Zduńska Wola – Clearex 7:3 (koniec) | Red Dragons – Red Devils 2:0 (koniec) | Głogów – AZS UŚ 3:2 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:0 (1:0)
Red Devils Futsal Club
Sobota 06.05.2017, 18:00 • Hala OSiR w Pniewach • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 23

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie ! Widzimy się już w środę w spotkaniu z Euromaster Chrobry Głogów (19:33:20)

Strzelcem obu bramek Michał Ozorkiewicz!

39
    Strzelał Kaźmierczak, lecz Foltyn broniąc podaje piłkę do Hołego, który nie trafia na pustą bramkę

37
    Czwarty faul gospodarzy i żółta kartka dla Stankowiaka za nierozważne zachowanie

36
    Michał Roj kosi dziś ostro. Najpierw Wojciechowski nadział się na niego, teraz Laskowski. Goście muszą uważać na
    Roja

34
    Chojnice ostrożnie rozgrywają tę połowę nie pozwalając sobie tak na przewinienia jak w 1 połowie

33
    Gorący, wręcz ogłuszający doping kibiców z Pniew nastraja dziś Smoki do walki.

32
    Frajtag nad bramka Gości

32
    Podanie Wachońskiego otrzymuje Skrzypek, lecz piłka trafia na aut

31
    Ozorkiewicz źle odbiera podanie mając prawie pustą bramkę gości. Kartuszyński zdążył na czas wrócić do bramki i akcja nie kończy się bramką

28
    Stankowiak przejmuje piłkę, lecz bramkarz gości zatrzymuje go z prawej strony bramki

21
    Rozpoczęliśmy drugą połowę! A Stankowiak już pod bramką gości próbuje pierwszego strzału

21

Zapraszamy na drugą połowę, która rozpocznie się już za kilka minut

Tego znacznego gola w 17 minucie strzelił Michał Ozorkiewicz

Po pierwszej połowie Red Dragons Pniewy wygrywają z dzisiejszymi Gośćmi, Red Devils Chojnice 1:0

19
    Błaszyk biegnie z piłką lecz Kartuszyński wbiega mu w drogę i Błaszyk unosi się w powietrzu. Żółta kartka dla bramkarza Gości

17
    Kolesnik podaje do Kaźmierczaka, lecz ten nie zdążył do piłki. Piłkę przejmują Smoki

16
    Drugie przewinienie Smoków

16
    Diabły z Chojnic grają dziś agresywnie...

15
    Strzał Frajtaga z lewej strony boiska broni Kartuszyński

14
    Trzecie przewinienie gości. Faulowany Skrzypek

14
    Skrzypek przy piłce, lecz zawodnicy z Chojnic nie dają mu przejść dalej z piłką. Faul dla Red Devils

10
    Podanie Stankowiaka do Hołego byłoby świetną szansą na gola,lecz piłkę odbierają goście

9
    Wachoński podchodzi coraz bliżej z piłką do bramki gości, lecz szansa na strzał jeszcze się nie trafiła

9
    Frajtag w ostatnim momencie broni Wojciechowskiego, który był tuż przy bramce gospodarzy

8
    Frajtag wymierza strzał na bramkę Gości,lecz piłka wylatuje na aut

8
    Nowa krew w Chojnicach zmotywowała zawodników Devilsów do walki. Mecz jest dziś niezwykle wyrównany. Póki co oczywiście

7
    Strzela Skrzypek,lecz strzał jest tak delikatny,że Katruszyński spokojnie broni

6
    Kolesnikow strzela! Piłkę jednak broni z wielką łatwością Foltyn!

6
    Wojciechowski biegnie z piłką, lecz Michalski szybkim ruchem odbiera mu piłkę.

5
    Przy piłce chwilowo utrzymują się Chojnice

4
    Skrzypek podaje do Wachońskiego,lecz ten nie wykańcza okazji która mu się przytrafiła

4
    Pierwszy faul Red Devils

3
    Mączkowski w natarciu na bramkę Foltyna. Drużyna Chojnic gra dziś bardzo ostro !

3
    Pierwsza próba Smoków! Wachoński odbiera podanie od Hołego i strzela, lecz piłkę przechwytuje bramkarz gości

2
    Pierwsza próba Chojnic. Kaźmierczak strzela, lecz piłka leci tuż obok słupka

1
    Smoki na spokojnie rozgrywają pierwszą minutę spotkanie przesuwając się w kierunku bramki gości

1
    Mecz rozpoczęli gospodarze

1

Trwa prezentacja drużyn!

Już za chwilę ! Początek spotkania Red Dragons Pniewy- Red Devils Pniewy!

Do rozpoczęcia spotkania zostało 13 minut!

Red Dragons Pniewy: Foltyn,(Budych)- Wachoński, Frajtag, Skrzypek, Hoły- Roj, Ozorkiewicz, Miałkas, Zdankiewicz, Stankowiak, Kijak, Błaszyk, Michalski

Red Devils Chojnice: S. Kartuszyński ,(M,Kartuszyński )-Mączkowski, Kolesnik, Wojciechowski, Kaźmierczak- P.Laskowski, Wardowski, D.Laskowski

Sędziowie: Krupa, Steczko, Łuczak, Kamiński.

Już za pół godziny rozpoczniemy pierwszą połowę! Hala Trybuny dopiero się napełniają kibicami,ale jest pewne,że jak co spotkanie zaliczymy komplet kibiców
    Trwa rozgrzewka !
    Zapraszam na hale!

Witam z hali OSiR w Pniewach. Już za około 55 min rozpoczną się czerwone derby! Na parkiecie zobaczymy Red Dragons Pniewy i Red Devils Chojnice! Zapraszam do śledzenia relacji !

Kto wygra? Do kogo uśmiechnie się los? O tym przekonamy się w sobotni wieczór! Zapraszam już po godzinie 17. Wszystkich tych, którzy nie mogą na żywo oglądać spotkania zapraszam na moją relację. Pamiętajcie! Futsal is better! Do zobaczenia :)

Dziś, godzina 18. Kibice z Pniew po tak długim czasie oczekiwania wreszcie powrócą do hali by dopingować swój klub. Może te gorące wsparcie pomoże Red Dragons wygrać? Czerwone derby zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Red Devils Chojnice przyjadą pewni walcząc o punkty.

Red Dragons w jednym z ostatnich spotkań rundy zasadniczej odczuli zmianę jaka zaszła w zawodnikach Czerwonych Diabłów. Oba zespoły zremisowały bowiem w Wielką Sobotę 3-3. Chociaż faworytem spotkania byli zawodnicy z Pniew to o wyniku zaważyły jednak błędy.

Red Dragons Pniewy. Typowani do grupy mistrzowskiej dzięki wielu niesprzyjającym czynnikom spadli do tej niższej grupy. Pasmo nieszczęść jakie przyczepiło się do Smoków w ostatnim meczu z AZS UŚ Katowice skumulowało się. Mimo, że do przerwy prowadzili Dragonsi, to niestety druga połowa była druzgocąca w skutkach dla Pniewian. Przegrali spotkanie 6-2.

Rozpocznę od gości. Devilsi w ostatnim czasie nabrali wiatru w żagle. Mogą zawdzięczać to selekcjonerowi Reprezentacji Polski, Andrzejowi Biandze, który dołączył do diabelskiej rodziny. Mimo takiego wzmocnienia mają na koncie zaledwie 3 punkty. Ostatnie spotkanie jakie rozegrali w Głogowie przegrali w ostatnich sekundach 2:3 mimo, że większość spotkania prowadzili 2:1. Można więc planować, obliczać, a wynik i tak wyjdzie zazwyczaj inny. To jest futsal!

Zarówno Red Dragons jak i Red Devils uplasowali się w grupie spadkowej. Wróćmy jednak naszą niezawodną pamięcią do ostatniej kolejki.
    Tabela po rundzie zasadniczej

Jak wygląda tabela po rundzie zasadniczej?

Po długiej przerwie zapraszam do Pniew na pierwszy mecz ligi finałowej w prawdziwie czerwonych barwach. Na boisko bowiem wyjdą dwa waleczne zespoły: Red Dragons Pniewy oraz Red Devils Chojnice.