Chemik B. – Leśnik 3:2 (koniec) | Pogoń II – Gwardia K. 2:3 (koniec) | Bałtyk G. – Kleczew 2:1 (koniec)
Pogoń Lęb. – Górnik K. 0:2 (koniec)
Pogoń II Szczecin
2:3 (0:1)
Gwardia Koszalin
Niedziela 02.04.2017, 15:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • 3 liga, grupa II • Runda 21

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:50:28)

Gwardia Koszalin zwyciężyła w Szczecinie 3:2 i pozostała liderem. W dynamicznej drugiej połowie przyjezdni zdobyli dwa gole, który były odpowiedzią na trafienia Maćkowskiego. Mają się z czego cieszyć Gwardziści, ponieważ zwyciężyli po trudnym meczu.

90+3

90+1
    Brzeziański upadł w polu karnym Pogoni i daje do zrozumienia, że doznał poważnej kontuzji. Sędzia postanowił przerwać grę.

90
    Hartleb złapał dośrodkowanie z lewego skrzydła. W tym momencie sędzia zakomunikował, że dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu.

88
    Deszczyk w Szczecinie. Pogoda zmieniła się w tym meczu dwukrotnie, ale wynik pięciokrotnie, więc wracamy do tego co bardziej dynamiczne.

87
    Kitano na spalonym i Gwardia Koszalin nie będzie spieszyć się z wprowadzeniem piłki do gry.

86
    Gwardia wycofana na własną połowę i szanuje swoje skromne prowadzenie. Pogoń próbuje jeszcze stworzyć jakieś sytuacje podbramkowe.

84
    Nieudane zagranie Brzeziańskiego i futbolówka poturlała się spokojnie w rękawice bramkarza Pogoni.

82
    Nieudane dośrodkowanie Stefaniaka z rzutu wolnego. Głęboko zagraną piłkę zatrzymał Hartleb, a na dodatek był faulowany przez Zakrzewskiego.

80
    Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Szubert, na boisku pojawia się Przyborowski.

78
    Dobre wyjście na przedpole Hartleba. Dobrze spisuje się w tym elemencie bramkarz Gwardii Koszalin, a przecież w rundzie jesiennej sprokurował tak jedenastkę w Skolwinie.

77
    Nie przebierał w środkach Januszkiewicz i musi uważać, ponieważ ma kartonik na koncie.

75
    Kwadrans do końca spotkania i trenerzy mają jeszcze jedną zmianę do wykorzystania. Rezerwowi czekają na swoją szansę.

73
    Faul na połowie przeciwnika i Kowalczuk dopisany na listę kartkowiczów.

71
    GOL dla Pogoni!
    Strzelcem bramki RAFAŁ MAĆKOWSKI.

Jeszcze walczą o punkty szczecinianie! Maćkowski przeprowadził podobną akcję jak przy swoim poprzednim golu. Rajd w pole karne zakończył płaskim uderzeniem do bramki Gwardii!

71
    Zmiana w drużynie Pogoń II Szczecin: z boiska schodzi Wawrzynowicz, na boisku pojawia się Zakrzewski.

69
    Gol dla Gwardii!
    Strzelcem bramki ROBERT ZIĘTARSKI.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Ziętarski uciekł obrońcom Pogoni i główkował sprytnie na 3:1! To już chyba decydujący cios Gwardii.

67
    Zmiana w drużynie Pogoń II Szczecin: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Jaroch.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 54. Maćkowski, 71. Maćkowski – 3. Brzeziański, 61. Shimmura, 69. Ziętarski

Kartki:   55. Jopek (PO2), 66. Paczuk (PO2), 73. Kowalczuk (PO2) – 63. Szubert (GWA), 64. Dondera (GWA), 77. Januszkiewicz (GWA)

Pogoń II Szczecin: Henger – Paczuk, Obst, Jopek, Stefaniak – Borucki, Wawrzynowicz (71. Zakrzewski) – Bochnak (67. Jaroch), Starzycki (46. Kowalczuk), Maćkowski – Kitano.

Zmiany: Brylewski – Jaroch, Kowalczuk, Kuzko, Marczuk, Zakrzewski, Graczyk.

Gwardia Koszalin: Hartleb – Dondera, Wojciechowski, Stańczyk, Maciąg (53. Majtyka) – Shimmura, Grela (46. Ginter), Ziętarski, Sidor (46. Januszkiewicz), Szubert (80. Przyborowski) – Brzeziański.

Zmiany: Dulewicz – Sobiegraj, Majtyka, Januszkiewicz, Gregorek, Ginter, Przyborowski.