Warszawa – PLL 3:3 (3:2 po rz. karnych) | Uniw. Gdański – UZ Zielona Góra 4:2 (koniec) | PLL – UZ Zielona Góra 0:4 (koniec)
Warszawa – Uniw. Gdański 1:0 (koniec)
Politechnika Lubelska
0:4 (0:0)
Uniwersytet Zielonogórski
Niedziela 26.02.2017, 13:05 • Hala Sportowa, Katowice-Szopienice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - mężczyźni • O 3. miejsce

No i mamy zwycięzcę meczu o trzecie miejsce tegorocznych AMPów! Uniwersytet Zielonogórski bardzo pewnie ogrywa Politechnikę Lubelską i zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium. Bohaterem meczu okazał się Kamil Kruszyński, który nie tylko asystował, ale do tego trafiał do siatki rywali. Politechnika Lubelska zajmuje ostatecznie czwartą lokatę. (13:58:35)

29:34
    Piłka po uderzeniu Kruszyńskiego odbiła się od jednego z rywali i trafiła w słupek bramki Adriana Parzyszka!

29:15
    W końcowych sekundach gracze z Lublina starają się jeszcze zdobyć honorową bramkę, ale niecelnie przymierzył Marzęda.

28:30
    Gol dla Uniwersytetu Zielonogórskiego!
    Strzelcem bramki KAMIL KRUSZYŃSKI.

Zawodnik ten po raz kolejny zachował się odpowiednio podczas wyprowadzania kontry! Tym razem po przejęciu futbolówki uderzył on celnie do pustej bramki rywali z własnej połowy boiska!

28:20
    Nic już praktycznie nie jest w stanie odebrać wygranej zielonogórzanom. Pewnie wygrywają oni w końcówce meczu.

28:10
    Również zawodnicy z Zielonej Góry zdecydowali się na grę z lotnym bramkarzem. Przez to chcą dłużej utrzymać się przy piłce.

27:12
    Sebastian Hausler miał swoją okazję na drugie trafienie w tym spotkaniu! Poradził sobie jednak z jego uderzeniem Parzyszek!

27:00
    Do końca spotkania pozostały już tylko trzy minuty. Gra z lotnym bramkarzem póki co nie pomaga graczom Politechniki.

26:30
    Próbują jeszcze zaatakować gracze Politechniki Lubelskiej. Strzał z ostrego kąta Pikula został zablokowany.

25:46
    Timeout dla Uniwersytetu Zielonogórskiego.

25:38
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tej rywalizacji. Grę z lotnym bramkarzem zaczynają gracze Politechniki Lubelskiej.

24:44
    Strzelcem bramki MICHAŁ HOC. Asysta Kruszyński.

To już praktycznie jest trafienie, które zapewnia trzecie miejsce Uniwersytetowi Zielonogórskiemu! Po dokładnym podaniu z linii końcowej boiska do siatki strzałem z piątego metra trafia Hoc!

24:21
    Timeout dla Politechniki Lubelskiej.

24:21
    Strzelcem bramki SEBASTIAN HAUSLER.

Podwyższają prowadzenie gracze z Zielonej Góry! Na strzał z bardzo ostrego kąta zdecydował się Hausler i udało mu się zaskoczyć golkipera rywali!

23:43
    Kapitan zespołu z Zielonej Góry stracił piłkę w środku pola! Po szybkiej kontrze pojedynek sam na sam przegrywa Dawid Pikul!

23:11
    Kolejne szybko popełnione przewinienie przez zawodników Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zbliżają się do piątego faulu.

22:45
    Dwa akumulowane przewinienia mają na swoim koncie gracze z Zielonej Góry. Ich rywale po przerwie jeszcze nie faulowali.