1:2 (0:0)
KS Constract Lubawa
Sobota 06.05.2017, 19:00Baraż o awans do Futsal Ekstraklasy • Runda 1

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (20:54:05)

Pierwszy mecz barażowy kończy się triumfem Constractu Lubawa 2:1. Gości do zwycięstwa poprowadzili Sass i Kawka, natomiast honorowego gola po stronie pokonanych wywalczył Martinez.

40:00

39:40
    Niesamowite! Martinez nie trafił nawet w światło bramki!

39:34
    Jeden z lubawian zagrywał piłkę ręką. Gospodarze będą egzekwować przedłużony rzut karny.

39:30
    Dziubczyński ładnie poszedł na przebój, następnie uderzył, ale trafił prosto w przeciwnika!

39:00
    Już tylko minuta została do zakończenia dzisiejszego starcia w Jelczu-Laskowicach! Końcówka obfituje w emocje.

38:42
    Znów zrobiło się bardzo, ale to bardzo groźnie! Bondarenko ze sporymi problemami zatrzymał Witka.

38:25
    Martinez poszedł na przebój. Później postanowił huknąć z dystansu, jednak posłał piłkę wysoko ponad bramką strzeżoną przez Bondarenkę.

38:08
    Faule: 3-5.

37:47
    Gospodarze ponownie wchodzą w to spotkanie! Ożywiły się trybuny, kibice gromko skandują: "jeszcze jeden, jeszcze jeden".

37:12
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki GERARD GONZALEZ MARTINEZ. Kapitalna akcja gospodarzy została zwieńczona pewnym golem Martineza!

37:00
    Przyspieszyli goście. Szybka akcja gości została zwieńczona uderzeniem Kawki, które sparował golkiper Orła Futsal Jelcz-Laskowice.

36:27
    Ładnie przymierzył teraz Ossowski! Piłka otarła się o słupek i opuściła boisko.

35:30
    Gra została przerwana, bo na parkiecie leży Gutierrez.

35:12
    Jeden z miejscowych oddał strzał z dystansu, ale piłka nie zmierzyła w światło bramki. Wyraźnie niecelne uderzenie.

35:00
    Za pięć minut mecz zostanie zakończony. Obecnie nie dzieje się nic, co mogłoby kogokolwiek zainteresować. Częściej przy piłce znajdują się goście.