Warta – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Puszcza – Błękitni 2:0 (koniec) | Rozwój – Stal S. W. 2:2 (koniec)
Gryf – Odra O. 1:0 (koniec) | Legionovia – Polonia B. 3:0 (koniec) | Siarka T. – Kotwica 2:1 (koniec)
GKS Bełchatów – Polonia W. 2:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
1:0 (0:0)
Odra Opole
Sobota 25.03.2017, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 23. kolejka

Jak mówi stare porzekadło piłkarskie nie wykorzystane sytuację się mszczą. Odra miała cztery kapitalne okazje w pierwszej połowie i wszystkie zmarnowała. Gryf po bramce Chwastka wygrywa trudny mecz i pokonuję lidera.Było to bardzo dobre spotkanie toczone w szybkim tempie. Dziś to już wszystko na trybunach trwa święto piłkarze z kibicami cieszą się trzema punktami a ja zapraszam na kolejne relację na portalu Lajfy.com; Miłego popołudnia i do zobaczenia na kolejnych meczach. (17:53:44)

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Klimczak, na boisku pojawia się Tomczak.

90+1
    Faulowany Wicki, nie spieszy się Gryfowi czas działa na ich korzyść.

90
    Radzą sobie piłkarze Gryfa z tą wrzutką a sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowych 90.

90
    Wolny dla Odry z około 28 metrów.

89
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Sobczyński, na boisku pojawia się Sypek.

88
    Odra stara się zdobyć bramkę wyrównującą ale Gryf dobrze się broni kilka minut dzieli gospodarzy od zwycięstwa w tym meczu.

87
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Stasiowski.

86
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Vatseba.

85
    Uderza Klimczak zza pola karnego ale nad poprzeczką poszybowała piłka.

84
    Po mistrzowsku piłkę w polu karnym karnym opanował ROBERT CHWASTEK kapitalnie ograł dwóch rywali i pewnie uderzył obok bramkarza w długi róg bramki

83
    Tempo spadło, trochę kopaniny zrobiło się na boisku.

81
    Łysiak zagrywał z rożnego ale nie udało się tej akcji zakończyć strzałem. Tymczasem goście ruszyli z kontrą tracąc po chwili piłkę.

80
    Jeden i drugi trener mocno przeżywają ten mecz . Stoją przy linii bocznej i cały czas podpowiadają coś swoim zawodnikom.

78
    Doczekamy się tych bramek w tym meczu czy nie?? sytuacje są ale piłka jak nie chciała wpaść do bramki tak nadal nie chce.

77
    Po dośrodkowaniu Wodeckiego zrobiło się małe zamieszanie w polu karnym Gryfa. Piłka była nerwowo wybijana ale żadnemu z piłkarzy Odry nie udało się uderzyć na bramkę.

76
    Faulowany w środku boiska jest Skrzypczak.

75
    Dwie z rzędu wrzutki w pole karne Gryfa ale zarówno pierwsza jak i druga nic nie przyniosła zespołowi Odry. Kwadrans do końca meczu.

73
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czerwiński, na boisku pojawia się Wicon.

72
    Z lewej strony zagrywał Klimczak do Wickiego. Krzysztof Wicki chyba nie najlepiej ułożył nogę do tego strzału bo jego uderzenie było bardzo niecelnie.

71
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Gancarczyk, na boisku pojawia się Wrzesień.

70
    Nieco słabsze te ostatnie minuty. A teraz jak na przekór moim słowom Łysiak uderza minimalnie obok słupka.

68
    Odra przy piłce ale nie mają goście pomysłu na tą akcję. Kolejni zawodnicy z ławki pojawią się zaraz na murawie.

67
    Słabe podanie Nowaka ...wprost do Lelenia.

66
    Do strzału z głowy złożył się Tomasz Wepa ale piłka o kilka metrów minęła lewy słupek.

65
    Dwadzieścia minut drugiej połowy za nami. Nikt nie odstawia nogi walka na całym boisku.

64
    Druga połowa meczu toczy się w bardzo szybkim tempie. Akcja za akcje tylko bramek brakuję.

63
    Klimczak do Łysiak a Łysiak podaje w aut....

62
    Przejęli piłkarze Odry piłkę w środku pola Wolny zagrywał do Gancarczyka który zdecydował się na uderzenie. Piłka poleciała w światło bramki ale ten strzał był jednak trochę za słaby i Leleń bez problemu broni.

61
    Żadnemu z piłkarzy Gryfa nie udało się zamienić tego dośrodkowania Łysiaka na strzał. Od bramki Weinzettel.

60
    Klimczak z pola karnego zagrywa do Łysiaka ten w pełnym biegu potężnie uderzył na bramkę Odry. szkoda tylko że piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

59
    Ładnie Wolny podał na wolne pole w polu karnym do Skrzypczaka ale w ostatniej chwili podanie przeciął Brzuzy.

58
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Wolny.

58
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czychowski, na boisku pojawia się Chwastek.

57
    Szykują się zmioany

56
    Kontra Gryfa w pole karne wpadł Wicki i chyba lepszym wyjściem byłoby uderzać na bramkę a nie szukać podania do Czychowskiego. Zabrakło w tej akcji zdecydowania zawodnikowi Gryfa.

55
    Poza boisko wybija piłkę Kamiński nie chciał ryzykować czując już na plecach oddech Gancarczyka.

54
    Na spalonym złapany został Gabriel Nowak.

53
    Wznawiamy grę. W ataku nadal piłkarze gospodarzy.

52
    Stały etatowy wykonawca wolnych Łysiak po raz kolejny wrzuca w pole karne. Grę przerywa sędzia bo przed polem karnym leży jeden z piłkarzy Gryfa. Ciężko powiedzieć co mu się stało?

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Brzuzy (Gryf Wejherowo).

49
    W polu karnym Mońka uderza po ziemi ale broni Weinzettel. Lepiej w tą drugą połowę weszli gospodarze,

48
    Z rożnego zagrywał Łysiak, w polu karnym pierwszy do piłki dopada Nadolski i uderza minimalnie obok słupka !!

47
    Przy lini bocznej faulowany jest Brzuzy. Dośrodkowanie w pole karne trąca piłkę Czychowski ale ta spada wprost pod nogi defensorów Odry.

46
    Gramy dalej do drugiej połowy oba zespoły przystępuję bez zmian.

46

Do przerwy bez bramek w Wejherowie choć prawdę mówiąc goście powinni mieć do siebie pretensję że jeszcze nie prowadzą. Cztery bardzo dobre okazję do otwarcia wyniku w tym meczu zaprzepaszczone. Gospodarze odpowiedzieli tylko trafieniem w poprzeczkę Wickiego. Jeśli poprawią celowniki goście to w drugiej połowie z pewnością zobaczymy jakieś bramki. Tymczasem przed nami 15 minut przerwy a po nie wracamy na drugą połowę.

45+1

45
    Kolejna okazja dla Odry. Po dośrodkowaniu z rożnego uderzał Gancarczyk z bramki nie wyszedł Leleń a piłka o centymetry mija słupek bramki.

43
    Podniósł się z murawy Wicki. Gramy dalej. Rzut wolny wykonywać będzie Łysiak ale po raz kolejny nie jest to najlepsze dośrodkowanie tego zawodnika.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Peroński (Odra Opole).

41
    Dośrodkowywał Dampc piłkę głową zgrał Klimczak do Wickiego ale ten stał plecami do bramki i nie miał jak dobrze złożyć się do tego strzału.

40
    Długo trzymał piłkę przy nodze Wicki aż w końcu zdecydował się na podanie do Klimczak. Zrobił to jednak mało precyzyjnie.

39
    Bez wątpienia bohaterem pierwszej połowy w zespole Gryfa jest Leleń !!

38
    Trzecia okazja dla Odry. Z lewej strony Wodecki idealnie zagrał do Gancarczyka. Ten przyjął sobie piłkę pięć metrów przed bramką i trafił wprost w bramkarza Gryfa!!!

37
    Do końca walczył o piłkę Czychowski ale nie zdołał zatrzymać piłki w boisku.

36
    Bardzo dobre podanie w tempo do Szymona Skrzypczaka który mając przed sobą tylko Lelenia zbyt mocno uderza i posyła piłkę ponad poprzeczką.

35
    Pod bramką Gryfa tym razem Rafał Brusiło starał się dośrodkować ale nie wyszło mu to zagranie.

34
    Z prawej strony wrzuca piłkę Łysiak. Za niskie to dośrodkowanie i piłkę z pod własnej bramki wybija Brusiło.

33
    Kontra gości trzech na trzech i powracający Klimczak przerywa podanie do Skrzypczaka.

32
    Kolejny rożny dla Gryfa. Mocne dośrodkowanie ale Wicki minął się z piłką.

31
    Przed polem karnym Gryfa faulowany jest zawodnik Odry. Z narożnika pola karnego uderzał Gancarczyk. Ładny techniczny strzał w długi róg z tymże niecelny.

30
    Pół godziny gry za nami i nadal bez bramek w Wejherowie.

29
    Po raz kolejny z wolnego próbował dośrodkować Łysiak ale i tym razem ta wrzutka nie była specjalnie udana.

28
    Szybko chcieli się odgryźć przyjezdni ale uderzenie Wodeckiego obok słupka.

27
    Jak to się mówi akcja z niczego zagranie w pole karne do Wickiego a ten strzałem z głowy trafia w poprzeczkę. Weinzettel tylko wzrokiem odprowadzał futbolówkę.

25
    W ostatnich minutach ponownie goście nieco przyspieszyli i od razu mieli okazję na bramkę.

24
    Dobra wrzutka Wodeckiego i Kamińkiemu udało się wybić piłkę. Miał on już za plecami dwóch rywali.

23
    Faulowany Nadolski szybko rozegrany wolny. Zagranie w kierunku Czychowskiego ale nie udało mu się opanować piłki.

22
    Kolejna szybka akcja Odry zagranie w pole karne i z trudnej pozycji uderzał Skrzypczak i nie trafił w światło bramki.

21
    Po rzucie rożnym dla Gryfa piłka spada na przed pole a tam faulowany jest Sobczyński. Od wolnego zaczynają goście.

20
    Zdecydowanie ruszył do przodu Gabriel Nowak przejął przed polem karnym piłkę i w sytuacji sam na sam z Leleniem nie udało mu się zdobyć bramki. Jak do tej pory najlepsza okazja w tym meczu .

19
    Daleko Łysiak na lewą stronę do Klimczaka, pomocnik Gryfa jest uprzedzony jednak przez obrońce i tylko aut dla gospodarzy.

18
    Zbyt lekko Mońka dogrywał w pole karne mógł to lepiej zrobić.

17
    Z wolnego zagrana piłka w szesnastkę Gryfa miał problemy ze złapaniem piłki Leleń ale był również faulowany co nie uszło uwadze arbitra.

16
    Starcie bramkarza Odry z Mońką w polu karnym. Sędzia chwilę wcześniej odgwizduję jednak pozycję spaloną.

15
    Wygrał Wicki walkę o piłkę z obrońcą ale nie zdołał nic więcej z tej akcji wycisnąć. Szybko kolejny defensor z Opola przejął piłkę.

14
    Od własnej bramki goście przygotowują kolejną akcje.

12
    Po początkowej przewadze Odry mecz się wyrównał. Z prawej strony blokowane jest dośrodkowanie Marka Gancarczyka.

11
    Tomasz Wepa faulował rywal będzie okazja na dośrodkowanie. Piotr Łysiak podchodzi do piłki ale wrzuca bardzo słabo.

10
    Po ograniu rywala dośrodkował Klimczak ale nie trafił Czerwiński jeszcze chciał poprawiać zza pola karnego Łysiak ale i on uderzył słabo i niecelnie.

9
    Wyszli z kontrą piłkarze Gryfa ale podanie z prawej strony Czychowskiego było bardzo niecelne i całą akcja zakończyła się przejęciem piłki przez Kowalskiego.

8
    Gryf gra pod słonce pierwszą połowę można pokusić się o jakiś strzał z dystansu. Brzuzy do spółki z Mońką poradzili sobie z Marcinem Wodeckim.

6
    Uderzenie Łysiaka trafia w nogi jednego z obrońców.

5
    Początek meczu dla przyjezdnych cała czas są oni w posiadaniu piłki.

4
    Podanie do Klimczaka w szesnastkę gości, z bramki wychodzi Weinzettel i pewnie łapie piłkę.

3
    Kolejna akcja gości Gabriel Nowak wystawił piłkę na przed pole ale nie było tam nikogo kto by mógł zamknąć tą akcję strzałem.

2
    Blokowany w narożniku boiska był Wodecki nie udało mu się dośrodkować w pole karne.

1
    Mecz rozpoczynają piłkarze Gryfa Wejherowo.

1

Gryf Wejherowo: Leleń – Brzuzy, Czerwiński, Dampc, Kamiński, Klimczak, Łysiak, Mońka, Nadolski, Wicki, Czychowski

Rezerwowi: Ferra, Chwastek, Goerke, Tomczak, Vatseba, Wicon, Małolepszy

Odra Opole: Weinzettel – Brusiło, Kowalski, Bodzioch, Sobczyński, Wepa, Peroński, Nowak, Gancarczyk, Wodecki, Skrzypczak

Rezerwowi: Kowalczyk, Przystalski, Stasiowski, Sypek, Wolny, Wrzesień

Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).

Mecz jutro a my już dziś serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wiosennego popołudnia z nami śledząc relację ze starcia między Gryfem Wejherowo a Odrą Opole tylko na portalu Lajfy.com

W rundzie jesiennej Odra wygrała 2-1 z Gryfem. Drugiego gola gospodarze zdobyli na pięć minut przed końcem spotkania. Ostatni raz kiedy Odra gościła w Wejherowie to rok 2014 i pamiętny sezon kiedy to oba zespoły opuściły drugą ligę. Wtedy również padł wynik 2-1 dla Odry. Czy Gryfowi w końcu uda się ograć rywali z Opola? Na to pytanie odpowiedź poznamy już za kilkanaście godzin.

Przed tygodniem Odra Opole pokonała spadkowicza z pierwszej ligi GKS Bełchatów 3-1 mimo że to podopieczni Mariusza Pawlaka zdobyli pierwszą bramkę. Na trafienie Flaszki odpowiedzieli Niemczyk, Nowak i Wodecki co spowodowało że trzy punkty zostały w Opolu.

Gdyby przed sezonem ktoś powiedział że Odra Opole będzie liderem rozgrywek po 22 kolejkach z czterema punktami przewagi nad drugim zespołem nikt nie wziąłby tego na poważnie. Dziś już wiemy że to nie piękny sen piłkarzy Odry a rzeczywistość. Beniaminek rozgrywek gra bez kompleksów pokonując kolejnych rywali. W czterech ostatnich kolejkach zgromadzili oni komplet punktów co stawia ich w roli faworyta tego meczu.

Jeszcze przed meczem działaczom z Wejherowa udało się pozyskać kolejnego nowego zawodnika.

Gryf Wejherowo po dwóch zwycięstwach na wiosnę przed tygodniem doznał smaku pierwszej porażki w rundzie rewanżowej z ostatnią w tabeli Polonią Bytom. Mecz był bardzo wyrównany ale zwycięża ten kto strzeli o jedną bramkę więcej. Mimo zwycięstwa nad Gryfem Polonia nie poprawiła swojej lokaty. Gryf natomiast jest na 11 miejscu i ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

Nic tak nie motywuje rywala jak spotkanie z liderem. Na Wzgórze Wolności w najbliższy weekend zawita zespół Odry Opole który po 22 kolejkach zajmuję pierwsze miejsce w ligowej tabeli i już wiadomo że mimo ewentualnej porażki utrzyma tą lokatę. Początek tego meczu w sobotę o godzinie 16. Nie może nas tam zabraknąć aby przeprowadzić relację z tego meczu.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.