Stambuł BBSK – ZAKSA 3:1 (koniec) | Resovia – Liberec 3:1 (koniec) | Skra – SCM 3:0 (koniec)
Stambuł BBSK
3
25 16 25 26
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
23 25 22 24
Środa 01.03.2017, 16:02 • Haldun Alagas Sports Complex ISTANBUL • Liga Mistrzów • 6. kolejka

26:24
    Rouzier posyła kolejnego asa w sam narożnik boiska!

25:24
    As serwisowy Rouzier, piłka meczowa dla Turków. Nie przyjął zagrywki Buszek

23:24
    Nieporozumienie w ataku Turków, chciał zaatakować Rouzier i na ten sam pomysł wpadł Eksi, jednakże zderzyli się i piłka poszybowała w aut

23:23
    Le Goff zablokował Semeniuka

21:23
    Świetna gra obronna kędzierzynian przyniosła efekt w postaci punktowego bloku!

21:22
    Po raz kolejny w siatkę wpadają gospodarze! Wcześniej widzieliśmy cudowną obronę kędzierzynian po ataku Rouzier. Challenge potwierdził decyzję sędziego.

20:20
    W pełne ryzyko poszedł Marechal, jednakże został zablokowany przez blok naszych zawodników. A zablokowany został w sposób bardzo bolesny, bowiem dostał piłką w czułe miejsce. Współczujemy Francuzowi

13:13
    Po raz kolejny Rouzier w kontrze, świetnie Francuz mimo, że atakował z jednego kroku. Nie dali rady w obronie Banach i Semeniuk

5:9
    Semeniuk zaserwował blisko narożnika boiska. Challenge wykaże komu zostanie przyznany punkt. As serwisowy Polaka!

24:21
    Witczak nie trafił czysto w piłkę przy ataku, która poleciała w aut, minimalnie ale w aut co wykazał challenge

23:21
    Buszek obronił przechodzącą piłkę. Po chwili Semeniuk zaatakował w siatkę, do dwóch punktów wzrosła przewaga Turków

21:20
    Buszek atakuje po taśmie w aut i tracimy prowadzenie

19:20
    Żółta kartka dla trenera tureckiego

15:16
    Dzięki Semeniukowi to ZAKSA schodzi na przerwę techniczną z prowadzeniem. Świetnie zagrywki Pająka, przez które na drugą stronę przyjmują Turcy

15:15
    Skuteczna kontra rozegrana przez gości. Witczak poradził sobie na podwójnym bloku

16:25
    Zagrywka Wiśniewskiego spowodowała, że Turcy przebili piłkę na drugą stronę. Pająk rozegrał pipe'a z Semeniukiem i tym samym zakończony został drugi set

14:19
    W trudny bój na potrójny blok posłany Semeniuk i świetnie poradził sobie młody przyjmujący

9:16
    As serwisowy Witczaka, tym razem dosyć miękko zaserwował po skosie. Wzrokiem odprowadził piłkę Cin

8:14
    As serwisowy Wiśniewskiego w sam narożnik boiska

8:13
    Zgubił blok Pająk i Witczak atakował po prostej

7:11
    Bardzo dobra zagrywka Semeniuka, która umożliwiła rozegranie kontry. Przerwa na żądanie dla BBSK

6:8
    Świetnie rozegrana kontra i Semeniuk zaatakował bez najmniejszego problemu na latającym bloku