Lechia – Jagiellonia | 4:0 (koniec) | | | Korona – Wisła K. | 3:2 (koniec) | | | Legia – Lech P. | 2:0 (koniec) |
Pogoń – Termalica | 1:1 (koniec) |
MKS Kluczbork – Stomil | 1:2 (koniec) | | | Bytovia – Chrobry | 2:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Chojniczanka | 0:1 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Podbeskidzie | 3:0 (koniec) | | | Miedź – Stal M. | 1:2 (koniec) | | | Wigry – Zagłębie S. | 0:3 (koniec) |
Olimpia Z. – Odra O. | 1:2 (koniec) | | | Raków – Stal S. W. | 0:3 (koniec) | | | Błękitni – Polonia W. | 0:2 (koniec) |
Rozwój – Olimpia E. | 1:0 (koniec) | | | Puszcza – Warta | 1:2 (koniec) | | | Siarka T. – Gryf | 3:1 (koniec) |
Radomiak – GKS Bełchatów | 4:1 (koniec) | | | Kotwica – Polonia B. | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – Legionovia | 5:1 (koniec) |
Jagiellonia II – Concordia | 0:3 (koniec) | | | KS Drwęca – Sokół | 3:1 (koniec) | | | MKS Ełk – Świt NDM | 0:4 (koniec) |
Hur. Morąg – Mot. Lubawa | 2:0 (koniec) | | | Ruch W. M. – Tomaszów Maz. | 1:2 (koniec) | | | Ursus – ŁKS Łom. | 1:2 (koniec) |
Huragan W. – Legia II | 1:4 (koniec) | | | Ostróda – Łowicz | 4:2 (koniec) | | | Widzew – ŁKS | 0:0 (koniec) |
Górnik W. – Unia T. | 0:4 (koniec) |
Małogoszcz – Garbarnia | 0:1 (koniec) |
Southampton – Man Utd | 0:0 (koniec) |
Celta Vigo – Real Madryt | 1:4 (koniec) |
Monaco – Saint-Étienne | 2:0 (koniec) |
Sheffield Wed. – Huddersfield Town | 1:1 (3:4 po rz. karnych) |
FC Opava – Zlín | 0:1 (koniec) |
Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie | 2:3 (koniec) | | | Piast Nowa Ruda – Unia B. | 0:5 (koniec) |
finał
FC Ural Jekaterynburg
1:2
(0:2)
Lokomotiw Moskwa
Gole:
79. Lungu – 33. Pejčinović (Fernandes), 44. Fernandes (kar.)
Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 10:2. Spalone: 0:0. Foule: 12:21.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 83. Ilin (URA) – 54. Anton Mirančuk (LMO), 64. Alexej Mirančuk (LMO) 60. Anton Mirančuk (LMO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 10:2. Spalone: 0:0. Foule: 12:21.
FC Ural Jekaterynburg:
Arapov – Kulakov, Balažic, Novikov, Dancev – Dimitrov, Manučarjan (46. Lungu), Jemeljanov, Pavlenko, Bicfalvi – Ilin.
Zmiany: Timofejev, Zabolotnyj – Fidler, Gluškov, Lomakin, Lungu, Merkulov, Pankov, Stavpec, Jusupov.
Trener:
Lokomotiw Moskwa: Guilherme – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Michalik (87. Margasov), Pejčinović – Alexej Mirančuk (79. Barinov), Tarasov, Fernandes (90+4. Kolomejcev), Dienisow, Anton Mirančuk – Maicón.
Zmiany: Kočenkov, Lobancev – Barinov, Galadžan, Kasajev, Kolomejcev, Loskov, Margasov, N'Dinga, Rotenberg, Janbajev.
Trener:
Zmiany: Timofejev, Zabolotnyj – Fidler, Gluškov, Lomakin, Lungu, Merkulov, Pankov, Stavpec, Jusupov.
Trener:
Lokomotiw Moskwa: Guilherme – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Michalik (87. Margasov), Pejčinović – Alexej Mirančuk (79. Barinov), Tarasov, Fernandes (90+4. Kolomejcev), Dienisow, Anton Mirančuk – Maicón.
Zmiany: Kočenkov, Lobancev – Barinov, Galadžan, Kasajev, Kolomejcev, Loskov, Margasov, N'Dinga, Rotenberg, Janbajev.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Strzelcem bramki CHISAMBA LUNGU.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa MANUEL FERNANDES..
Strzelcem bramki NEMANJA PEJČINOVIĆ. Asysta Manuel Fernandes.