AZS Łączpol – UKS PCM 24:18 (koniec) | Zagłębie – MKS Perła 30:23 (koniec) | Piotrcovia – KPR G.K. 34:19 (koniec)
Metraco Zagłębie Lubin
30:23 (19:11)
MKS Perła Lublin
Niedziela 07.05.2017, 17:00 • Hala widowiskowo-sportowa RCS, Lubin • PGNiG Superliga kobiet • 30. kolejka

Na początku drugiej połowy Selgros stanął przed wielką szansą na dogonienie rywalek. Przez pierwszych 15 minut drugiej połowy Zagłębie zdołało rzucić tylko dwie bramki! Można powiedzieć, że do tego czasu Selgros miał szanse na korzystny wynik. Później Miedziowe "odpaliły" i spokojnie doprowadziły prowadzenie do końca. MVP meczu wybrana została Małgorzata Buklarewicz. (18:37:07)

Koniec meczu. (30:23)

60
    Broni Maliczkiewicz i to jest chyba najlepsze podsumowanie tego meczu! (30:23)

60
    Rzut karny dla Selgrosu (30:23)

60
    Nocuń ze skrzydła trafia w twarz Moniki Wąż! Z bramkarką Zagłębia na szczęście wszystko w porządku i gramy dalej! (30:23)