Biała Podlaska – Spartakus 1:4 (koniec) | KSZO – Orlęta 2:1 (koniec) | Karpaty K. – Unia T. 3:1 (koniec)
Avia – Resovia 1:1 (koniec) | Małogoszcz – Garbarnia 0:0 (poz.) | Podhale N. Targ – Soła 0:1 (koniec)
Trzebinia-Siersza – Cosmos N. 2:1 (koniec) | Stal Rz. – Motor 0:2 (koniec)
KSZO Ostrowiec Św.
2:1 (0:1)
Orlęta Radzyń Podlaski
Sobota 22.04.2017, 15:00 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • 3 liga, grupa IV

Pojedynek nie układał się po myśli zawodników KSZO Ostrowiec, a mimo to potrafili zwyciężyć. Gole dla lepszego zespołu zdobyli Grunt oraz Łokieć. (16:59:35)

90

83
    Gol dla KSZO!
    Strzelcem bramki KAMIL ŁOKIEĆ.

Ten zwrot akcji kibice zapamiętają na długo. KSZO Ostrowiec odwróciło wynik 0:1 na 2:1, a autorem gola w 86. minucie Łokieć!

67
    Strzelcem bramki MICHAŁ GRUNT.

Grunt był czujny w polu karnym przyjezdnych i wyrównał na 1:1 przy biernej postawie obrońców z Radzynia Podlaskiego!

46

45

30
    Gol dla Orląt!
    Strzelcem bramki ADRIAN ZARZECKI.

Orlęta wyszli na prowadzenie po rzucie wolnym. Świetna odpowiedź przyjezdnych na ataki KSZO Ostrowiec!

20
    Po 20 minutach bezbramkowo w Ostrowcu. Aktywniejsi są gospodarze, którzy atakują pozycyjnie i szukają miejsca między obrońcami z Radzynia Podlaskiego.

1

Będziemy informować o zmianach w meczu KSZO Ostrowiec z Orlętami Radzyń Podlaski. Gospodarze zamierzają w sobotę zostać liderami. Ich przeciwnik walczy o utrzymanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 15.

Przed meczem KSZO Ostrowiec traci punkt do lidera Garbarni Kraków. W poprzedniej kolejce zremisowało 1:1 z Unią Tarnów i zamierza ekspresowo wrócić na zwycięski szlak. Orlęta wygrali tydzień temu 4:2 z Avią Świdnik.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 67. Grunt, 83. Łokieć – 30. Zarzecki