Stambuł BBSK – ZAKSA 3:1 (koniec) | Resovia – Liberec 3:1 (koniec) | Skra – SCM 3:0 (koniec)

0:0
    Pewna wygrana Skry, która po zaciętym pierwszym secie w kolejnych dwóch partiach z łatwością wygrała z dużą przewagą. Na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagą i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w serwisie Lajfy.com. Dobrej nocy! (21:26:04)
    0:0 Pewne zwycięstwo żółto-czarnych!

25:14
    Trzeci set skończony.

25:14
    Cristian Bartha serwuje piłkę w aut. Skra melduje się w fazie play-off Ligi Mistrzów!

24:14
    Teraz na aucie ląduje zagrywka Penczewa.

24:13
    As serwisowy Nikołaja Penczewa. Piłka meczowa dla bełchatowian!

23:13
    Srećko Lisinac zatrzymuje blokiem na środku Nikitę Stulenkova!

22:13
    Bardzo dobrze ze środka trafia w boisko Srećko Lisinac.

21:13
    Odpowiada Filip Todor, który uderza po bloku rywali w aut.

21:12
    Skutecznie atakuje po bloku rywali w aut na lewej flance Nikołaj Penczew.

20:12
    Marcel Keller Gil blokowany na środku przez Srećko Lisinaca. O przerwę prosi trener S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

19:12
    Ze środka pewnie atakuje po bloku rywali w aut Srećko Lisinac.

18:12
    Na prawej stronie siatki po bloku rywali w aut huknął Mariusz Wlazły.

17:12
    W odpowiedzi Mihai Bala, który z lewej strony uderza bardzo mocno po skosie.

17:11
    Błąd przejścia po stronie gości. Łatwy punkt dla Skry.

16:11
    Z drugiej linii bardzo dobrze atakuje w wolną strefę Nikołaj Penczew. Druga przerwa techniczna w secie trzecim i spora przewaga bełchatowian!