Śląsk II – Jastrzębie 0:2 (koniec) | Lechia ZG – Stal B. 0:0 (koniec)
Śląsk II Wrocław
0:2 (0:0)
GKS Jastrzębie
Niedziela 23.04.2017, 13:00 • Stadion Śląska Oporowska 62, Wrocław • 3 liga, grupa III

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (14:56:32)
    To już koniec tej rywalizacji:

To już koniec tej emocjonującej rywalizacji. Dość długo wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, jednak w końcówce dał o sobie znać najlepszy zawodnik GKS-u Jastrzębie Wojciech Caniboł. Zdobył on dwie bramki i dzięki jego skuteczności Jastrzębie umocniło się na prowadzeniu w III Lidze. Śląsk II Wrocław z kolei nadal zajmuje miejsce tuż nad kreską i musi się martwić o byt w tej klasie rozgrywkowej.

90+4

90+3
    Skuteczną interwencją w ostatnich fragmentach rywalizacji popisał się jeszcze Świerczek po kąśliwym strzale z rzutu wolnego.

90+2
    Gospodarze szukali jeszcze swojej okazji dośrodkowaniem w pole karne, ale dobrze interweniuje bramkarz gości. Po chwili mamy żółtą kartkę dla zawodnika z Jastrzębia.

90+1
    Grę od rzutu wolnego pośredniego wznawia przyjezdna ekipa. Śląsk jednak już po chwili wywalczył rzut wolny na dwudziestym metrze.

90
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Ali, na boisku pojawia się Kopacz.

89
    Ostatnia zmiana w ekipie gości. Za moment dowiemy się który z zawodników opuści boisko, a kto na nim się pojawi.

88
    Miejscowi piłkarze konstruują swój atak na lewej stronie boiska, ale w prosty sposób tracą futbolówkę.

87
    Sędzia powinien doliczyć do tego spotkania jeszcze kilka minut. Nie wydaje się jednak możliwe, aby gospodarze odrobili już teraz straty.

86
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Caniboł, na boisku pojawia się Jaszka.

83
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki WOJCIECH CANIBOŁ!

Ależ kapitalny okres w wykonaniu przyjezdnej drużyny! Podwyższają oni prowadzenie po cudownym dośrodkowaniu z lewej strony boiska i późniejszym dopełnieniu formalności strzałem głową przez Wojciecha Caniboła! Asystę w tej sytuacji zaliczył Jadach.

81
    Gospodarze w tym meczu są równorzędnym rywalem dla lidera III Ligi, ale są zdecydowanie mniej skuteczni.

80
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Scalet, na boisku pojawia się Stempin.
    Mamy otwarcie wyniku:

78
    Gol dla Jastrzębia 1962 Jastrzębie!

Przyjezdna ekipa obejmuje prowadzenie w tej rywalizacji! Po zagraniu w pole karne najlepiej w szesnastce zachował się Wojciech Caniboł i otworzył wynik rywalizacji!

78
    To już ostatnie fragmenty tej rywalizacji. Trzeba jednak przyznać, że póki co nie jesteśmy świadkami wysokiej jakości widowiska.

78
    Teraz z kolei mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Postaramy się niebawem dowiedzieć jaki zawodnik wszedł na boisko, a kto je opuścił.

77
    Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Ostatecznie wszystko faulem kończy gracz miejscowej drużyny. Nadal nie mieliśmy jeszcze w tym meczu żadnej żółtej kartki.

75
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Musioł, na boisku pojawia się Kawula.

72
    Do wejścia na boisko przygotowany jest już jeden z graczy gości. Za moment dowiemy się również kto opuści boisko.

71
    Mijają kolejne minuty, a my nadal nie doczekaliśmy się goli na stadionie Śląska Wrocław. W dalszym ciągu drużyny nie potrafią zagrozić bramce rywali.

70
    Za moment Mariusz Pawelec wznowi grę od rzutu wolnego. Mieliśmy wcześniej faul w ataku jednego z zawodników przyjezdnego teamu.

69
    Zieliński ładnie przechwycił piłkę na własnej połowie boiska, ale później otrzymał zdecydowanie zbyt mocne zagranie na wolne pole.

68
    Warto zauważyć, że obaj trenerzy nie dokonują w tym meczu zbyt wielu zmian. Jak do tej pory boisko opuścił tylko jeden z graczy gości, a mianowicie Weis.

67
    Farid Ali nie miał w tej sytuacji szans na dojście do podania od partnera i w efekcie piłka wychodzi na aut bramkowy.

66
    Odważnie interweniuje w tej sytuacji Budzyński i zdołał wyłapać futbolówkę po wrzutce na piąty metr.

65
    Mamy teraz dłuższą przerwę w grze. Opatrywany jest jeden z zawodników przyjezdnej drużyny. Podczas tej akcji sędzia słusznie zastosował wcześniej korzyść.

64
    Świetną okazję do wyprowadzenia kontry mieli goście, ale wszystko skończyło się tylko na złym uderzeniu głową.

63
    Zieliński stara się podłączyć do ofensywnej akcji swojej drużyny. Ostatecznie piłkę spod jego nóg wybija rywal na aut.

62
    Szukają dla siebie pozycji strzeleckiej goście, ale w porę wmieszał się w to wszystko Budzyński i wyłapał futbolówkę.

61
    W drugiej połowie mamy zdecydowanie więcej przewinień ze strony miejscowej drużyny. Tym razem po centrze gości z rzutu wolnego defensor Śląska ekspediuje piłkę na korner.

60
    Za nami już godzina tej rywalizacji. W dalszym ciągu żadna z ekip nie zdołała wpisać się na listę strzelców.

59
    Scalet dobrze zastosował w tej sytuacji pressing i po chwili wybił piłkę spod nóg rywala za linię boczną boiska.

58
    Trzeba zauważyć, że obie ekipy grają dzisiaj bardzo solidnie w defensywie. Brakuje jednak przez to okazji podbramkowych.

57
    Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego gracza gości. Piłka przeleciała przez całe pole karne i żaden z zawodników nie był w stanie oddać uderzenia.
    Wyborną okazję miał po przerwie Pacholski:

55
    Kompletnie nieudana kombinacja w ataku pozycyjnym miejscowych graczy, Nadal wrocławianie nie przeprowadzili żadnej zmiany.

54
    Wyżej teraz pressingiem starają się zagrać przyjezdni piłkarze, ale dobrze sobie z tym radzą wrocławianie.

53
    Ależ okazję marnują przyjezdni piłkarze! Po centrze z lewej strony boiska najpierw minął się z futbolówką gracz z Jastrzębia na piątym metrze, a później Piotr Pacholski chybił w wybornej sytuacji!

52
    Zdaniem arbitra Mariusz Pawelec faulował w tej sytuacji zastawiającego piłkę na czterdziestym metrze przeciwnika.

51
    Mocne wstrzelenie piłki w pole karne jastrzębian z prawego skrzydła, ale w porę wybija futbolówkę Kulawiak.

50
    Wrocławianie spróbowali zaskoczyć rywali szybkim wznowieniem gry od autu, ale defensywa przyjezdnych była na to przygotowana.

49
    Dość przypadkowo po dośrodkowaniu zawodnika gospodarzy mamy zagrożenie pod bramką gości. Finalnie jednak piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

48
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gracza gości mamy niecelne uderzenie w krótki róg bramki zawodnika z Jastrzębia.

47
    GKS Jastrzębie rusza po przerwie ze swoim pierwszym atakiem. Wszystko jednak kończy się dla graczy tego teamu pechowo i od bramki wznowi grę Budzyński.

46
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Weis, na boisku pojawia się Szczęch.

46
    Do przerwy mamy remis:

To już koniec pierwszej odsłony tej rywalizacji. Śląsk II Wrocław remisuje bezbramkowo z faworyzowanym GKS-em Jastrzębie. Goście są aktualnym liderem rozgrywek III Ligi i z pewnością myślą o wywiezieniu z Wrocławia trzech punktów. Wrocławianie jednak łatwo się nie poddają i byli nawet stroną lekko przeważającą w pierwszej połowie. Bergier trafił w 23. minucie w poprzeczkę i zmarnował tym samym idealną okazję na otwarcie wyniku spotkania. Liczymy na dalsze spore emocje w drugiej części meczu!

45+2

45+2
    Sędzia upomina jeszcze słownie jednego z graczy gości. Popełnił on przewinienie na graczu Śląska II Wrocław na własnej połowie boiska.

45+1
    To był chyba ostatni akcent tej części gry. Bardzo niecelne uderzenie z woleja zanotował jeden z zawodników Śląska II Wrocław.

45
    Wrocławianie wyprowadzają ostatni atak w tej części pojedynku. Ich rywale nie decydują się na zastosowanie wyższego pressingu.

44
    Sędzia nie powinien doliczać zbyt wielu minut do tej odsłony spotkania. Gra toczy się bardzo płynnie i nie mamy zbyt wieu przewinień.

43
    Z pewnością za moment obaj szkoleniowcy będą mogli przekazać swoim podopiecznym sporo uwag w szatni.

42
    Na szybkości był w tej sytuacji mijany doświadczony defensor Śląska II Wrocław Mariusz Pawelec, ale w porę zaasekurował go jeden z partnerów.

41
    Wzmaga się doping przyjezdnych kibiców na trybunach. Trzeba przyznać, że lider III Ligi może liczyć na dość spore wsparcie ze strony swoich fanów.

40
    GKS Jastrzębie starał się wyprowadzić kontratak na prawej stronie boiska, ale pomocnik tej drużyny niecelnie zagrywał po linii na wolne pole.

39
    Nie zrozumieli się w tej sytuacji gracza z Wrocławia. W efekcie spokojnie mógł interweniować wychodzący z bramki Świerczek.

38
    Zbliżamy się powoli do zakończenia pierwszej odsłony rywalizacji. Jeszcze żadna z ekip nie zdołała otworzyć wyniku spotkania.

37
    Grę od własnej bramki za moment wznowi Budzyński. Przyjezdni piłkarze nie pozwalają mu krótko podać do partnera.

36
    Lepszy okres gry ze strony zawodników gości. To oni teraz przez dłuższy czas utrzymują się przy piłce na połowie rywali.

35
    Niezła kombinacja przyjezdnego teamu przed polem karnym Śląska. Finalnie niecelnie zza pola karnego przymierzył pomocnik Jastrzębia.

34
    Nieatakowany w tej sytuacji Budzyński niecelnie wybija piłkę na połowę rywali. W efekcie jastrzębianie wznowią grę od autu.

33
    Bardzo wysokie dośrodkowanie zmierza w szesnastkę gości i bez najmniejszego problemu wyłapuje futbolówkę Świerczek.

32
    Popsuła się wyraźnie pogoda we Wrocławiu. Zawodnicy muszą teraz grać podczas bardzo obfitego opadu deszczu.

31
    Obaj szkoleniowcy na stojąco oglądają poczynania swoich podopiecznych. Wrocławianie aktualnie konstruują akcję na prawej stronie boiska.
    Gospodarze stworzyli sobie najlepszą okazję do objęcia prowadzenia:

30
    Pół godziny rywalizacji za nami. Śląsk ma w tym momencie przewagę na boisku. Jastrzębianie jednak dobrze spisują się w defensywie.

29
    Bardzo szybki kontratak miejscowej drużny. Ostatecznie wszystko finalizuje bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu Maciej Pałaszewski.

28
    Kami Wrótny wysokim zagraniem po linii szukał swojego partnera z drużyny, a piłkę wybija po chwili jeden z rywali na aut.

27
    Defensor przyjezdnej drużyny wznowi za moment grę od rzutu wolnego pośredniego. Wcześniej napastnik Śląska był na spalonym.

25
    Łukasz Wiech dość ryzykownie wyprowadza piłkę z własnej połowy. Później Loureiro szuka okazji do centry na lewym skrzydle.

24
    Jastrzębianie starają się uspokoić swoją grę, ale znowu wszystko kończy się ich stratą. Fatalnie górne podanie posyłał Zajączkowski.

23
    W końcu mamy lepszą okazję dla gospodarzy! Po mocnym uderzeniu Bergiera futbolówka ostatecznie zatrzymuje się na poprzeczce bramki Świerczka!

22
    Mijają kolejne minuty pierwszej części rywalizacji. Żadna z ekip nie stworzyła sobie nadal żadnej groźniejszej sytuacji podbramkowej.

20
    Mathieu Scalet przymierzył z dalszej odległości, a futbolówka po rykoszecie przelatuje dość znacznie obok bramki.

19
    Świerczek spokojnie opanował futbolówkę we własnym polu karnym, a chwilę później jego partner traci ją jeszcze na własnej połowie.

18
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego zawodnika przyjezdnego teamu, a po nim mamy niecelne uderzenie głową jednego z graczy gości.

17
    Może się podobać akcja w ataku pozycyjnym konstruowana przez jastrzębian. Finalnie uderzenie zza pola karnego minimalnie mija bramkę. Po drodze mieliśmy jeszcze rykoszet i będzie korner.

16
    GKS Jastrzębie stara się skonstruować akcję w ataku pozycyjnym. Ich rywale z Wrocławia nieźle jednak spisują się w obronie.

15
    Już kwadrans tego spotkania za nami. Nadal utrzymuje się bezbramkowy remis, a oba teamy nie stwarzają sobie dogodnych sytuacji strzeleckich.

14
    Świerczek krótkim podaniem znalazł partnera i GKS Jastrzębie wychodzi z ofensywną akcją. Wznowią oni grę od rzutu rożnego po interwencji Łukasza Wiecha.
    Zapowiada się dobre widowisko:

12
    Za moment swoją grę od rzutu wolnego wznowią wrocławianie. Po centrze w pole karne mamy udaną interwencję głową gracza gości.

11
    Budzyński dalekim wybiciem piłki szuka swoich partnerów na połowie jastrzębian. Wrocławianie utrzymują się w posiadaniu futbolówki.

10
    Maciej Pałaszewski był faulowany przez rywala w środkowej strefie boiska. Sędzia prawidłowo odgwizdał przewinienie.

9
    Pawelec z Zielińskim wyprowadzają piłkę z własnej połowy. Później jednak podanie w strefę ofensywną kończy się stratą.

8
    Słabej jakości dośrodkowanie powędrowało w szesnastkę gości z lewej strony boiska. Chwilę później Caniboł nie doszedł do zagrania na wolne pole.

7
    Na ofsajdzie znalazł się napastnik miejscowej drużyny. W efekcie od rzutu wolnego pośredniego wznowią grę jastrzębianie.

6
    Wrocławianie wznawiają grę od autu. Ich rywale walczą o przejęcie futbolówki i wyprowadzenie kontrataku.

5
    Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie boiska. Nadal utrzymuje się w tym meczu bezbramkowy remis.