Tomaszów Maz. – Mot. Lubawa 1:1 (koniec) | Concordia – Widzew 2:2 (koniec) | ŁKS – Łowicz 1:0 (koniec)
Ruch W. M. – MKS Ełk 0:3 (koniec)
ŁKS Łódź
1:0 (1:0)
Pelikan Łowicz
Niedziela 02.04.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 3 liga, grupa I • Runda 21

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Niespełna 20 minut pozostało do rozpoczęcia ostatnich już spotkań 21. kolejki III ligi. O tej samej porze Ruch Wysokie Mazowieckie podejmie MKS Ełk, tymczasem my zapraszamy na relację z Łodzi, gdzie wicelider rozgrywek podejmie Pelikana Łowicz.

Pelikan rozpoczał rundę wiosenną od wygranej u siebie z Motorem Lubawa 2:0. Następnie przyszły jednak dwie wyjazdowe porażki. Najpierw 0:2 z rezerwami Jagiellonii Białystok, a w minionej kolejce w Łodzi z Widzewem. Obecnie łowiczanie plasują się na siódmej pozycji z dorobkiem 32 punktów.

ŁKS zaś na inaugurację rundy rewanżowej rozgromił Huragan Wołomin 5:0, a następnie wygrał w Wysokim Mazowieckim 3:1. W minionej kolejce niespodziewanie jednak przegrał u siebie z rezerwami Jagielloni 0:1. Za sprawą wczorajszej wygranej Finishparkietu Drwęcy Nowego Miasta Lubawskiego, łodzianie spadli na drugą lokatę, tracąc do rywali jeden punkt.

W pierwszym meczu, po bardzo wyrównanym starciu lepsi okazali się łodzianie, którzy wygrali w Łowiczu 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył wtedy Kamil Juraszek. Czy tym razem ŁKS ponownie sięgnie po trzy punkty? Dowiemy się już niebawem.
    Trwa rozgrzewka obu ekip. Lada chwila podamy wyjściowe składy.

Zawodnicy już udali się do szatni.

ŁKS Łódź: Kołba – Pyciak, Ślęzak, Juraszek, Rozmus – Nowak, Bryła, Kocot, Rozwandowicz, Kopka – Szymański

Pelikan Łowicz: Nowak – Gawlik, Broniarek, Wawrzyński, Kasprzyk – Kuczak, Glushko, Mroczkowski, Bogołębski, Bella – Ciach.

1

3
    Trzy minuty gry za nami. Póki co żadna ze stron nie stworzyła sobie okazji bramkowej. Chwilowo mecz był również przerwany z racji dużej ilości serpentyn wystrzelonych przez kibiców ŁKS-u.

4
    Dośrodkowanie Szymańskiego. Pewnie interwenują obrońcy z Łowicza.

6
    Zagranie w szenastkę przez Bryłę. Piłka przeleciała jednak nad głową Kopki.

8
    Popędził z piłką Patryk Bryła i fauluje go w polu karnym Nowak! Rzut karny dla ŁKS-u!

8
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowak (Pelikan Łowicz).

9
    Gol dla ŁKS-u!

Szczęśliwie, ale wykorzystuje jedenastkę PATRYK BRYŁA. Wyczuł intencję Nowak, ale piłka wyślizgnęła mu się z rąk.

11
    Ostro potraktowany Pyciak. Rzut wolny dla ŁKS-u.

13
    Uwolnił się na prawym skrzydle Nowak. Minął jednego gracza z Łowicza, lecz na drugiego już nie starczyło sił i rozpocznie od bramki Nowak.

14
    Pyciak nieprzepisowo zatrzymuje Glushkę. Rzut wolny dla Pelikana.

14
    Kocot wybija daleko piłkę z własnego pola karnego.

17
    Dośrodkowanie Szymańskiego i radzą sobie z tą centrą goście.

20
    Gospodarze aktywniejsi od początku meczu. Pelikan do tej pory nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

21
    Kolejny raz poturbowany Pyciak. Nie ma lekko obrońca ŁKS-u. Sędzia jednak nie odgwizduje przewinienia.

22
    Płaskie zagranie Szymańskiego trafia w nogę Broniarka i mamy korner.

22
    Za mocne dośrodkowanie Kocota i rozpocznie Nowak.

23
    W pole karne zagrywa Bryła, tam ofiarnie interwenuje jeden z graczy Pelikana. Kolejny korner.

24
    Wybijają piłkę po dośrodkowaniu łowiczanie.

25
    Bryła zagrywa do Pyciaka i uprzedza go bramkarz Pelikana.

28
    Dobra próba uderzenia z dystansu Rozwandowicza i z problemami na korner interweniuje Nowak.

29
    Kolejne złe dośrodkowanie Kocota i nie zagraża ono rywalom.

31
    Doskonała okazja ŁKS-u. Nowak świetnie zagrywa do Szymańskiego, a ten z siedmiu metrów przegrywa pojedynek z golkiperem Pelikana.

32
    Mroczkowski fauluje Bryłę i dostanie za to kartkę.

32
    Żółtą kartkę otrzymuje Mroczkowski (Pelikan Łowicz).

35
    Rzut wolny dla Pelikana. Szansa na dośrodkowanie w pole karne dla gości.

36
    Z szybką kontrą wyszli łodzanie i Gawlik po chwili zatrzymuje jednego z zawodników ŁKS-u i wybija piłkę na aut.

39
    Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Ucierpiał w starciu z rywalem Nowak i potrzebna pomoc medyczna.

41
    Fauluje Bryła i rzut wolny dla Pelikana.

42
    Pierwsza groźniejsza sytuacja dla Pelikana. Rzut rożny.

42
    Pewnie łapie uderzenie głową Kołba.

43
    Próba przelobowania Nowaka przez Rozwandowicza. Piłka powędrowała jednak nad poprzeczką.

44
    Uderzenie z dystansu Kocota. Piłka trafia wprost w Nowaka.

45+1
    Rzut wolny dla Pelikana i Kołba pewnie łapie centrę.

45+3

Pierwsza część spotkania należała do graczy z Łodzi. ŁKS kontrolował przebieg gry i po rzucie karnym prowadzi z ekipą z Łowicza 1:0.

46

46
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Kostyrka.

46
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Mroczkowski, na boisku pojawia się Parobczyk.

47
    Dobra okazja w polu karnym Glushko. W porę jednak uspokoili sytuację defensorzy z Łodzi.

49
    Rzut wolny dla Pelikana, lecz fatalnie wykonują go łowiczanie.

54
    Niezbyt wiele ciekawych sytuacji dzieje się z początkiem tej drugiej połowy. Pelikan powoli próbuje również zagrażać bramce ŁKS-u.

58
    Na strzał zdecydował się Ciach. Nie sprawia jednak problemu Kołbie.

59
    Centra Rozmusa, lecz nikt nie zamknął tego podania.

61
    Rzut rożny dla Pelikana. Dośrodkowanie i Rozmus wybija piłkę z linii bramkowej!

62
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Ciach, na boisku pojawia się Majewski.

64
    Faulowany Rozwandowicz. Nieprzepisowo zatrzymuje go wprowadzony przed chwilą Majewski.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Majewski (Pelikan Łowicz).

64
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Sarafiński.

66
    Zablokowane dośrodkowanie Szymańskiego. Korner.

67
    Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

68
    Zablokowane dośrodkowanie Sarafińskiego przez Broniarka.

69
    W boczną siatkę strzela z dystansu Ślęzak.

70
    Minimalnie chybia z dystansu Rozwandowicz.

71
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kuczak, na boisku pojawia się Woźniak.

72
    Fauluje Szymański. Rzut wolny dla Pelikana.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymański (ŁKS Łódź).

73
    Pewnie wychodzi z bramki i wyłapuje piłkę Kołba.

75
    Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. ŁKS już nie błyszczy tak jak w pierwszej połowie. Zapowiada się ciekawa końcówka.

76
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Kowal.

78
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Kasprzyk, na boisku pojawia się Adamczyk.

81
    Kolejne minuty mijają, na tablicy nadal wynik się nie zmienia. Fauluje Rozmus i rzut wolny dla Pelikana.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Rozmus (ŁKS Łódź).

82
    Radzą sobie łodzianie z dośrodkowaniem. Pewnie łapie piłkę Kołba.

84
    Kolejne przewinienie i rzut wolny dla Pelikana.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Kopka (ŁKS Łódź).

84
    Ślęzak wybija centrę na rzut rożny.

85
    Z tym stałym fragmentem gry również sobie radzą łodzianie.

87
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kopka, na boisku pojawia się Nowacki.

87
    Nerwowo robi się w szeregach ŁKS-u. Kolejna żółta kartka.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowal (ŁKS Łódź).

88
    Świetne zagranie do Kostyrki, a ten głową fatalnie się myli!

90
    Faulowany Kocot. Po chwili małe spięcie piłkarzy obydwu drużyn.

90
    Czerwona kartka dla (Pelikan Łowicz).

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Bogołębski (Pelikan Łowicz).

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Pyciak (ŁKS Łódź).

90+1
    Pięć minut dłużej potrwa to spotkanie.

90+3
    Zablokowane uderzenie Rozwandowicza. Rzut rożny.

90+4
    Sarafiński powstrzymuje kontrę rywali. Będzie kartka!

90+4
    Czerwona kartka dla Sarafiński (ŁKS Łódź).

90+5

Kończą się zawody w Łodzi. ŁKS po rzucie karnym wygrywa z Pelikanem. Kolejny mecz łodzianie nie mogą jednak zdobyć bramki z akcji. Widać bramki Jewhena Radionowa. Nie mniej jednak zawodnicy trenera Pyrdoła wracają na pozycję lidera. Dziękujemy za uwagę. (17:58:24)
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.