1:2 (0:0)
KS Constract Lubawa
Sobota 06.05.2017, 19:00Baraż o awans do Futsal Ekstraklasy • Runda 1

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (20:54:05)

Pierwszy mecz barażowy kończy się triumfem Constractu Lubawa 2:1. Gości do zwycięstwa poprowadzili Sass i Kawka, natomiast honorowego gola po stronie pokonanych wywalczył Martinez.

40:00

39:40
    Niesamowite! Martinez nie trafił nawet w światło bramki!

39:34
    Jeden z lubawian zagrywał piłkę ręką. Gospodarze będą egzekwować przedłużony rzut karny.

39:30
    Dziubczyński ładnie poszedł na przebój, następnie uderzył, ale trafił prosto w przeciwnika!

39:00
    Już tylko minuta została do zakończenia dzisiejszego starcia w Jelczu-Laskowicach! Końcówka obfituje w emocje.

38:42
    Znów zrobiło się bardzo, ale to bardzo groźnie! Bondarenko ze sporymi problemami zatrzymał Witka.

38:25
    Martinez poszedł na przebój. Później postanowił huknąć z dystansu, jednak posłał piłkę wysoko ponad bramką strzeżoną przez Bondarenkę.

38:08
    Faule: 3-5.

37:47
    Gospodarze ponownie wchodzą w to spotkanie! Ożywiły się trybuny, kibice gromko skandują: "jeszcze jeden, jeszcze jeden".

37:12
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki GERARD GONZALEZ MARTINEZ. Kapitalna akcja gospodarzy została zwieńczona pewnym golem Martineza!

37:00
    Przyspieszyli goście. Szybka akcja gości została zwieńczona uderzeniem Kawki, które sparował golkiper Orła Futsal Jelcz-Laskowice.

36:27
    Ładnie przymierzył teraz Ossowski! Piłka otarła się o słupek i opuściła boisko.

35:30
    Gra została przerwana, bo na parkiecie leży Gutierrez.

35:12
    Jeden z miejscowych oddał strzał z dystansu, ale piłka nie zmierzyła w światło bramki. Wyraźnie niecelne uderzenie.

35:00
    Za pięć minut mecz zostanie zakończony. Obecnie nie dzieje się nic, co mogłoby kogokolwiek zainteresować. Częściej przy piłce znajdują się goście.

33:45
    Faule: 2-5.

33:25
    Orzeł egzekwował rzut rożny, lecz nic z tego nie wynikło. Dobrze spisali się defensorzy Constractu Lubawa.

32:54
    Ogromne zamieszanie pod bramką ekipy z Lubawy! Dziubczyński miał szansę na zdobycie gola, ale trafił prosto w bramkarza!

32:00
    Jeszcze wiele może się tutaj zdarzyć. Obie ekipy mają sposobność do tego, by wyjść z szybką kontrą. Każda z nich może być zabójcza.

31:50
    Piłka poszła prawą stroną boiska. Próbował uderzyć Kozak, lecz nic z tego nie wynikło. Jęk zawodu na trybunach.

31:00
    Zgromadzeni kibice zaczynają prowadzić coraz to głośniejszy doping. Widać, że chcą ponieść swoich ulubieńców do lepszego wyniku.

30:30
    Przed momentem na konto gości powędrował piąty faul akumulowany. Każde kolejne przewinienie zawodników Constractu skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.

30:18
    Faule: 1-5.

29:04
    Należy przypomnieć, że drużyny te spotkają się raz jeszcze, bo baraże składają się z dwóch meczach. W związku z tym wynik dzisiejszego pojedynku jeszcze niczego nie przesądzi.

28:44
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki DAWID KAWKA. Zawodnik przyjezdnej ekipy otrzymał świetne podanie i bez problemu pokonał golkipera Orła. Gospodarze w tarapatach.

28:11
    Sporo walki w środku pola. Brakuje konkretów. Nie mamy zbyt wielu celnych uderzeń.

27:00
    Już tylko trzynaście minut efektywnej gry pozostało do zakończenia tego pojedynku. Wciąż mamy jednobramkowe prowadzenie gości z Lubawy.

26:33
    Goście mają już na swoim koncie cztery przewinienia. Lubawianie muszą uważać na kolejne faule.

26:06
    Faule: 1-3.

26:01
    Gospodarze natomiast prezentują chaotyczny futsal. W ich atakach brakuje składności.

25:44
    Gra gości jest bardzo przemyślana. Widać, że są dobrze poukładani pod kątem taktycznym. Przyjezdni sporadycznie gubią piłkę.

25:00
    Pięć minut gry w ramach drugiej połowy już za nami. W dalszym ciągu nie jest to jakiś porywający spektakl...

24:19
    Było blisko, ale ostatecznie Wasiak nie zdołał skierować piłki do bramki. Tym razem Wiegels nie został zmuszony do interweniowania.

23:43
    Miejscowi wyglądają na przygaszonych. Grają tak, jakby nie wyszli z szatni.

22:57
    Jeżeli ktoś tu liczył na szybką reakcję gospodarzy, to może czuć się rozczarowany. Bliżej zdobycia drugiego gola są goście z Lubawy.

22:31
    Wydaje się, że w pierwszej połowie Constract grał lepiej. Goście dobrze zaczęli też drugą odsłonę tego spotkania, co poskutkowało golem.

21:44
    Rozczarowanie na twarzach kibiców, którzy zasiedli dziś na trybunach hali w Jelczu-Laskowicach. Jest ich wielu, około 1000.

21:32
    Strzelcem bramki DANIEL SASS. Grubalski wyśmienicie podał do Sassa, który z ogromną łatwością wpakował piłkę do siatki. W końcu mamy trafienie! Może to wpłynie na dalszy obraz rywalizacji.

21:00
    Faule: 0-1.

20:22
    Lubawianie od razu rzucili się do ataku. Uderzał Szczepaniak, ale piłka poleciała daleko obok słupka.

20:01

Do przerwy mamy bezbramkowy remis. Odnotowaliśmy kilka groźnych akcji, jednak żadna z nich nie została zwieńczona trafieniem. Cóż tu wiele się rozwodzić, liczyliśmy na lepsze widowisko.

20:00

19:04
    Z lewej flanki uderzał Dziubczyński, ale piłka ponownie poszybowała obok bramki strzeżonej przez Bondarenkę.

18:45
    Faule 5-2.

18:25
    Gospodarze próbują oddawać strzały z dystansu, lecz zwykle trafiają prosto w przeciwników.

17:55
    Kibice wyglądają na nieco zniecierpliwionych. Nic w tym dziwnego, za moment skończy się pierwsza połowa, a my wciąż czekamy na gola.

17:17
    Ostatnie minuty są całkiem ciekawe. Na pewno znacznie bardziej interesują, aniżeli początek tego spotkania.

16:27
    Spokojnie wymieniają się piłką gospodarze. Widać, że chcą nieco uspokoić swe poczynania.

15:53
    Gonzalez odegrał do Gutierreza, ale ten trafił prosto w jednego z przeciwników. Rzut rożny dla gospodarzy.

15:51
    Brzydko przewinił teraz Ossowski. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę i podyktował rzut wolny dla gospodarzy.

15:00
    Kwadrans gry za nami. W ostatnich minutach lepiej spisują się goście z Lubawy. Miejscowi mają problem z wyprowadzaniem składnych akcji.

14:36
    Faulowany był Karbowski. Na koncie gospodarzy mamy już pięć przewinień. Każdy kolejny faul skutkował będzie przedłużonym rzutem karnym.

14:00
    Ależ zrobiło się gorąco! Wierzgacz oddał przypadkowy strzał na własną bramkę. Tym razem uratował go słupek!

12:44
    Gutierrez oddał kolejny strzał, lecz trafił prosto w objęcia Bondarenki. Bardzo dobrze ustawiony był golkiper Constractu Lubawa.

12:22
    Lubawianie zaczynają grać coraz wyżej. Widać, że złapali wiatr w żagle i wiarę we własne umiejętności.

12:00
    Timeout dla gospodarzy.

11:50
    Tuż obok słupka piłkę posłał Kawka! W końcu zaczęło się robić ciekawiej!

11:44
    Gutierrez oddał soczyste uderzenie, lecz ponownie piłka przeleciała obok słupka.

11:30
    To był strzał na wagę gola, ale kapitalnie interweniował Wiegels! Nic dodać, nic ująć. Przepiękna parada niemieckiego bramkarza.

11:09
    Kolejna groźna akcja gospodarzy! Tym razem na oddanie strzału zdecydował się Martinez, jednak piłka nie zmierzyła w światło bramki.

10:38
    Kolejny niecelny strzał Wierzgacza.

10:32
    Solidnie przymierzył Wierzgacz, ale piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Bondarenkę.

10:09
    Bondarenko próbował uruchomić atak długim podaniem. Niewiele brakowało, a udałoby się to zrealizować. Ostatecznie jednak czujną interwencję zanotował Wiegels.

09:51
    Gospodarze cofnęli się w okolice własnego pola karnego. Obecnie to goście z Lubawy operują piłką.

09:47
    Faule: 4-1.

08:49
    Mamy jakieś zrywy, ale generalnie powiewa nudą. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy.

07:59
    Uderzał Grubalski. Tym razem zdołał wymanewrować przeciwników, jednak Wiegels był na posterunku. Świetna interwencja.

07:50
    Grubalski świetnie ruszył z futbolówką, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału. Kapitalną interwencją popisał się Dziubczyński!

07:36
    Co gorsza, brakuje celnych uderzeń. Sporo walki w środku pola i przepychanek.

07:00
    Wciąż brakuje emocji. Do tej pory odnotowaliśmy zaledwie jeden strzał w poprzeczkę. Po za tym nie mamy ciekawszych wydarzeń.

05:35
    Miejscowa drużyna popełnia sporo przewinień. Widać, że zawodnicy Orła Futsal są poddenerwowani. Nic w tym dziwnego – stawka meczu jest duża.

05:21
    Faule: 3-1.

05:00
    Początek tego spotkania nie jest porywający. Na parkiecie nie dzieje się zbyt wiele. Orzeł Futsal wyprowadza sporo akcji, ale nie kończy ich uderzeniami.

04:28
    Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Przyjezdni upatrują swoich szans na zdobycie bramki w kontratakach.

04:20
    Nieco ponad cztery minuty gry już za nami. Póki co na tablicy wyników mamy bezbramkowy remis.

03:18
    Lubawianie próbują skonstruować jakiś składny atak, lecz miejscowi stawiają twarde warunki w defensywie.

02:53
    Gospodarze lepiej rozpoczęli ten mecz. Miejscowi częściej przedostają się w okolice pola karnego Constractu Lubawa, lecz mają problem z oddawaniem celnych strzałów.

02:31
    Faule: 1-1.

01:44
    Groźna akcja gospodarzy! Uderzał Dziubczyński, ale futbolówka trafiła w poprzeczkę. To była pierwsza dogodna sytuacja.

01:16
    Nieco częściej w posiadaniu inicjatywy znajdują się zawodnicy Orła. Niewiele jednak z tego wynika. Brakuje konkretów.

00:44
    Początek spotkania dość chaotyczny. Piłka bardzo często zmienia właściciela.

00:26
    Na konto miejscowych błyskawicznie powędrował faul akumulowany.

00:05
    Spotkanie rozpoczęte! Gospodarze w pomarańczowo-czarnych strojach, natomiast goście – biało-granatowych.

00:01

KS Constract Lubawa: Bondarenko – Kawka, Grubalski, Szczepaniak, Sass – Zelma, Zaborski, Karbowski, Wasiak, Ossowski, Sadowski, Jarzembowski.

Przed nami pojedynek barażowy o awans do Futsal Ekstraklasy. Podczas tej relacji gościć będziemy w Jelczu-Laskowicach, gdzie miejscowy Orzeł Futsal zmierzy się z KS-em Constract Lubawa. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00. Emocji zabraknąć nie powinno.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.