Indykpol – Cuprum 3:1 (koniec) | Exact – BKS Visła 3:2 (koniec) | ZAKSA – Jastrzębski 3:0 (koniec)
MKS – Stocznia 3:0 (koniec) | Resovia – Skra 2:3 (koniec)

8:14
    Zagrywki bełchatowian nie przyjmuje Thomas Jaeschke. Piłki meczowe dla PGE Skry.

3:4
    Asem serwisowym popisał się Bartosz Bednorz. Sprawdza Andrzej Kowal.

18:25
    W siatkę zagrywa również Thibault Rossard. PGE Skra w finale PlusLigi.

17:24
    Karol Kłos atakuje po bloku rzeszowian na środku siatki. Piłki na wagę awansu do półfinału do PGE Skry Bełchatów.

17:22
    Miała piłkę w górze Asseco Resovia, ale zablokowany został Marko Ivović. Sprawdza Andrzej Kowal.

16:21
    Asem serwisowym popisuje się Nikołaj Penczew. Za Perrina wchodzi Jaeschke.

16:20
    PGE Skra o krok od finału! Zatrzymany na prawym skrzydle został Thibault Rossard.

15:18
    Bardzo ważna akcja dla PGE Skry. Skutecznie zaatakował Bartosz Kurek. Wcześniej bełchatowianie podbili piłkę w niesamowicie trudnej sytuacji.

13:14
    Błąd podwójnego odbicia Piotra Nowakowskiego. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

13:13
    Zmiana decyzji. Piłka po zagrywce Bartosza Kurka wylądowała w boisku!

14:12
    Pomylił się w polu serwisowym Bartosz Kurek. Sprawdzają jednak bełchatowianie. Słusznie, to mógł być as.

7:4
    Piotr Nowakowski blokuje na środku siatki Karola Kłosa. Ucierpiał przy obronie Fabian Drzyzga.

25:21
    Nikołaj Penczew został zatrzymany na podwójnym blok! Show must go on!

24:21
    Zablokowany został Nicolas Uriarte, który atakował z sytuacyjnej piłki. Przerwa dla bełchatowian.

22:20
    Autowy serwis Mariusza Wlazłego. Sprawdzają bełchatowianie.

21:19
    Zagrywka po taśmie Rossarda, ale udanie przyjmuje Piechocki. W ataku przez Ivovicia został zatrzymany Mariusz Wlazły. Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Kacper Piechocki.

20:19
    Kto jak nie on?! Asem serwisowym popisuje się Thibault Rossard! Przerwa dla PGE Skry.

13:15
    Powiększa prowadzenie PGE Skra. Srećko Lisinac zdobywa punkt ze środka siatki. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

6:6
    I to było boisko! Oczko dla rzeszowian.

5:7
    Po kiwce Perrina podbili piłkę bełchatowianie, ale to mogło być boisko! Potem skończył Penczew. Sprawdza Asseco Resovia.

2:3
    Marcin Możdżonek daje sygnał do odrabiania strat! Punktowa zagrywka środkowego rzeszowian!

19:24
    Pewny atak z lewej flanki Mariusza Wlazłego. Piłki setowe dla PGE Skry Bełchatów.

16:20
    Marko Ivović przyjmuje na drugą stronę siatki. Wykorzystuje to Nicolas Uriarte!

14:17
    Za darmo oddaje piłkę PGE Skra. Pierwszego ataku nie skończył Możdżonek, ale poprawił John Gordon Perrin. Przerwa dla bełchatowian.

11:15
    Marko Ivović daje sygnał do odrabiania strat. As serwisowy serbskiego przyjmującego!

8:13
    Niedokładną piłkę otrzymał John Gordon Perrin i nie skończył ataku. Na kontrze Nikołaj Penczew obił blok. Czas dla Andrzeja Kowala.

7:9
    John Gordon Perrin odgryza się Bartoszowi Kurkowi! Kanadyjczyk trafia przyjmującego Skry serwisem!

5:9
    W kapitalnej dyspozycji w polu serwisowym jest Bartosz Kurek. Kolejna punktowa zagrywka tego zawodnika. Tym razem nie poradził sobie Marko Ivović.

5:7
    Ponownie problemy mieli rzeszowianie. Długa akcja. Koniec końców zablokowany został na prawym skrzydle John Gordon Perrin. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

5:6
    Bartosz Kurek show! Tym razem reprezentant Polski ustrzelił Marko Ivovicia.

5:5
    Mamy remis! Punktową zagrywką popisuje się Bartosz Kurek. Nieudanie przyjmował Perrin.

1:0
    A jednak! Miał rację Andrzej Kowal. Punkt dla Asseco Resovii.

0:1
    Autowy atak Jochena Schopsa z prawej flanki. Sprawdzają jednak rzeszowianie.

25:21
    Nie było dotknięcia siatki po stronie rzeszowian. Pierwsza partia dla Asseco Resovii!

25:21
    Mariusz Wlazły z prawego skrzydła atakuje w aut, ale sędziowie sprawdzają, bo nie są pewni swojej decyzji.

24:21
    Kontra rzeszowian! Jochen Schops na prawym skrzydle obija blok przeciwników. Piłki setowe dla wicemistrzów Polski.

23:21
    Z zagrywką Marko Ivovicia nie radzą sobie przeciwnicy, którzy przebijają piłkę na drugą stronę w aut!

19:19
    Kłopoty na przyjęciu Perrina i później na potrójnym bloku zatrzymany został Jochen Schops. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

19:18
    Odrabia straty PGE Skra! Asem serwisowym popisał się Nicolas Uriarte. Sprawdza Andrzej Kowal.

17:15
    Kolejna pomyłka w ekipie przyjezdnych. Atakował w siatkę lub został zablokowany Nikołaj Penczew. Przerwa dla szkoleniowca bełchatowian.

16:15
    Podwójny blok! Zatrzymany na prawym skrzydle został Mariusz Wlazły. Asseco Resovia wychodzi na prowadzenie.

13:13
    Kiepskie przyjęcie Penczewa i później Bartosz Kurek atakuje w aut! Mamy remis! Przerwa dla PGE Skry Bełchatów, ależ zerwał się doping w hali Podpromie!

12:13
    Autowy atak z lewego skrzydła Bartosza Kurka. Arbitrzy wyraźnie mieli problemy z podjęciem decyzji. Mamy weryfikację!

8:12
    Fatalnie zagrywkę Nikołaja Penczewa przyjmuje John Gordon Perrin! Przerwa dla Andrzeja Kowala. Resovia w niemałych opałach!

5:6
    Bartosz Kurek! Kapitalna zagrywka przyjmującego bełchatowian! Nie poradzili sobie w przyjęciu zawodnicy Asseco Resovii.

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Nowakowski, Jaeschke, Lemański, Perrin, Tichacek, Dryja, Ivović, Rossard, Schops, Drzyzga, Schmitt, Możdżonek, libero: Masłowski, Wojtaszek.
    PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Marcyniak, Kurek, Kłos, Bednorz, Gladyr, Janusz, Uriarte, Szalpuk, Winiarski, Penczew, libero: Piechocki, Milczarek.

Sędziowie: Twardowski Maciej – Pindral Szymon.