ZAKSA – Greenyard 3:0 (koniec) | BR Volleys – Resovia 3:2 (koniec) | Azimut – Skra 3:1 (koniec)

25:22
    Earvin N’Gapeth obija z drugiej linii blok rywali. Wygrana Włochów!

24:22
    Minimalnie w aut atakuje z prawego skrzydła Wlazły. Piłka setowa dla Azimutu Modena. Nie może przeboleć ostatniej akcji kapitan Skry!

23:22
    Zerwał atak na prawym skrzydle Vettori. Piłka ląduje na aucie. Lorenzo Tubertini – trener Azimutu Modena prosi o czas!

16:13
    Z prawego skrzydła w aut po bloku rywali atakuje Luca Vettori. Druga przerwa techniczna w secie czwartym i na prowadzeniu Azimut Modena!

13:10
    Ze środka świetnie trafia w okolice dziewiątego metra Kévin Le Roux. O czas prosi Philippe Blain – trener PGE Skry Bełchatów!

8:6
    Rozgrywający Santiago Orduna zmuszony atakować i na prawej flance obija on blok rywala. Pierwsza przerwa techniczna w secie czwartym i na prowadzeniu Włosi!

25:22
    Kończy tą partię zagrywką Luca Vettori. As serwisowy i Włosi wychodzą na prowadzenie!

24:22
    Autowa zagrywka Lisinaca. Piłka setowa dla gospodarzy!

23:22
    Świetny serwis w wykonaniu Srećko Lisinaca. Nie radzą sobie z obroną gospodarze. O czas prosi Lorenzo Tubertini – szkoleniowiec Azimutu Modena!

22:20
    Srećko Lisinac i Mariusz Wlazły na środku zatrzymują blokiem atak z drugiej linii Earvina N’Gapetha. Czas dla trenera Azimutu Modena – Lorenzo Tubertiniego!

16:13
    As serwisowy w wykonaniu Earvina N’Gapetha. Druga przerwa techniczna w trzecim secie, a na prowadzeniu Azimut Modena!

8:6
    W siatkę wpadają bełchatowianie na prawej flance. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim, a na prowadzeniu gospodarze!

21:25
    Ze środka w wolne pole trafia Srećko Lisinac. Kończy tym samym drugiego seta Serb!

21:24
    Fatalnie Earvin N’Gapeth. Teraz już się nie popisał. Uderzenie francuskiego przyjmującego ląduje w bandach reklamowych. Piłka setowa dla PGE Skry Bełchatów!

16:20
    Bartosz Kurek zatrzymany na lewej flance przez blok gospodarzy. Philippe Blain – szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów prosi o czas!

15:20
    As serwisowy Maxwella Holta!

12:18
    Znów pewnie Bartosz Kurek wykorzystał przechodząca piłkę. Czas dla trenera Azimutu Modena – Lorenzo Tubertiniego!

12:17
    Ciężki serwis Nikołaja Penczewa. Nie radzi sobie Azimut Modena w obronie!

12:16
    Przechodzącą piłkę wykorzystał Bartosz Kurek. Druga przerwa techniczna w secie drugim i na prowadzeniu bełchatowianie!

9:13
    Na lewym skrzydle kończy atak na czystej siatce Earvin N’Gapeth. Zmniejszają stratę gospodarze. Czas dla trenera PGE Skry Bełchatów – Philippe'a Blaina!

4:10
    As serwisowy Mariusza Wlazłego. Piłka idealnie ląduje na linii bocznej boiska, a o przerwę prosi trener Azimutu Modena – Lorenzo Tubertini!

4:8
    Świetny atak Mariusza Wlazłego na prawym skrzydle. Nie dał rady obronić się Earvin N’Gapeth. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie i spora przewaga bełchatowian!

3:7
    As serwisowy na koncie Srećko Lisinaca!

25:16
    Kończy tego seta asem serwisowym Earvin N’Gapeth!

24:16
    Nemanja Petrić z lewego skrzydła atakuje po skosie w boisko. Pierwsza piłka setowa dla gospodarzy!

21:14
    Trafia na zagrywce Kévin Le Roux!

20:14
    Znów na czystej siatce wykorzystał przechodzącą piłkę Kévin Le Roux. Przerwa na żądanie Philippe'a Blaina – szkoleniowca PGE Skry Bełchatów!

16:11
    Świetnie na lewym skrzydle zachował się Nemanja Petrić, który przedarł się przez blok rywali i trafił idealnie w narożnik parkietu. Druga przerwa techniczna w secie pierwszym i pewne prowadzenie Azimutu Modena!

15:10
    As serwisowy Earvina N’Gapetha. Piłka zatańczyła na taśmie i wpadła w wolne pole. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

8:5
    Słaby atak Bartosza Kurka na lewym skrzydle. Grający dziś w roli przyjmującego reprezentant Polski zablokowany. Pierwsza przerwa techniczna i na prowadzeniu Włosi!