Lechia – Jagiellonia | 4:0 (koniec) | | | Korona – Wisła K. | 3:2 (koniec) | | | Legia – Lech P. | 2:0 (koniec) |
Pogoń – Termalica | 1:1 (koniec) |
MKS Kluczbork – Stomil | 1:2 (koniec) | | | Bytovia – Chrobry | 2:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Chojniczanka | 0:1 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Podbeskidzie | 3:0 (koniec) | | | Miedź – Stal M. | 1:2 (koniec) | | | Wigry – Zagłębie S. | 0:3 (koniec) |
Olimpia Z. – Odra O. | 1:2 (koniec) | | | Raków – Stal S. W. | 0:3 (koniec) | | | Błękitni – Polonia W. | 0:2 (koniec) |
Rozwój – Olimpia E. | 1:0 (koniec) | | | Puszcza – Warta | 1:2 (koniec) | | | Siarka T. – Gryf | 3:1 (koniec) |
Radomiak – GKS Bełchatów | 4:1 (koniec) | | | Kotwica – Polonia B. | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – Legionovia | 5:1 (koniec) |
Jagiellonia II – Concordia | 0:3 (koniec) | | | KS Drwęca – Sokół | 3:1 (koniec) | | | MKS Ełk – Świt NDM | 0:4 (koniec) |
Hur. Morąg – Mot. Lubawa | 2:0 (koniec) | | | Ruch W. M. – Tomaszów Maz. | 1:2 (koniec) | | | Ursus – ŁKS Łom. | 1:2 (koniec) |
Huragan W. – Legia II | 1:4 (koniec) | | | Ostróda – Łowicz | 4:2 (koniec) | | | Widzew – ŁKS | 0:0 (koniec) |
Górnik W. – Unia T. | 0:4 (koniec) |
Małogoszcz – Garbarnia | 0:1 (koniec) |
Southampton – Man Utd | 0:0 (koniec) |
Celta Vigo – Real Madryt | 1:4 (koniec) |
Monaco – Saint-Étienne | 2:0 (koniec) |
Sheffield Wed. – Huddersfield Town | 1:1 (3:4 po rz. karnych) |
FC Opava – Zlín | 0:1 (koniec) |
Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie | 2:3 (koniec) | | | Piast Nowa Ruda – Unia B. | 0:5 (koniec) |
finał
Anży Machaczkała
1:2
(0:0)
FK Rostow
Gole:
79. Prudnikov (Chubulov) – 61. Azmoun (Kalačev), 64. Poloz (Jerochin)
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:6. Foule: 15:18.
Sędziowie: Alexej Nikolajev
Widownia:
Kartki: 31. Tetrašvili (MCK), 90+1. Budkivskij (MCK) – 58. Bajramjan (RTV), 90+2. Terentěv (RTV)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:6. Foule: 15:18.
Anży Machaczkała:
D. Jurčenko – Paršivljuk, Phibel, Žirov, Musalov – Chadarcev (59. Chubulov), Tetrašvili (73. Prudnikov), Gulijev, P. Jakovlev – Budkivskij, Dolgov (67. Ezzatollahi).
Zmiany: Filcov – Ezzatollahi, Chubulov, Asildarov, Kacajev, Kudrjašov, Dudijev, Georgijevskij, Brown Forbes, Bryzgalov, Ljach, Prudnikov.
Trener:
FK Rostow: Medveděv – Kalačev, Navas, Bajramjan (84. Terentěv), Simić, Kudrjašov – Noboa, Gaţcan, Jerochin – Bucharow (46. Poloz), Děvič (46. Azmoun).
Zmiany: Komissarov, Gošev – Sorokin, Poloz, Terentěv, Mogilewiec, Azmoun, M. Mevlja, Prepeliță.
Trener:
Zmiany: Filcov – Ezzatollahi, Chubulov, Asildarov, Kacajev, Kudrjašov, Dudijev, Georgijevskij, Brown Forbes, Bryzgalov, Ljach, Prudnikov.
Trener:
FK Rostow: Medveděv – Kalačev, Navas, Bajramjan (84. Terentěv), Simić, Kudrjašov – Noboa, Gaţcan, Jerochin – Bucharow (46. Poloz), Děvič (46. Azmoun).
Zmiany: Komissarov, Gošev – Sorokin, Poloz, Terentěv, Mogilewiec, Azmoun, M. Mevlja, Prepeliță.
Trener:
Sędziowie: Alexej Nikolajev
Widownia:
Strzelcem bramki ALEXANDR PRUDNIKOV. Asysta Arsen Chubulov.
Strzelcem bramki DMITRIJ POLOZ. Asysta Alexandr Jerochin.
Strzelcem bramki SARDAR AZMOUN. Asysta Timofej Kalačev.