziądz – Szczecin 5:6 (po dogrywce)
GI Malepszy – Oborniki 2:5 (po dogrywce) | SAN Łódź – Zduńska Wola 5:7 (koniec) | Iława – FC Toruń 0:7 (koniec)
Uniw. Zielona Góra – Głogów 4:3 (koniec) | Ruda Śląska – Pyskowice 3:1 (koniec)
Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
4:3 (1:1)
Euromaster Chrobry Głogów
Niedziela 12.02.2017, 19:00 • Hala Sportowa UZ przy ul. Szafrana, Zielona Góra • Halowy Puchar Polski • 1/16 finału

39:27
    Hanc zaledwie w poprzeczkę!

39:26
    Fauluje Trznadel! Rzut karny przedłużony dla miejscowych!

38:29
    Nowakowski utrudniał wznowienie gry bramkarzowi AZS-u.

37:27
    Gol dla Persy MOSiR AZS UZ!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ HANC.
    AZS pokazuje pazur zawodnikom z Ekstraklasy! Hanc zdobywa piękną bramkę od słupka po akcji prawym skrzydłem!

36:29
    Strzelcem bramki KAROL HARAŚ.
    Miejscowi po raz kolejny wyrównują stan meczu! Tym razem po indywidualnej akcji Haraś posłał piłkę po nodze Tyźlika!

30:45
    Gol dla Euromastera!
    Strzelcem bramki KAMIL NOWAKOWSKI.
    Pod bramką AZS-u mieliśmy niewielkie zamieszanie. Leżał na parkiecie jeden z zielonogórzan, ale sędzia nie przerwał gry. Wykorzystał to Nowakowski, który łatwo pokonał Dudka.

29:10
    Niesamowita okazja dla zielonogórzan! Najpierw Haraś w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, a potem odegrał odbitą piłkę do kolegi z drużyny, ale ten szybko został otoczony przez rywali.

27:49
    Strzelcem bramki KAROL PUDZIANOWSKI.
    Po raz kolejny gol dla AZS-u pada po zamieszaniu pod bramką Chrobrego!

26:36
    Strzelcem bramki KAMIL KACZMAR.
    Kolejny błąd na własnej połowie popełniają miejscowi i tym razem goście pewnie wykorzystują sytuację sam na sam.

13:09
    Strzelcem bramki KAMIL KRUSZYŃSKI.
    Na parkiecie mieliśmy kilka kontrowersyjnych sytuacji – parę pod rząd fauli nie odgwizdanych przez arbitrów. W całym zamieszaniu piłka trafiła na połowę Chrobrego, gdzie stał Kruszyński, który huknął obok zaskoczonego bramkarza.

04:20
    Ależ okazja Chrobrego! Zaledwie słupek w sytuacji sam na sam!

02:21
    Strzelcem bramki KACPER KONOPACKI.
    Przyjezdni znacznie lepiej weszli w mecz, nie pozwalając rywalom na wiele. Zasłużona bramka.

Paweł

Gole: 14. Kruszyński, 28. Pudzianowski, 37. Haraś, 38. Hanc – 3. Konopacki, 27. Kaczmar, 31. Nowakowski

Kartki:   39. Nowakowski (GŁO)

Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski: Dudek (Chyła) – Greszczyk, Hanc, Pudzianowski, Kruszyński – Ryś, Biereśniewicz, Bartczak, Turowski, Hausler, Haraś.
    Euromaster Chrobry Głogów: Tomkowiak (Tyźlik) – Nowakowski, Niedźwiecki, Kaczmar, Radliński – Konopacki, Koryciński, Bartnicki, Nowak, Szala, Trznadel.

Sędziowie: Maciej Śliwiński, Arkadiusz Piotrowski – Przemysław Tkacz