ZAKSA – Greenyard 3:0 (koniec) | BR Volleys – Resovia 3:2 (koniec) | Azimut – Skra 3:1 (koniec)

0:0
    Na dziś to już wszystko. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do śledzenie innych relacji w serwisie Lajfy.com. Dobrej nocy! (22:45:14)
    0:0 Walka była, ale to Włosi zgarniają pełną pulę!

25:22
    Czwarty set skończony.

25:22
    Earvin N’Gapeth obija z drugiej linii blok rywali. Wygrana Włochów!

24:22
    Minimalnie w aut atakuje z prawego skrzydła Wlazły. Piłka setowa dla Azimutu Modena. Nie może przeboleć ostatniej akcji kapitan Skry!

23:22
    Zerwał atak na prawym skrzydle Vettori. Piłka ląduje na aucie. Lorenzo Tubertini – trener Azimutu Modena prosi o czas!

23:21
    Szczęśliwie na prawej flance po bloku w aut atakuje Mariusz Wlazły.

23:20
    W siatkę serwuje Mariusz Wlażły.

22:20
    Ze środka pewnie atakuje w wolne pole Karol Kłos.

22:19
    Wpadł w siatkę Artur Szalpuk przy ataku na lewej flance.

21:19
    Idealnie w linię końcową boiska uderza ze środka Kévin Le Roux.

20:19
    Z poświęceniem Mariusz Wlazły na prawym skrzydle atakuje piłkę po przekątnej w róg boiska.

20:18
    Z prawej strony siatki Luca Vettori atakuje piłkę po prostej w wolne pole.

19:18
    Skutecznie z prawego skrzydła Nikołaj Penczew obija blok rywali i piłka wypada na aut.

19:17
    Z lewego skrzydła Nemanja Petrić kiwa piłkę po bloku rywali w aut.

18:17
    Na aucie ląduje serwis Earvina N’Gapetha.

18:16
    Luca Vettori skutecznie na lewej stronie siatki uderza po skosie w boisko.

17:16
    Santiago Orduna psuje serwis.

17:15
    Świetnie z drugiej linii kończy akcję pewnym atakiem Nemanja Petrić.

16:15
    Earvin N’Gapeth zatrzymywany na lewej stronie siatki przez blok Karola Kłosa oraz Nicolasa Uriarte.

16:14
    Na środku z drugiej linii atakuje bardzo dobrze i nie do obrony Nikołaj Penczew.

16:13
    Z prawego skrzydła w aut po bloku rywali atakuje Luca Vettori. Druga przerwa techniczna w secie czwartym i na prowadzeniu Azimut Modena!

15:13
    Na lewej flance pewnie atakuje nie do obrony Bartosz Kurek.

15:12
    Fatalnie atakuje w aut Bartosz Kurek na lewym skrzydle.

14:12
    Zepsuł serwis Luca Vettori.

14:11
    Akcja meczu! Huknął jak z armaty na środku Lisinac, ale jakimś cudem wybronili się gospodarze, ale niezawodny Earvin N’Gapeth z drugiej piłki, skacząc z miejsca uderza nie do obrony!

13:11
    Na lewej flance pewnie po bloku w aut uderza Mariusz Wlazły.

13:10
    Ze środka świetnie trafia w okolice dziewiątego metra Kévin Le Roux. O czas prosi Philippe Blain – trener PGE Skry Bełchatów!

12:10
    Kończy po skosie swój atak Luca Vettori.

11:10
    Earvin N’Gapeth psuje serwis.

11:9
    Maxwell Holt kiwa piłkę w wolne pole.

10:9
    Z prawego skrzydła uderza Mariusz Wlazły po bloku rywali w aut.

10:8
    Zepsuty serwis przez Bartosza Kurka.

9:8
    Na lewym skrzydle po bloku w aut huknął Bartosz Kurek.

9:7
    Z prawej stronie siatki uderza po bloku w aut Luca Vettori.

8:7
    Psuje zagrywkę Nemanja Petrić.

8:6
    Rozgrywający Santiago Orduna zmuszony atakować i na prawej flance obija on blok rywala. Pierwsza przerwa techniczna w secie czwartym i na prowadzeniu Włosi!

7:6
    Srećko Lisinac serwuje w aut.

6:6
    I teraz to Bartosz Kurek na lewym skrzydle huknął w okolice dziewiątego metra.

6:5
    Odpowiada Luca Vettori, który trafia skutecznie po prostej w wolną strefę.

5:5
    Na lewej flance pewnie Mariusz Wlazły huknął przez blok, po prostej w wolne pole.

5:4
    Skutecznie na siatce powalczyli gospodarze. Nie zdążył z obroną Wlazły.

4:4
    Z drugiej linii po bloku w aut uderza Bartosz Kurek.

4:3
    Po bloku w aut uderza na lewej flance Luca Vettori.

3:3
    Z prawego skrzydła kiwa piłkę między pojedynczym blokiem, a antenką w boisko Mariusz Wlazły.

3:2
    Po bloku rywali w aut huknął na środku Karol Kłos.

3:1
    Z drugiej linii trafia w wolne pole Nemanja Petrić.

2:1
    Kieruje zagrywkę na aut Kévin Le Roux.

2:0
    Po dłoniach Karola Kłosa w aut atakuje Maxwell Holt.

1:0
    Ze środka w wolne pole uderza Maxwell Holt.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.
    0:0 Równy set, ale z lekką przewagą dla Azimutu. Ostatecznie to Włosi wygrywają trzecią partię i są blisko wygranej w tym pojedynku!

25:22
    Trzeci set skończony.

25:22
    Kończy tą partię zagrywką Luca Vettori. As serwisowy i Włosi wychodzą na prowadzenie!

24:22
    Autowa zagrywka Lisinaca. Piłka setowa dla gospodarzy!

23:22
    Świetny serwis w wykonaniu Srećko Lisinaca. Nie radzą sobie z obroną gospodarze. O czas prosi Lorenzo Tubertini – szkoleniowiec Azimutu Modena!

23:21
    Serwis w siatkę Maxwella Holta.

23:20
    Dotyka siatki w ważnym momencie Srećko Lisinac.

22:20
    Srećko Lisinac i Mariusz Wlazły na środku zatrzymują blokiem atak z drugiej linii Earvina N’Gapetha. Czas dla trenera Azimutu Modena – Lorenzo Tubertiniego!

22:19
    Teraz już na prawej flance uderza po ostrym skosie w wolne pole Earvin N’Gapeth.

21:19
    Earvin N’Gapeth znów na lewej flance zablokowany przez Srećko Lisinaca.

21:18
    Serwis w siatką Kłosa.

20:18
    Skuteczny na środku Karol Kłos.

20:17
    Teraz na aucie ląduje zagrywka Bartosza Kurka.

19:17
    Na lewej stronie siatki Bartosz Kurek pewnie atakuje w okolice dziewiątego metra.

19:16
    W pół siatki zaserwował Mariusz Wlazły.

18:16
    Luca Vettori serwuje daleko w aut.

18:15
    Z lewego skrzydła trafia po prostej w boisko Nemanja Petrić.

17:15
    Lisinac blokuje na lewej flance lekki atak Vettoriego.

17:14
    Z prawej strony siatki Luca Vettori atakuje w aut obijając blok bełchatowian.

16:14
    W siatkę serwuje po przerwie Earvin N’Gapeth.

16:13
    As serwisowy w wykonaniu Earvina N’Gapetha. Druga przerwa techniczna w trzecim secie, a na prowadzeniu Azimut Modena!

15:13
    Po bloku rywala w aut huknął Maxwell Holt.

14:13
    Ze środka pewnie kończy akcję Srećko Lisinac.

14:12
    Przechodząca piłka i wykorzystuje to Luca Vettori.

13:12
    Z drugiej linii miał okazję na zdobycie punktu Bartosz Kurek, ale został zatrzymany blokiem.

12:12
    Mariusz Wlazły z prawej strony uderza po blok Earvina N’Gapetha w aut.

12:11
    Na prawej flance Luca Vettori atakuje po bloku rywali w aut.

11:11
    Lewe skrzydło i Earvin N’Gapeth zatrzymany przez potrójny blok.

11:10
    Skutecznie po prostej na lewej flance trafia w boisko Bartosz Kurek.

11:9
    Pewnie na środku Kévin Le Roux uderza w wolną strefę.

10:9
    Dobry atak Kurka z lewego skrzydła. Piłka w boisku.

10:8
    Earvin N’Gapeth zaskoczył i z drugiej piłki trafił w jednego z rywali zaskakującym uderzeniem.

9:8
    Zaskoczył Srećko Lisinac i zaatakował z drugiej linii w wolne pole.

9:7
    Mariusz Wlazły wygrywa przepychankę na siatce z Nemanją Petriciem.

9:6
    Długa wymiana i trafia na prawej stronie siatki po prostej Luca Vettori.

8:6
    W siatkę wpadają bełchatowianie na prawej flance. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim, a na prowadzeniu gospodarze!

7:6
    Zepsuł zagrywkę Earvin N’Gapeth.

7:5
    Nieczysto wystawia piłkę Mariusz Wlazły.

6:5
    W siatkę serwuje Nicolas Uriarte.

5:5
    Na czystej siatce kończy atak Srećko Lisinac.

5:4
    Autowy serwis Karola Kłosa.

4:4
    Goście potrójnym blokiem zatrzymują na prawej flance atak Earvina N’Gapetha.

4:3
    Kévin Le Roux psuje zagrywkę.

4:2
    Earvin N’Gapeth pewnie blokuje atak Karola Kłosa.

3:2
    Znów na środku skutecznie atakuje Maxwell Holt.

2:2
    Ze środka pewnie Maxwell Holt kończy akcję w polu rywali.

1:2
    Serwis w siatkę Bartosza Kurka.

0:2
    Z drugiej linii świetnie uderza Bartosz Kurek. Nie obronili się Włosi.

0:1
    Na lewej flance Earvin N’Gapeth atakuje po bloku Skry, ale piłka wracając na stronę gospodarzy ociera o Francuza i spada na aut.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.
    0:0 Ta partia już o wiele lepsza w wykonaniu bełchatowian, którzy mieli swoje gorsze chwile, ale dzięki sporej przewadze udało się to prowadzenie dowieźć do końca seta!

21:25
    Drugi set skończony.

21:25
    Ze środka w wolne pole trafia Srećko Lisinac. Kończy tym samym drugiego seta Serb!

21:24
    Fatalnie Earvin N’Gapeth. Teraz już się nie popisał. Uderzenie francuskiego przyjmującego ląduje w bandach reklamowych. Piłka setowa dla PGE Skry Bełchatów!

21:23
    Znów pomyłka po stronie gości. Wlazły na prawej flance uderza obok bloku rywali w aut. Będzie nerwowo w końcówce.

20:23
    Ze środka w aut atakuje Srećko Lisinac. Zerwał to uderzenie serbski środkowy.

19:23
    Jak on to robi. Magik Earvin N’Gapeth znów atakuje w cudowny sposób zza pleców. Kosmiczna próba Francuza.

18:23
    Zwisł na moment w powietrzu Mariusz Wlazły i na prawym skrzydle trafił po przekątnej w narożnik boiska.

18:22
    Z prawej strony siatki Luca Vettori pewnie uderza po bloku Skry w aut.

17:22
    Końcówkami palców na środku uderza w wolne pole Karol Kłos.

17:21
    Autowa zagrywka Mariusza Wlazłego.

16:21
    Z prawej strony siatki skutecznie po bloku w aut uderza Mariusz Wlazły.

16:20
    Bartosz Kurek zatrzymany na lewej flance przez blok gospodarzy. Philippe Blain – szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów prosi o czas!

15:20
    As serwisowy Maxwella Holta!

14:20
    Z lewego skrzydła kończy atak po prostej Nemanja Petrić.

13:20
    Odpowiada bardzo ładnym atakiem Bartosz Kurek. Z ominięciem bloku, po bardzo ostrym skosie trafia w wolne pole gracz Skry.

13:19
    Pewnie na prawym skrzydle atakuje Earvin N’Gapeth po ciasnym skosie w wolne pole.

12:19
    Po bloku i w aut uderza na środku Srećko Lisinac.

12:18
    Znów pewnie Bartosz Kurek wykorzystał przechodząca piłkę. Czas dla trenera Azimutu Modena – Lorenzo Tubertiniego!

12:17
    Ciężki serwis Nikołaja Penczewa. Nie radzi sobie Azimut Modena w obronie!

12:16
    Przechodzącą piłkę wykorzystał Bartosz Kurek. Druga przerwa techniczna w secie drugim i na prowadzeniu bełchatowianie!

12:15
    Przekombinował Earvin N’Gapeth, który próbuje różnych ciekawych ataków, ale tym razem Francuz pomylił się i uderzył w aut.

12:14
    Podwójnym blokiem gospodarze zatrzymują na lewej flance atak Nikołaja Penczewa.

11:14
    Z lewego skrzydła kończy akcję po prostej Earvin N’Gapeth.

10:14
    Ze środka Maxwell Holt pewnie atakuje w wolną strefę.

9:14
    Po wymuszonym ataku Uriarte podwójne odbicie Petricia. Punkt dla gości.

9:13
    Na lewym skrzydle kończy atak na czystej siatce Earvin N’Gapeth. Zmniejszają stratę gospodarze. Czas dla trenera PGE Skry Bełchatów – Philippe'a Blaina!

8:13
    Przeszedł linię środkową boiska jeden z graczy Skry.

7:13
    Z ciężkiej pozycji na lewym skrzydle atakuje Earvin N’Gapeth. Piłka po bloku Skry spada na aucie.

6:13
    Na lewej stronie siatki Nikołaj Penczew przedziera się przez blok Włochów.

6:12
    Niezawodny Mariusz Wlazły, który po skosie trafia w końcową strefę boiska.

6:11
    Kiwa z drugiej piłki w wolne pole Santiago Orduna.

5:11
    Bartosz Kurek na lewej flance blokuje atak rywala. Nie zdążył z asekuracją Luca Vettori.

5:10
    Wykorzystuje przechodzącą piłkę na lewej flance Nemanja Petrić.

4:10
    As serwisowy Mariusza Wlazłego. Piłka idealnie ląduje na linii bocznej boiska, a o przerwę prosi trener Azimutu Modena – Lorenzo Tubertini!

4:9
    Świetnie bełchatowianie zatrzymują na środku potrójnym blokiem Earvina N’Gapetha.

4:8
    Świetny atak Mariusza Wlazłego na prawym skrzydle. Nie dał rady obronić się Earvin N’Gapeth. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie i spora przewaga bełchatowian!

4:7
    Nemanja Petrić na lewej stronie siatki kiwa piłkę idealnie w dziewiąty metr.

3:7
    As serwisowy na koncie Srećko Lisinaca!

3:6
    A teraz Earvin N’Gapeth serwuje w siatkę.

3:5
    Zepsuty serwis przez Nikołaja Penczewa.

2:5
    Nemanja Petrić z drugiej linii atakuje w siatkę.

2:4
    Luca Vettori na lewej flance zatrzymany podwójnym blokiem przez gości.

2:3
    Techniczny atak Nikołaja Penczewa na prawym skrzydle i nie daje sobie rady z obroną Salvatore Rossini.

2:2
    Z prawej strony siatki atakuje po prostej w wolne pole Luca Vettori.

1:2
    W aut serwuje Kévin Le Roux.

1:1
    Po ostrym skosie na prawej flance trafia w boisko Luca Vettori.

0:1
    Z lewego skrzydła Nikołaj Penczew atakuje po bloku rywali w aut.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.
    0:0 Azimut Modena zdeklasował w pierwszej partii ekipę z Bełchatowa, która wygląda mizernie na tle Włochów. Z akcja na akcję rozkręcali się coraz to bardziej gospodarze, którzy są aktualnie o klasę lepsi od Skry!

25:16
    Pierwszy set skończony.

25:16
    Kończy tego seta asem serwisowym Earvin N’Gapeth!

24:16
    Nemanja Petrić z lewego skrzydła atakuje po skosie w boisko. Pierwsza piłka setowa dla gospodarzy!

23:16
    Artur Szalpuk atakuje z szóstej strefy w wolne pole.

23:15
    Dotykają siatki bełchatowianie przy próbie ataku Luci Vettoriego.

22:15
    Bardzo mocno na środku atakuje w boisko Karol Kłos.

22:14
    Świetna, kombinacyjna akcja gospodarzy. Z drugiej linii efektownie kończy akcję Earvin N’Gapeth.

21:14
    Trafia na zagrywce Kévin Le Roux!

20:14
    Znów na czystej siatce wykorzystał przechodzącą piłkę Kévin Le Roux. Przerwa na żądanie Philippe'a Blaina – szkoleniowca PGE Skry Bełchatów!

19:14
    Szybkie rozegranie Uriarte na środek i skutecznie w wolne pole trafia Karol Kłos.

19:13
    Przechodząca piłka wykorzystana przez Kévina Le Rouxa.

18:13
    Pewnie teraz Kévin Le Roux ze środka atakuje po bloku rywala w aut.

17:13
    Ze środka kończy akcję Skra.

17:12
    Fatalnie w aut atakuje na lewej stronie siatki Bartosz Kurek.

16:12
    Na lewej flance pewnie po prostej atakuje w wolne pole Bartosz Kurek.

16:11
    Świetnie na lewym skrzydle zachował się Nemanja Petrić, który przedarł się przez blok rywali i trafił idealnie w narożnik parkietu. Druga przerwa techniczna w secie pierwszym i pewne prowadzenie Azimutu Modena!

15:11
    Nie do obrony atakuje ze środka Srećko Lisinac.

15:10
    As serwisowy Earvina N’Gapetha. Piłka zatańczyła na taśmie i wpadła w wolne pole. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

14:10
    W siatkę na środku huknął Srećko Lisinac.

13:10
    Earvin N’Gapeth mocno atakuje na prawym skrzydle i trafia w końcową strefę boiska.

12:10
    Skutecznie teraz odpowiada Srećko Lisinac na środku.

12:9
    Ze środka w wolne pole pewnie atakuje Maxwell Holt.

11:9
    Zmuszony atakować z drugiej piłki Nicolas Uriarte. Piłka po bloku rywali wypada na aut.

11:8
    Cały Earvin N’Gapeth. Sprytnie Francuz przedziera się na lewej flance przez dłonie blokującego.

10:8
    Z prawego skrzydła kończy akcję po prostej Luca Vettori.

9:8
    Znów Wlazły na prawej flance. Tym razem obija on podwójny blok rywali, a piłka wypada na aut.

9:7
    Dynamiczny atak Mariusza Wlazłego na prawym skrzydle. Piłka trafia w okolice dziewiątego metra.

9:6
    W siatkę serwuje Bartosz Kurek.

8:6
    Z drugiej linii pewnie trafia w boisko Nikołaj Penczew.

8:5
    Słaby atak Bartosza Kurka na lewym skrzydle. Grający dziś w roli przyjmującego reprezentant Polski zablokowany. Pierwsza przerwa techniczna i na prowadzeniu Włosi!

7:5
    Punktowa zagrywka Luci Vettoriego. Nie dali rady w obronie bełchatowianie!

6:5
    Autowa zagrywka Srećko Lisinaca.

5:5
    W siatkę zaserwował Maxwell Holt.

5:4
    Ze środka bardzo pewnie trafia w rywala Maxwell Holt. Bez szans na obronę Skra.

4:4
    Pewnie na prawej flance Nikołaj Penczew uderza po bloku rywali w aut.

4:3
    As serwisowy na koncie Earvina N’Gapetha!

3:3
    W siatkę zagrywa Nicolas Uriarte.

2:3
    Na prowadzeniu Skra. Z prawego skrzydła Mariusz Wlazły lekko uderza po prostej w boisko.

2:2
    Odpowiedź bełchatowian skuteczna. Nikołaj Penczew atakuje na lewej flance w wolne pole.

2:1
    W kontrataku Włosi. Z prawej strony siatki po lekkim skosie trafia w boisko Luca Vettori.

1:1
    Zepsuł serwis Kévin Le Roux.

1:0
    Na prawym skrzydle po bloku rywali w aut uderza Luca Vettori.

0:0

0:0
    Trwa prezentacja obydwu drużyn. W żółtych strojach wystąpią gospodarze, a z kolei bełchatowianie zagrają na czarno. Za kilka chwil początek tego pojedynku.
    0:0 Fani PGE Skry Bełchatów obecni we Włoszech!

0:0

Azimut Modena: Petrić, Orduna, Massari, S. N’Gapeth, E. N’Gapeth, Le Roux, Piano, Holt, Onwuelo, Salsi, Vettori. Libero: Rossini.

PGE Skra Bełchatów: Lisinac, Wlazły (C), Marcyniak, Kurek, Kłos, Bednorz, Gładyr, Janusz, Uriarte, Szalpuk, Penczew. Libero: Piechocki, Milczarek.

Sędziowie: Erdal Akinci (Turcja) – Jan Krticka (Czechy).
    0:0 Tak wygląda hala w której dziś Azimut podejmować będzie Skrę!

0:0
    Na relację live z meczu Azimut Modena – PGE Skra Bełchatów zapraszamy do serwisu Lajfy.com od godziny 20:30. Kilka minut przed rozpoczęciem meczu podamy składy obydwu zespołów na to spotkanie.

0:0
    Bełchatowianie w swojej historii spotkali się z Azimutem zaledwie raz. Miało to miejsce właśnie 20 grudnia ubiegłego roku kiedy to w pierwszym z dwóch meczy pomiędzy tymi ekipami, w grupie Włosi wygrali 3:1. Pierwszym sędzią tego meczu będzie Turek – Erdal Akinci, a w pracy pomagać mu będzie drugi z arbitrów Czech – Jan Krticka.
    0:0 Siatkarze Skry mimo, że wygrali to znów stracili punkty. Wcześniej w meczach PlusLigi żółto-czarni ulegli na wyjeździe warszawskiej Politechnice oraz Resovii Rzeszów 1:3!

0:0

PGE Skra Bełchatów jest na 2 miejscu w tabeli grupy D Ligi Mistrzów. Żółto-czarni po 4 spotkaniach mają na koncie 6 oczek. Do tej pory bełchatowianie zdobyli 8 setów i stracili również 8 partii. Na początek tych rozgrywek bełchatowianie nie byli w najlepszej dyspozycji. Na początek Skra uległa w Rumunii – SCM Universitatea Craiova 1:3, następnie u siebie bełchatowianie przegrali 1:3 z Azimutem Modena, następny pojedynek na wyjeździe Skra wygrała 3:1 z ACH Volley Ljubljana, a w ostatniej kolejce żółto-czarni zwyciężyli u siebie również z Ljubljaną 3:1. Do tej pory 2 razy wygrywali i 2 razy przegrywali bełchatowianie. Nawet jeśli w tym spotkaniu Skra zaliczy wpadkę to nadal bełchatowianie mają szansę na wyjście z grupy.
    0:0 Tego zawodnika nikomu przedstawiać nie trzeba. Earvin N’Gapeth bryluje na przemian w lidze włoskiej jak i w Lidze Mistrzów. W ostatniej kolejce krajowych rozgrywek Azimut pokonał 3:1 Pallavolo Molfetta!

0:0

Azimut Modena w tabeli grupy D zajmuje 1 miejsce mając po 4 meczach na koncie 11 punktów. Bilans setowy Włochów to 12 partii zdobytych i 4 stracone. Na początku tych rozgrywek Azimut wygrał u siebie 3:2 z ACH Volley Ljubljana, następnie pokonali oni na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów 3:1, zwyciężyli we własnej hali 3:1 z rumuńskim SCM Universitatea Craiova, a w ostatniej kolejce rozgrywek Ligi Mistrzów w rewanżu na wyjeździe wygrali oni z rumuńską drużyną 3:0. Póki co Włosi nie zostali jeszcze pokonani w europejskich rozgrywkach i nie zanosi się na to by coś miało ulec zmianie.

0:0
    Rozgrywki fazy grupowej Ligi Mistrzów w siatkówce mężczyzn zmierzają powoli ku końcowi, a tym samym czas na te decydujące pojedynki. We wtorkowy wieczór w PalaSport G.Panini w Modenie dojdzie do pojedynku w którym tamtejszy Azimut, który już jest pewny wyjścia z grupy, podejmować będzie bełchatowską Skrę, która nadal musi walczyć o ten awans do dalszej fazy.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Adam Ka

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły (C), Marcyniak, Kurek, Kłos, Bednorz, Gładyr, Janusz, Uriarte, Szalpuk, Penczew. Libero: Piechocki, Milczarek.

Sędziowie: Erdal Akinci (Turcja) – Jan Krticka (Czechy)