Lech P. – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Korona – Cracovia 3:0 (koniec) | Lechia – Legia 1:2 (koniec)
Lechia Gdańsk
1:2 (0:0)
Legia Warszawa
Niedziela 19.03.2017, 18:00 • Stadion Energa, Gdańsk • PKO Ekstraklasa • 26. kolejka

Dziękujemy bardzo za spędzenie z nami wieczoru przy LOTTO Ekstraklasie. Mamy nadzieję, że spotkanie przysporzyło wiele emocji! Bądźcie z nami i śledźcie nas na Lajfy com (20:06:41)
    Statystyki po całym spotkaniu.

Po kapitalnym widowisku w Gdańsku to Legia Warszawa wyszarpuje z ogromnie trudnego terenu trzy punkty, które razem z "Wojskowymi" pojadą prosto do stolicy. Pierwsza połowa nie napawała nas optymizmem, ba po prostu była słaba w wykonaniu jednej jak i drugiej drużyny. Pierwszy gwizdek w drugiej odsłonie, bramka, iskra, która naprawdę rozpaliła pożar. Szybka odpowiedź ze strony Legionistów i wydawało się, że Lechia opadła totalnie z sił, ale jak feniks z popiołów odrodziła się i napierała na bramkę Arkadiusza Malarza, który swoimi paradami uratował zespół przed utratą drugiej bramki, słupek Rafała Wolskiego po kapitalnej indywidualnej akcji był momentem kulminacyjnymi, niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić, powiadał klasyk. Kontra Legii, Ofoe zagrywa w pole karne, tam fatalny błąd popełnia Maloca podając pod nogę Kucharczykowi, a ten ze spokojem pokonuje byłego kolegę z drużyny, Kuciaka. Legia jest górą w tym starciu i melduje się na fotelu wicelidera LOTTO Ekstraklasy.
    Legia wygrywa w Gdańsku!

90+4

90+3
    Mak zagrywał w pole karne, tam wybija byle dalej Pazdan, Lechia i napiera na bramkę, ale chyba to już naprawdę ostatnie sekundy.

90+3
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Guilherme, na boisku pojawia się Sebastian Szymański.

90+3
    Kucharczyk przerzucił sobie piłkę nad wychodzącym przed pole karne Kuciakiem, ale wyrzucił się z tą sztuczką do linii końcowej i nic nie mógł z tej akcji zrobić.

90+2
    Od autu na swojej połowie grać będzie Lechia, ale błyskawicznie mistrzowie Polski przejmują i starają się utrzymać jak najdłużej przy piłce.

90+1
    Trzy minuty dłużej pogramy w Gdańsku. Lecha będzie jeszcze walczyć do końca.

90+1
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Miroslav Radović, na boisku pojawia się Jakub Rzeźniczak.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry, za moment dowiemy się o ile dłużej pogramy w Gdańsku.

89
    Ależ tu się dzieje, okładana, sprowadzana do narożnika Legia wychodzi na prowadzenie, w przypomnijmy, że to Lechia prowadziła w tym spotkaniu 1:0.
    87. Michał KUCHARCZYK - 1:2

87
    Gol dla Legii!

Co teraz zrobiła obrona Lechii?! Maloca, który rozgrywał koncert popełnia katastrofalny błąd. Dogranie Ofoe w pole karne, Maloca chciał oddalić głową zagrożenie, ale podał po prostu pod nogi MICHAŁA KUCHARCZYKA, który strzałem przy słupku pokonuje Kuciaka!

86
    Hlousek fauluje Flavio Paixao, krótko rozegrany rzut wolny, ale pomysł Wojtkowiaka nie został zaktualizowany przez Marco Paixao.

85
    Drugi z rzędu rzut rożny, dużo zamieszania, ale radzą sobie bardzo dobrze obrońcy gości, Lechia natomiast ciągle napiera i próbuje wyszarpać trzy punkty.

84
    Znalazł trochę miejsca Sławczew, oddaje strzał zza pola karnego, piłka po rykoszecie ląduje na górnej siatce bramki Malarza.

83
    Flavio faulowany przez Guilherme, nie ma już takiej szarpaniny, nie ma tylu przerw w grze, to wygląda naprawdę bardzo zacnie.

82
    Od autu Legia zaczyna swoją akcję, okazję podchwycili gospodarze, którzy podchodzą bardzo wysoko pod formacje "Wojskowych".
    81. Bramkarze obydwu ekip prezentują się dzisiaj ze znakomitej strony!

80
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Rafal Wolski, na boisku pojawia się Michał Mak.

79
    Wyrzuca się Ofoe za linię boczną, Lechia będzie wznawiać od wrzutu z autu, ale przed tym jeszcze zmiana.

78
    Sławczew pociągał za koszulkę Ofoe za co ogląda żółty kartonik.
    77. Rajd Rafała Wolskiego!

77
    Teraz Legia przeżywa bardzo ciężkie chwile. Kapitalna akcja indywidualna Rafała Wolskiego, który wchodzi w pole karno jak w masło Legii i strzela w słupek!

75
    Na spalonym Michał Kucharczyk po dość dobrej i składnej akcji Legii Warszawa.

74
    Kuświk chciał świetnie uruchomić swoich kolegów przepuszczając piłkę między nogami, tam jednak połapał się we wszystkim Pazdan!
    73. Wszystkie znaki na ziemi i niebie to pokazują.
    72. Kolejna parada Malarza!

72
    Kolejna kapitalna obrona Arkadiusza Malarza! Pazdan do końca przeszkadzał Marco Paixao przy strzale, napastnik Lechii dał radę uderzyć głową i kolejną piękną interwencją popisuje się golkiper Legii!
    71. Obrona Malarza.

71
    Potrzebna jest pomoc lekarska dla Arkadiusza Malarza, który chwilę wcześniej obronił sytuację sam na sam z Marco Paixao!

70
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Lukas Haraslin, na boisku pojawia się Flávio Paixão.

69
    Haraslin z kolejnym indywidualnym rajdem, teraz Hlousek do spółki z Pazdanem oddalają zagrożenie.

68
    Odjidja-Ofoe zabiera futbolówkę w środku boiska, pociągnął z indywidualną akcją i przegrał pojedynek z Kuciakiem. Dobrze wygląda teraz gra w pressingu "Wojskowych".

67
    Bardzo spokojnie Lechia próbuje wyjść z własnej połowy, ale Legia mocno podchodzi z pressingiem.

66
    Dwa z rzędu rzuty rożne, z żadnego nic nie wyszło i Lechia ma chwilę na oddech. Przycisnęli mistrzowie Polski i szykuje się świetna końcówka.
    65. Okazja Kucharczyka.

65
    Kucharczyk fantastycznie zabrał się z podaniem Ofoe, huknął po bliższym słupku, a Kuciak paraduje na korner!

64
    Piłka po dośrodkowaniu Odjidji-Ofoe zaliczyła pusty przelot i od bramki, a dokładnie z piątego metra wznawiać będzie Kuciak.

64
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Guilherme, bardzo mocno kręcona piłka i Kuciak musiał interweniować na kolejny korner.

63
    Zablokowane dośrodkowanie Ofoe, Haraslin chwile później świetnie się zastawił i dał się sfaulować pomocnikowi Legii Warszawa.

63
    Krótko rozegrany rzut rożny, Ofoe powalił jednego z rywali, bez żadnej konsekwencji, potem oddaje strzał, który broni przed siebie Kuciak.

62
    Hlousek dynamicznie wbiegł w pole karne, płaskim podaniem poszukał Kucharczyka, ale na rzut rożny mocno wybija Maloca.

61
    Guilherme zmienił lewą na prawą flankę i od razu dał się złapać w pułapkę ofsajdową. Legia ciągle jednak przy piłce i stara się coś zagrać.

60
    Zaczyna się dziać, pierwsza połowa to okres wegetacji, nabieranie sił, a druga już obfituje w akcje podbramkowe.

59
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi João Nunes, na boisku pojawia się Simeon Sławczew.
    58. Michał KUCHARCZYK - 1:1

58

Drugi kontakt z piłką MICHAŁA KUCHARCZYKA i od razu bramka! Świetna centra z lewej strony GUILHERME, w polu karnym Kucharczyk wyprzedził obronę Lechii Gdańsk i pokonuje Kuciak! 1:1!

57
    Maloca do końca poszedł za akcją i wygarnął wślizgiem futbolówkę Kucharczykowi, który przegrał pojedynek szybkościowy z obrońcą Lechii.

56
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Kasper Hämäläinen, na boisku pojawia się Michał Kucharczyk.

56
    Guilherme taktycznie fauluje i zapobiega groźnemu atakowi e strony Lechii Gdańsk. Żółty kartonik.

55
    Bardzo dobre dogranie Moulin, ale jeszcze lepsze piąstkowanie Kuciaka.

55
    Od rzutu rożnego rozpoczynać będzie Legia Warszawa, Janicki asekurował do samego końca, Moulin już w narożniku.

54
    Legia będzie dokonywać pierwszej zmiany w swojej ekipie. Hämäläinen opuści boisko, w jego miejsce będziemy mieli Michała Kucharczyka.

53
    Janicki ogląda żółtą kartkę za faul na Guilherme.

52
    Teraz Ofoe fauluje Kuświka, mały rewanż pomocnika Legii Warszawa. Goście nie widnieją na razie na boisku. Lechia prezentuje się dużo lepiej.

51
    Jak teraz odpowie Legia? Tymczasem Ofoe faulowany przez jednego z zawodników Lechii, ucierpiał jeden i drugi, ale arbiter daje korzyść gościom.
    49. Adam HLOUŠEK - 1:0

49
    Gol dla Lechii!

Największa bolączka Legii Warszawa! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Rafała Wolskiego, tam Maloca uderzał futbolówkę, która trafiła niefortunnie w ADAMA HLOUSKA, który notuje samobójcze trafienie.

48
    Haraslin wszedł w drybling z Hlouskiem i zyskał rzut rożny dla swojej ekipy. Wolski już zmierza do narożnika boiska.

47
    Lechia zaczyna na połowie Legii, Rafał Wolski w kierunku Paixao, ale bardo dobrze głową oddala zagrożenie Pazdan.
    46. Jedziemy drugą połową!

46

Wracamy za kilka minut na drugą połowę. Przerwa trwa, ale bądźcie z nami!
    Statystyki po pierwszej połowie.

Dobre tempo gry, nic więcej ciekawego nie można powiedzieć o tym spotkaniu. Szachowanie się, bardzo dobra gra w defensywie u jednych i drugich, pojedynek typowo dla koneserów. Miejmy nadzieję, że zawodnicy uruchomią swoje ofensywne działania i pokażą nam coś bardziej kreatywnego. Bądźcie z nami.

45+1

45+1
    Dośrodkowanie Wolskiego zwija w polu karnym Kopczyński. Mógł być kontratak, ale Radović zagrywał do Guilherme bardzo, bardzo źle.

45+1
    Dokładnie tak jak mówiłem, tylko jedna minuta doliczona w pierwszej części spotkania. Lechia będzie grać od rzutu rożnego.

45
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry, według mnie chyba nic dłużej nie pogramy lub jedną, symboliczną minutkę doliczy sędzia Stefański.

44
    Strzał Paixao po dośrodkowaniu Rafała Wolskiego nad bramką, od piątego metra Arkadiusz Malarz.

44
    Wolski błyskawicznie prostopadłym podaniem chciał uruchomić Kuświka, czujnie Dąbrowski oddala zagrożenie na rzut rożny.

43
    Maloca świetnie minął Ofoe, a ten od tyłu podcinał defensora Lechii Gdańsk. Od rzutu wolnego wprowadzać będzie Kuciak.
    42. No właśnie... Oczekujemy czegoś więcej.

41
    Wawrzyniak traci futbolówkę, od autu Legia, a dokładnie Artur Jędrzejczyk. Coś zaczyna się dziać, ale mając na uwadze, że jest to końcówka pierwszej połowy to z emocjami będziemy musieli poczekać do drugiej połowy.

40
    Kapitalnie Haraslin minął Hlouska, ten odegrał do Rafała Wolskiego, który od razu na klepkę chciał pograć z partnerem, ale ten nie wyczuł jego intencji.

39
    Maloca ładnie znalazł Paixao, ten odegrał do Krasića, ale reszta akcji całkowicie nieudana. Od autu Legia gra na swojej połowie.

38
    Radović kapitalnie znalazł Guilherme, ten przegrał pojedynek sam na sam z Kuciakiem, ale tak czy siak Brazylijczyk znalazł się na pozycji spalonej.

38
    Hamalainen kopnięty przez Haraslina, od rzutu wolnego drużyna Jacka Magiery.

37
    Wawrzyniak faulowany dość ewidentnie przez Jędrzejczyka. Artur w ostatnim czasie ma ewidentny spadek formy, złe decyzje, gubienie krycia.

36
    Ofoe stracił futbolówkę na rzecz Krasića, który bardzo ładnie przeczytał intencje Belga.
    35. Nie przesadzajmy, akurat sędzia jest bardzo jasną postacią w dzisiejszym pojedynku.

34
    Bardzo dobrze ubiegł Paixao Michał Pazdan i od razu zagrywał do Moulina, który zbyt pasywnie zachował się w środku boiska i stracił posiadanie piłki.

34
    Wolski pomagał sobie ręką przy przyjęciu co zdecydowanie nie spodobało się kibicom zgromadzonym na stadionie w Gdańsku.

33
    Dużo szczęścia miała tera defensywa Legii wygrywając przebitkę blisko pola karnego. Legia przenosi się na połowie Lechii i gra po lewej flance.

32
    Guilherme dośrodkowywał w pole karne Lechii, zbyt głębokie to dogranie i bez żadnych problemów wyłapuje to Kuciak.

31
    Moulin ładnie przerzucił ciężar gry na prawą stronę i zrobiło się luźniej, Jędrzejczyk wygrał pojedynek z Paixao, a ten go sfaulował i kolejny rzut wolny dla Legionistów.

30
    Kuciak pozwolił, aby futbolówka przekroczyła linię końcową po zagraniu Hamalainena. Chwilę później Lechia gra z autu na połowie Legii.

29
    Haraslin posłał prostopadłą piłkę, zupełnie nieudane to dogranie i kontynuujemy to spotkanie, a dokładnie Arkadiusz Malarz.
    28. Jak tu nie kochać piłki nożnej?
    27. Strzał Rafała Wolskiego z rzutu wolnego.

27
    Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu, bezpośrednio z rzutu wolnego przy celował Rafał Wolski, Malarz wypluwa piłkę przed siebie, wybiegli jeszcze z dobitką gospodarze, ale sędzia asystent dopatrzył się pozycji spalonej.

26
    Dąbrowski w nieprzepisowy sposób powstrzymał Krasića za co ogląda żółty kartonik.

25
    Ewidentnie Krasić faulował Moulina, a za moment Haraslin przewinił na Guilherme.

24
    Posiadanie piłki lekko na Legię 51% do 49% na korzyść ekipy ze stolicy Polski.

23
    Wrzutka na pole karne Jędrzejczyka, nie było tam żadnego z graczy w ciemnozielonych trykotach. Legia szybko znów przejmuje posiadanie piłki.

23
    Zbyt mocne dogranie w kierunku Dąbrowskiego, piłka wychodzi za linię końcową i Kuciak z piątego metra będzie za moment wznawiał grę.

22
    Wojtkowiak zdecydowanie spóźniony przy interwencji, Odjidja-Ofoe był faulowany. Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu.

21
    Jędrzejczyk najpierw sfaulował Kuświka, a potem Moulin poturbował Paixao. Jednak z tego stałego fragmentu gry nic nie wyszło i "Wojskowi" grają na połowie gospodarzy.

21
    Ofoe w kierunku Radovića, dobrze Kuciak wybija byle dalej, dość nerwowo, ale skutecznie.

20
    Daleka piłka od Wojtkowiaka w kierunku Kuświka i Paixao, czujnie, bardzo czujnie na przedpolu Malarz. Rzut wolny dla Lechii po zagraniu ręką Ofoe.
    19. Trzeba przyznać, że opary Legii są bardzo pomysłowe.

18
    Wolski świetnie zatrzymywany przez Pazdana w defensywie, ucierpiał lekko Rafał, ale za moment myślę, że wróci spokojnie to gry.

17
    Spokojnie Lechia kombinuje z atakiem pozycyjnym. Legia nie kwapi się z podejściem wysoko i zostawia dość dużo miejsca. Jednak to wszystko dzieje się na połowie gospodarzy.
    16. Kapitalna atmosfera na trybunach.

15
    Haraslin chciał prostopadłym podaniem uruchomić Paixao, ale cała akcja spaliła na panewce. Bardzo dobra interwencja w obronie Pazdana do spółki z Dąbrowskim.

14
    Jędrzejczyk przegrał pojedynek z Wolskim i to właśnie gospodarze będą rozpoczynać od autu. Haraslin chwilę później został sfaulowany przez Hlouska.

13
    Radović stracił piłkę w centralnej części boiska, ale bardzo czujnie Dąbrowski do Hlouska, który wrócił już do formacji defensywnej.

12
    Spokojnie Legia próbuje coś stworzyć, ale nie dają jej wytchnienia pomocny Lechii.

11
    Hlousek bardzo odważnie wszedł w pole karne z lewej flanki, akcja błyskawicznie przeniosła się na prawą stronę, Guilherme lekko przepychał się z Nunesem, a w rezultacie piłka trafia w rękawice Kuciaka.

10
    Mało ruchu w polu karnym Legii, sami chyba piłkarze nie wiedzieli jak to rozegrać i spokojnie do bramki golkiper Legii, Arkadiusz Malarz.

10
    Kuświk powalczył o piłkę z Pazdanem i opłacało się to, bowiem za wysokości pola karnego Lechia będzie wznawiać z wrzutu z autu.

9
    Niedokładnie Wolski i spokojnie Malarz rozprowadził futbolówkę na prawą flankę do swoich kolegów. Wysoko stoją gospodarze i przynosi to efekt.

8
    Trzeci rzut rożny dla Legii, bardzo szybko rozegrany i w ostatniej chwili Wawrzyniak powstrzymuje wślizgiem Odjidja-Ofoe.

7
    Wawrzyniak włączył się lewą flanką, posłał podanie w pole karne Legii, które nie znalazło żadnego adresata, radzi sobie defensywa gości i teraz to podopieczni Jacka Magiery kreują swoją akcję.

6
    Kolejny rzut rożny dla Legii Guilherme już ustawiony jest w narożniku boiska po stronie Lechii Gdańsk. Krasić chwilę później został taktycznie sfaulowany przez Pazdana.

6
    Kuświk znalazł się na spalonym, ale Paixão poszedł za akcją, wszystko dobrze się skończyło dla gości, bowiem Malarz czujnie zachował się na przedpolu.

5
    Maloca dobrze wślizgiem powstrzymał Kopczyńskiego, od bramki rozpoczynać będzie Kuciak. Daleki wykop który trafia na głowę Krasića.

4
    Dośrodkowanie Odjidja-Ofoe, radzą sobie spokojnie defensorzy Lechii i oddalają zagrożenie spod własnego pola karnego błyskawicznie.

4
    Haraslin poturbował dość mocno Moulina, kolejna okazja dla Legii z rzutu wolnego.

3
    Jędrzejczyk włączył się prawą strona boiska, dogranie w pole karne, Guilherme zgrywa futbolówkę do Moulina, a ten ze strzałem, piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy Lechii i będzie rzut rożny.

3
    Bardzo wysoko pressingiem od samego początku podchodzi Lechia próbując stłamsić rywala. Legia jednak spokojnie wychodzi z akcją prawą flanką.

2
    Dużo niedokładności i walki od pierwszych minut, Jędrzejczyk będzie rozpoczynać od autu na własnej połowie. Szykuje się dużo walki w centralnej części boiska, to na pewno.

1

Obydwie ekipy wyprowadzane przez sędziego Stefańskiego i jego asystentów. Bądźcie z nami, bowiem lada moment początek tego pojedynku!

Dziesięć minut do pierwszego gwizdka. Lechia na pewno się chce zrehabilitować po porażce z Warszawy 0:3. Czy kibice z Gdańska będą mieli dzisiaj powody do radości? Już niedługo się dowiemy.
    Kibice jednych i drugich dopisali, szykuje się kapitalne widowisko.
    Ciekawostka przed spotkaniem.

Kibice wymieniają już między sobą "Uprzejmości", oj będzie gorąco dzisiaj murawie jak i na trybunach. Bądźcie z nami! Za dwadzieścia minut początek tego spotkania.
    Stadionu w Gdańsk powolutku się zapełnia.
    Składy!

Na to spotkanie zapraszamy już w najbliższą niedzielę od godziny 18:00, kiedy to zostaną ogłoszone składy obydwu ekip. Bądźcie z nami!
    Mobilizacja w Gdańsku - ogromna.

W przyszłej kolejce...

W przyszłym rozdaniu Legia Warszawa podejmie na własnym obiekcie w Warszawie Pogoń Szczecin, to spotkanie zaplanowane jest na sobotę o godzinie 20:30.

Lechia Gdańsk natomiast nigdzie nie będzie wyjeżdżać, a po przerwie na reprezentację podejmie u siebie Zagłębie Lubin, spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00.

Ruch Chorzów 2:1 Lechia Gdańsk

W ostatnim spotkaniu obydwu ekip to Legia Warszawa okazała się lepszym, dużo lepszym zespołem wygrywając bardzo spokojnie w rezultacie 3:0. Dwie bramki wówczas ustrzelił Guilherme, jedną dołożył Nemanja Nikolić. Jak będzie tym razem? Jestem wręcz pewny, że Lechia w niedzielę postawi dużo większy opór i Legia nie będzie miała spacerku po deptaku w Gdańsku. Szykuje się naprawdę pełne emocji widowisko.
    Legia w sobote wyjechała do Gdańska.

Tak jak niżej już wspomniałem, Lechia i Legia sąsiadują w ligowej tabeli. Ekipa z trójmiasta okupuje na chwilę obecną trzecią lokatę, a "Wojskowi" czwartą. Różnica w punktach wynosi tylko jedno "oczko" na korzyść oczywiście podopiecznych Piotra Nowaka. Kiedy tabela podzieli się na dwie połowy to naprawdę w czołówce, ścisłej czołówce zrobi się gorąco i teraz każdy punkt tak naprawdę jest warty górę złota.

Na zakończenie niedzieli mamy dla Państwa nie lada gratkę w postaci prawdziwego szlagieru LOTTO Ekstraklasy. Lechia Gdańsk podejmie na Stadion Energa w Gdańsku aktualnego mistrza Polski, Legię Warszawa. Obie ekipy sąsiadują w czołówce tabeli i szykuje się nam naprawdę walka na śmierć i życie, a może bardziej walka o prestiż i honor.
    Kibiców przybywa.

Mateusz Zając

Gole: 49. Hloušek (sam.) – 58. Kucharczyk, 87. Kucharczyk

Kartki:   22. Wojtkowiak (LGD), 53. Janicki (LGD), 78. Sławczew (LGD) – 26. M. Dąbrowski (LEG), 56. Guilherme (LEG)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 11:8. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 5:10. Spalone: 1:3. Foule: 21:18.
    Lechia Gdańsk: Kuciak – Wojtkowiak, Janicki, Maloča, Wawrzyniak – Nunes (59. Sławczew) – Haraslin (70. F. Paixão), Krasić, Wolski (80. Michał Mak), Kuświk – M. Paixão.
    Zmiany: M. Bąk – Sławczew, Michał Mak, F. Paixão, Mila, van Kessel, Stolarski.

Legia Warszawa: Malarz – Jędrzejczyk, M. Dąbrowski, Pazdan, Hloušek – Kopczyński, Moulin – Guilherme (90+3. Szymański), Odjidja-Ofoe, Hämäläinen (56. Kucharczyk) – Radović (90+1. Rzeźniczak).
    Zmiany: Cierzniak – J. Czerwiński, Kucharczyk, D. Nagy, Rzeźniczak, Broź, Szymański.

Sędziowie: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widownia: 37220