Brzeg – Lublin 4:6 (koniec) | Komprachcice – Jelcz-Laskowice 3:4 (koniec) | Ruda Śląska – Słomniki 2:3 (koniec)
Tychy – Rzeszów 6:3 (koniec)
GKS Futsal Tychy
6:3 (1:1)
Heiro Rzeszów
Niedziela 19.02.2017, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 15

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (19:37:18)
    GKS Futsal Tychy pokonuje Heiro Rzeszów 6:3

Ależ to był piękny mecz w tyskiej hali sportowej. Heiro Rzeszów walczyło ambitnie do samego końca o punkty na tym trudnym terenie. Udało im się nawet w drugiej połowie wyjść na prowadzenie, ale później straty odrobili tyszanie z nawiązką. Bohaterem meczu należy jednak uznać Sebastiana Brockiego. To on zdobył dzisiaj trzy bramki i był jednym z najaktywniejszych zawodników na boisku. Poza tym świetne zawody rozegrał Adam Matusz, który wpisał się dwukrotnie na listę strzelców.

39:55
    W ostatnich sekundach meczu po zagraniu Bartłomieja Sitko fatalnie z bliskiej odległości spudłował Michał Słonina!

38:57
    Gol dla GKS-u Futsal Tychy!
    Strzelcem bramki MARCIN JÓZEFOWICZ.

Kolejne trafienie dla miejscowego zespołu! Tym razem piłkę na własnej połowie boiska opanował Marcin Józefowicz i trafił do pustej bramki rywali!

38:35
    Ambitnie do samego końca walczą przyjezdni piłkarze. Kolejne uderzenie z ostrego kąta Brockiego trafia tylko w boczną siatkę.

37:49
    Borowski interweniował rękami minimalnie za własnym polem karnym, jednak sędziowie nie dopatrzyli się niczego w tej sytuacji!

37:31
    Bartłomiej Sitko popisał się w końcówce kapitalnym rajdem przez niemal całe boisko, ale ostatecznie Codello zdołał wybronić jego strzał z bliskiej odległości!

37:00
    Do końca spotkania pozostały już tylko trzy minuty. Heiro Rzeszów rusza do szaleńczych ataków, żeby odrobić dwubramkową stratę.

36:34
    Timeout dla gości.
    Gol Michała Słoniny

36:20

Bramkę dla miejscowego zespołu zdobywa MICHAŁ SŁONINA! Grający trener gospodarzy przejął piłkę jeszcze na własnej połowie boiska i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie swojego teamu!

35:30
    W samej końcówce goście decydują się na grę z lotnym bramkarzem. Filip Biernat popełnia piąte przewinienie po stronie gospodarzy.

34:54
    Strzelcem bramki ADAM MATUSZ.

Na listę strzelców wpisał się Adam Matusz pięknym strzałem z dalszej odległości! Zbliżamy się powoli do zakończenia meczu! Goście decydują się na grę z lotnym bramkarzem!
    Gol Nikodema Wybrańca

33:14
    Strzelcem bramki NIKODEM WYBRANIEC.

Piękny mecz mamy okazję dzisiaj oglądać na boisku w Tychach! Tyszanie dogonili bardzo szybko rzeszowian, a na listę strzelców pięknym uderzeniem z dystansu wpisał się Nikodem Wybraniec!
    Dawid Kochanowski trafia w słupek

32:22
    Co tu się dzieje?! Ponownie tyszanie trafiają w słupek bramki Heiro Rzeszów! Tym razem Dawid Kochanowski strzelał z trzech metrów niemal do pustej bramki, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców!

Dawid Czempisz

Gole: 1. Biernat, 21. Matusz (Słonina), 34. Wybraniec, 35. Matusz, 37. Słonina, 39. Józefowicz – 2. Brocki (Codello), 30. Brocki, 32. Brocki

Kartki:   23. Kochanowski (TYC)

GKS Futsal Tychy: Borowski (Modrzik) – Matusz, Filip Biernat, Słonina, Piotr Pytel – Józefowicz, Fabian Biernat, Kochanowski, Krzyżowski, Sitko, Wybraniec.
    Heiro Rzeszów: Piszczek – Lutsiv, Codello, P. Krawczyk, Brocki – Wdowik, Ł. Kraczyk.

Główny: Andrzej Śliwa (Pińczów)
    Drugi: Tomasz Olszak (Miąsowa)
    Czasowy: Tomasz Kąsek (Jastrzębie-Zdrój)