Skra – Cuprum 3:0 (koniec) | ZAKSA – GKS 3:0 (koniec) | Dafi Społem – Indykpol 0:3 (koniec)

0:0
    Chyba nikt nie spodziewał się takiej końcówki w dzisiejszym meczu, Cuprum prezentował się przez większość meczu mizernie, w trzecim secie Bełchatów był już niemal pewien wygranej w trzech setach, jednak wtedy najwyższy tryb trudności zagrywki włączyli goście i po kilku asach i trudnych serwisach nagle zrobił się remis. Jednak sama końcówka należała już do Mariusza Wlazłego, który zapewnił gospodarzom wygraną za pełną pulę punktów, zostając jednocześnie MVP meczu. Dziękujemy za śledzenie tej relacji i zapraszamy na następne. (16:22:30)

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Niewygodna piłka, ale Mariusz Wlazły nie zawodzi, koniec meczu!

24:23
    Gorzkiewicz za Łomacza

24:23
    Lisinac nie trafia w boisko

24:22
    Potrójny blok zatrzymuje Kaczmarka, który atakował z beznadziejnie trudnej piłki

23:22
    Na kłopoty Wlazły, atakujący bez najmniejszych problemów punktuje na prawej stronie

22:22
    Mamy remis! Za nisko do Lisinaca dograł Uriarte i przegrał pojedynek na siatce z Boehme

22:21
    Nieoczekiwany zwrot akcji i trener Blain prosi o drugą przerwę dla swojego zespołu

22:21
    Błąd własny gospodarzy, piłka kontaktowa dla Cuprum!

22:20
    Skra bez ataku, Kaczmarek bez problemów na prawej stronie i już tylko dwa punkty przewagi!