Besiktas – Lyon 2:1 (6:7 po rz. karnych) | Schalke 04 – Ajax 3:2 (po dogrywce) | Genk – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Man Utd – Anderlecht 2:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Manchester United
2:1 (1:1)
RSC Anderlecht
Czwartek 20.04.2017, 21:05 • Old Trafford, Manchester • Liga Europy UEFA • Ćwierćfinał
    107. Marcus Rashford (MAN) - 2:1

107
    Gol dla United!

Nareszcie dopinają swego zawodnicy "Czerwonych Diabłów"! Kolejne mocne dośrodkowanie na pole karne, gdzie tym razem czysto wygrywa starcie w powietrzu Fellaini. Zgranie do MARCUSA RASHFORDA, który bierze na zamach obrońcę i płaskim strzałem pokonuje Martineza! 2:1 i szaleństwo na Old Trafford!
    31. Sofiane Hanni (AND) - 1:1

31
    Gol dla Anderlechtu!

I stało się to co przepowiadaliśmy! Wchodzą na połowę przeciwnika zawodnicy z Brukseli. Mamy potężne uderzenie na bramkę Acheamponga i rykoszet – poprzeczka! Piłka spada pod nogi Teodorczyka, ale ten nie potrafi skierować jej do siatki. Polaka wyręcza kapitan gości – SOFIANE HANNI i wszystko zaczyna się od początku – 1:1!
    10. Henrich Mchitarjan (MAN) - 1:0

10

Szybko otwierają wynik tego spotkanie 20-krotni Mistrzowie Anglii! Wychodzą z kontrą piłkarze miejscowych, a po dobrej centrze kiksuje na własnej połowie Mbodji. Natychmiast płaskie zagranie od Rashforda do HENRICHA MCHITARJANA. Ormianin decyduje się na płaskie uderzenie i piłka ląduje tuż przy lewym słupku bramki Martineza! 1:0!

Mariusz Nyka

Gole: 10. Mchitarjan, 107. Rashford – 31. Hanni

Kartki:   33. P. Pogba (MAN) – 12. Tielemans (AND), 98. D. Appiah (AND)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 10:6. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 12:6. Spalone: 4:1. Foule: 15:11.