Szwecja – Białoruś | 4:0 (koniec) | | | Andora – Wyspy Owcze | 0:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Łotwa | 1:0 (koniec) |
Cypr – Estonia | 0:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Gibraltar | 5:0 (koniec) | | | Bułgaria – Holandia | 2:0 (koniec) |
Luksemburg – Francja | 1:3 (koniec) | | | Portugalia – Węgry | 3:0 (koniec) | | | Belgia – Grecja | 1:1 (koniec) |
Wisła Pu. – Chojniczanka | 0:0 (koniec) | | | GKS T. – Bytovia | 1:0 (koniec) | | | Sandecja – MKS Kluczbork | 4:1 (koniec) |
Stal M. – Wigry | 2:1 (koniec) |
Warta – Olimpia E. | 1:2 (koniec) | | | Puszcza – Błękitni | 2:0 (koniec) | | | Rozwój – Stal S. W. | 2:2 (koniec) |
Gryf – Odra O. | 1:0 (koniec) | | | Legionovia – Polonia B. | 3:0 (koniec) | | | Siarka T. – Kotwica | 2:1 (koniec) |
GKS Bełchatów – Polonia W. | 2:1 (koniec) |
Węgry U-18 – Polska U-18 | 2:1 (koniec) | | | Chorwacja U-19 – Polska U-19 | 2:0 (koniec) |
Mot. Lubawa – Concordia | 0:3 (koniec) | | | MKS Ełk – Huragan W. | 2:0 (koniec) | | | Hur. Morąg – Ruch W. M. | 2:0 (koniec) |
Świt NDM – Tomaszów Maz. | 2:0 (koniec) | | | Ostróda – ŁKS Łom. | 4:0 (koniec) | | | Widzew – Łowicz | 2:0 (koniec) |
Świt Skolwin – Górnik K. | 2:0 (koniec) | | | Przodkowo – Toruń | 2:2 (koniec) | | | Wda – Polonia Śr. | 0:2 (koniec) |
Gwardia K. – Vineta | 2:1 (koniec) | | | Kleczew – Chemik B. | 5:0 (koniec) | | | Jarota – Pogoń II | 0:2 (koniec) |
Chwaszczyno – Lech II P. | 2:1 (koniec) | | | Leśnik – Pogoń Lęb. | 1:2 (koniec) | | | KKS – Bałtyk G. | 1:2 (koniec) |
Śląsk II – Pawłowice Śl. | 0:0 (koniec) | | | Górnik W. – BKS Stal | 0:0 (koniec) | | | Lechia ZG – Rekord | 3:3 (koniec) |
Ruch Z. – Skra | 3:1 (koniec) | | | Żmigród – Górnik II | 5:0 (koniec) | | | Olimpia K. – Ślęza Wrocław | 1:3 (koniec) |
Polkowice – Miedź II | 1:1 (koniec) |
Avia – Karpaty K. | 2:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Orlęta | 2:1 (koniec) | | | Biała Podlaska – Resovia | 2:0 (koniec) |
KSZO – Jarosław | 1:2 (koniec) | | | Trzebinia-Siersza – Unia T. | 1:0 (koniec) | | | Małogoszcz – Soła | 0:3 (koniec) |
Garbarnia – Cosmos N. | 3:1 (koniec) |
Irlandia – Kosowo | 1:0 (koniec) |
Orzeł Sadowice – Gać | 1:5 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) | | | Zagłębie S. – Legia | 1:2 (koniec) | | | Jeziorak Iława – Lechia | 0:11 (koniec) |
Lech P. – Chrobry | 2:0 (koniec) |
finał
Luksemburg
1:3
(1:2)
Francja
83
|
Zmiana w ekipie Francji: z boiska schodzi Blaise Matuidi, na boisku pojawia się Adrien Rabiot.
|
|
81
|
Zmiana w reprezentacji Luksemburga: z boiska schodzi Daniel da Mota, na boisku pojawia się Gerson Rodrigues.
|
|
78
|
Mamy debiut młodziutkiego Kyliana Mbappé w reprezentacji Francji! Zmienia on zmęczonego Payeta.
|
|
63
|
Zmiana w reprezentacji Luksemburga: z boiska schodzi Mario Mutsch, na boisku pojawia się Florian Bohnert.
|
|
62
|
Zmiana w reprezentacji Francji: z boiska znoszony na noszach zostaje Djibril Sidibé, a na boisku pojawia się Christophe Jallet.
|
|
21
|
Wymuszona kontuzją roszada w reprezentacji Luksemburgu: z boiska schodzi Anthony Moris, na boisku pojawia się Ralph Schon.
|
Gole:
34. Joachim (kar.) – 28. Giroud, 37. Griezmann (kar.), 77. Giroud
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 2:11. Strzały niecelne: 0:7. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 2:2. Foule: 18:8.
Sędziowie: Andris Treimanis (Łotwa)
Widownia:
Kartki: 36. da Mota (LUX), 43. Joachim (LUX), 45. Philipps (LUX) – 32. Matuidi (FRA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 2:11. Strzały niecelne: 0:7. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 2:2. Foule: 18:8.
Luksemburg:
Moris (21. Schon) – Jans, Ch. Martins, Chanot, Malget – Philipps – Bensi, Gerson, Mutsch (C) (63. Bohnert), da Mota (81. Rodrigues) – Joachim.
Zmiany: Czekanowicz, Schon – Bohnert, Carlson, Deville, Rodrigues, Hall, Mahmutović, Marques, S. Thill, Turpel, Veiga.
Trener:
Francja: Lloris (C) – Sidibé (62. Jallet), Koscielny, Umtiti, Mendy – Kanté, Matuidi (83. Rabiot) – Dembèlé, Griezmann, Payet (78. Mbappé) – Giroud.
Zmiany: Aréola, Costil – Bakayoko, Gameiro, Jallet, Kurzawa, Lemar, Mbappé, Rabiot, Thauvin, Rami, Tolisso.
Trener:
Zmiany: Czekanowicz, Schon – Bohnert, Carlson, Deville, Rodrigues, Hall, Mahmutović, Marques, S. Thill, Turpel, Veiga.
Trener:
Francja: Lloris (C) – Sidibé (62. Jallet), Koscielny, Umtiti, Mendy – Kanté, Matuidi (83. Rabiot) – Dembèlé, Griezmann, Payet (78. Mbappé) – Giroud.
Zmiany: Aréola, Costil – Bakayoko, Gameiro, Jallet, Kurzawa, Lemar, Mbappé, Rabiot, Thauvin, Rami, Tolisso.
Trener:
Sędziowie: Andris Treimanis (Łotwa)
Widownia:
Wiktor Bukowski