Stambuł BBSK – ZAKSA 3:1 (koniec) | Resovia – Liberec 3:1 (koniec) | Skra – SCM 3:0 (koniec)

25:14
    Cristian Bartha serwuje piłkę w aut. Skra melduje się w fazie play-off Ligi Mistrzów!

24:13
    As serwisowy Nikołaja Penczewa. Piłka meczowa dla bełchatowian!

23:13
    Srećko Lisinac zatrzymuje blokiem na środku Nikitę Stulenkova!

20:12
    Marcel Keller Gil blokowany na środku przez Srećko Lisinaca. O przerwę prosi trener S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

16:11
    Z drugiej linii bardzo dobrze atakuje w wolną strefę Nikołaj Penczew. Druga przerwa techniczna w secie trzecim i spora przewaga bełchatowian!

12:7
    Bardzo dobra zagrywka Penczewa. Kłopoty w przyjęciu i punkt na koncie Skry!

10:6
    Skutecznie po bloku rywali i w aut uderza Mariusz Wlazły. O przerwę prosi trener S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

8:5
    Kiwka Uriarte z drugiej piłki. Pierwsza przerwa techniczna w secie pierwszym i prowadzenie gospodarzy!

25:18
    Srećko Lisinac blokiem zatrzymuje Răzvana Olteanu na środku i Skra wygrywa kolejnego seta!

24:17
    Bartosz Kurek i Srećko Lisinac zatrzymują na lewej flance atak Bogdana Ene. Piłka setowa dla gospodarzy!

22:16
    Bardzo dobrze z drugiej linii atakuje nie do obrony Bartosz Kurek. O przerwę prosi szkoleniowiec S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

21:16
    Mocny serwis Andrei Georgescu. Nie daje rady w obronie Robert Milczarek!

20:14
    Z drugiej linii uderza Bartosz Kurek, ale potrójnym blokiem zatrzymują go rywale. Prosi o czas Philippe Blain – trener PGE Skry Bełchatów!

19:10
    Bardzo dobrze atakuje po przekątnej w róg boiska na prawej flance Mariusz Wlazły. O czas prosi trener S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

17:9
    Świetnie zmylił rywali na zagrywce Srećko Lisinac. Serwis Serba spada w wolne pole tuż za siatką!

16:9
    Błąd odbicia w szeregach Rumunów. Druga przerwa techniczna i wysokie prowadzenie Skry!

8:5
    Świetnie Karol Kłos i Nicolas Uriarte blokują na prawej stronie siatki atak Lazara Koprivica. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie i prowadzenie gospodarzy!

6:5
    Mihai Bala zalicza asa serwisowego. Złe przyjęcie Kurka, który wskoczył przed przygotowanego do obrony Penczewa!

26:24
    Bartosz Kurek wykorzystuje przechodzącą piłkę! Skra wygrywa w secie pierwszym!

25:24
    Z prawego skrzydła atakuje Lazar Koprivica, ale świetnym blokiem zatrzymuje go Bartosz Kurek. Piłka setowa tym razem dla gospodarzy!

23:24
    Bardzo mocno z prawego skrzydła atakuje po skosie Nikołaj Penczew. Piłkę podbija jeden z rywali, ale ta wraca na stronę gospodarzy i spada na aut. O ostatni czas prosi trener S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

22:24
    Kiwa piłkę w aut na lewej flance Mariusz Wlazły. Piłka setowa dla S.C.M. "U" Craiova oraz druga przerwa na żądanie Phiilippe'a Blaina – szkoleniowca PGE Skry Bełchatów!

22:21
    Z drugiej linii przez dziurę w bloku rywali przedostał się Bartosz Kurek. Teraz o czas prosi trener S.C.M. "U" Craiova – Dănuţ Pascu!

20:20
    Po bloku bełchatowian w aut atakuje z lewego skrzydła Mihai Bala. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

16:14
    Znów ze środka skutecznie kończy akcję Srećko Lisinac. Druga przerwa techniczna w secie pierwszym i na prowadzeniu PGE Skra Bełchatów!

6:8
    Nikita Stulenkov ze środka pewnie trafia w wolną strefę. Pierwsza przerwa techniczna w tym meczu i na prowadzeniu goście!

Adam Ka

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły (C), Marcyniak, Kurek, Kłos, Bednorz, Gładyr, Janusz, Uriarte, Szalpuk, Winiarski, Penczew. Libero: Piechocki, Milczarek.
    SCM Craiova: Keller Gil, Georgescu, Koprivica, Stulenkov, Ene, Bartha, Lică (C), Bala, Todor, Suson, Olteanu. Libero: Mărieș.

Sędziowie: Mykhaylo Medvid (Ukraina) – Marie-Catherine Boulanger (Belgia)