Arka – EKS Start 22:26 (koniec) | Zagłębie – MKS Perła 25:22 (koniec)
Arka Gdynia (K)
22:26 (14:13)
EKS Start Elbląg
Niedziela 19.02.2017, 16:00 • Arena Gdynia • PGNiG Superliga kobiet • 18. kolejka

To wszystko z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (17:32:09)

Warto zaznaczyć, że w tym spotkaniu świetne występy zaliczyły bramkarki obu zespołów. Gdyby nie ich postawa, wynik mógłby być znacznie wyższy.

Koniec spotkania i wygrana Startu! W pierwszej połowie mieliśmy już kilkubramkowe prowadzenie Vistalu i wydawało się, że gdynianki będą skutecznie zmierzać po dwa punkty. Elblążanki nie dość, że zniwelowały straty w pierwszej części meczu, to potem zdołały jeszcze wypracować znaczną przewagę.

Koniec meczu. (22:26)
    60
    Jeszcze Balsam dobija Vistal. (22:26)

60
    Urbaniak jeszcze dostaje dwie minuty. (22:25)

59
    Rzut Lalewicz ze skrzydła broni Szywerska. (22:25)

58
    Timeout dla gości. (22:25)
    58
    Kobylińska wykorzystuje kontrę Vistalu. Jeszcze dwie minuty dla Muchockiej. (22:25)
    58
    Matieli wykorzystuje stały fragment gry. (21:25)

58
    Szarawaga faulowana i będzie rzut karny. (20:25)
    57
    Balsam trafia i już chyba mamy po meczu! (20:25)
    56
    Kobylińska mocnym rzutem pokonuje Szywerską. (20:24)
    55
    Broni Szywerska, daleki rzut do Balsam, a ta pewnie wykorzystuje sam na sam. (19:24)

55
    Szywerska po raz kolejny popisuje się skuteczną interwencją. (19:23)

55
    Kwiecińska rzuca wysoko nad bramką. (19:23)
    53
    Dankowska celnie i Start dalej ma cztery bramki przewagi! (19:23)

53
    Teraz skutecznie broni Szywerska. Mamy dzisiaj festiwal skutecznych interwencji golkiperek! (19:22)

Kamil Kazmierczak

Arka Gdynia (K): Kamińska, Gapska, Kordowiecka – Urbaniak, Dorsz, Kobylińska, Malankowska, Stanulewicz, Kozłowska, Gutkowska, Lalewicz, Matieli, Szarawaga, Borysławska.
    EKS Start Elbląg: Szywerska, Powaga – Balsam, Dankowska, Grobelska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Gerej, Lisewska, Stokłosa, Świerczewska, Andrzejewska, Szopińska.

Sędziowie: Jakub Jerlecki (Szczecin) – Maciej Łabuń (Szczecin).
    Delegat: Piotr Brenk (Gniezno).